بک لینک

موضوع بسته شده است 
تاپیک جامع سوالات فوتوشاپ!
سلام خسته نباشید در این تاپیک سوالات خودتون رو در مورد فوتوشاپ بپرسید سعی میکنم کمکتون کنم!
در ضمن خواهش می کنم خواهش می کنم جز آقایان نورتون و آقای مای بوی کسی ارسال نکند مگر آنکه از پاسخ خود اطمینان داشته باشد و گرنه در خواست می دم ارسالشون حذف شود!
ضمنا لطفا کل تاپیک را بخوانید بعد سوال بپرسید چون در ص سه مثلا شاهد دو سوال تکراری هستیم!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط MohamadGh ، sh.karimi ، Mohammadinia ، mortezaal ، mboy2050 ، amir_vasfi ، y235 ، Gh-Moradi ، SHAH ، AmirRezaei ، Farshad0732 ، alireza zamani ، Hack!ng ، Pc-island ، Bahamin ، سجاد781 ، kia12 ، HMD ، mammali ، E-Beshkani ، mojtaba79 ، Hooshmandsazan96 ، toorjoor
منم ارسال نکنم ....؟
 سپاس شده توسط Pc-island ، HMD ، mahdizz ، toorjoor
اگر واقعا اطمینان دارید !فعلا  شما هم کنید چون تجربه ش رو دارید و می دونم قبل من بنر می زدید!
 سپاس شده توسط toorjoor
خانم آزاد در آواتار قبلی شما از لرزه کلمات تا محو شدن بود .... اون افکت چطوری تو فتوشاپ ایجاد میشه؟
ممنون
filter>blur>motion blur
اگر توضیح بیشتری می خواین بگین تا آموزشش رو بذارم!
 سپاس شده توسط amir_vasfi ، mboy2050 ، AmirRezaei ، Bahamin
دیگر کسی سوالی نداره!
ببخشیداسلاید های فتوشاب روچجوری نصب کنیم
منظورتون استایل است؟
بر روی استایل دابل کلیک کنید، خودش نصب میشه.و استایل نصب شده را می توانید در باکس مجموع استایل ها مشاهده کنید.
 سپاس شده توسط mboy2050 ، Mohammadinia ، Miss Azad ، Gh-Moradi ، Farshad0732 ، Bahamin ، سجاد781
تاپیک مهم شد * ، مطرح کردن سوالات در تاپیک جدا از این به بعد ممنوعه و فقط باید تو این تاپیک مطرح کنید .
 سپاس شده توسط Miss Azad
سلام خسته نباشید !!
من جدیدا فتوشاپ Cs6 نصب کردم اما از یه چیزیش سر در نمیارم . توی Cs5 ، از قسمت Window ، تیک Animation و که فعال می کردم از قسمت پایین نرم افزار ، می شد تصاویر متحرک ایجاد کرد اما در این نسخه جدید اصلا در قسمت Window اثری از انیمیشن نیست ... میشه بگید باید چکار کرد ؟؟
ممنون
 سپاس شده توسط y235 ، Safir
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان