بک لینک

موضوع بسته شده است 
:... تاپیک جامع طراحی بنر رایگان ...:
:... تاپیک جامع طراحی بنر رایگان ...:

بنا بر نظرسنجی انجام شده در این خصوص تقریباٌ تمام کاربران با زدن تاپیک جامع موافق بدن غیر از یک عده که به خاطر تبصره دوم کار Big Grin که میشه فقط گرافیستان اجازه طراحی دارن با این کار مخالف بودن که تصحیحش می کنم و میشه این :

گرافیستانه ماهر انجمن مثل خانم شهرزاد ، هکر ، نورتون و یا خود بنده برای هر کاربر یک طراحی می کنیم ، یعنی مثلاٌ وقتی تو تاپیک برای یک نفر بنده طراحی کردم دیگه خانم شهرزاد طراحی نمی کنه ( برای افزایش سرعت و کیفیت طراحی ها ) ، و کسانی هم که آماتور هستند یا کمی بالاتر برای هر کاربری خواستند طراحی می کنند .

راستی طراحی های هر فرد بعد از شلوغ و بسته شدن تاپیک مورد نظر شمرده بشه و بعد از مدتی یا یه سری تاپیک بنده یا جناب نورتون یا . . . با مدیران صحبت می کنیم تا مقام اون کار بهشون داده بشی ، مثلاٌ کسی که تعداد زیادی هدر طراحی کرده میشه طراح هدر انجمن . و به علاوه تعداد طراحی هاش هم تو تاپیک های بعدی و یا خود همون تاپیک ثبت میشه [تصویر:  heart.gif]

تاپیک هم هر چند وقت یک بار پس از شلوغ شدن بسته میشه و از حالت مهم خارچ میشه ، سپس تاپیک جدید ایجاد میشه Big Grin

قوانین :

1. اسپم ممنوع ( وقتی سفارش دادید به هیچ وجه دیگه اسپم ندید که چی شد ، کی طراحی می کنید و ... )

2. هر کاربر در هر هفته فقط می تونه یک سفارش بنر ، یک هدر ، یک آواتار و در کل در هر کار ( تاپیک مربوطه ) تو هر هفته می تونه یک سفارش بده )

3. مشخصات کامل رو برای کمتر شدن اسپم ها ، گیج نشدن طراح و سریع طراحی شدن کارتون بدید از جمله اندازه ، رنگ ، متن و مشخصات ریزی که شاید مد نظرتون باشه .

4. خوش باشید Big Grin

به زودی تاپیک انتقاد از کار های گرافیکی هم برای پیشرفت هر چه بیشتر کاربران توسط جناب نورتون یا بنده ایجاد میشه

اینم بگم قوانین هر وقت توسط خود بنده یا مسئولین دیگه مثل جناب نورتون ممکنه تغییر بکنه یا اضافه بشه .
 سپاس شده توسط Mr.ali ، MohamadGh ، Mohammadinia ، Bahamin ، سجاد781 ، damaskrose ، mr.mohsen
باسلام به دوستای گلم وخسته نباشید
ببخشیدمن بخودم اجازه نمیدم که دراین بحث شرکت کنم چون اولین باره که تویک 
انجمن عضوهستم.امافقط یک چیزی بنظرم اومدگفتم برای بهبودهرچه بهترانجمن وظیفه دارم بگم
واون اینکه فکرنمیکنیدوقتی فقط یکنفرطراحی کنه کیفیت واون حس رقابت برای بهتر شدن کارهاازبین میره؟
آیابرای این مساله هم تدابیری اندیشیده شده؟
بازم جسارت منوببخشید
(92-7-10، 03:12 عصر)SHAH نوشته است:
باسلام به دوستای گلم وخسته نباشید
ببخشیدمن بخودم اجازه نمیدم که دراین بحث شرکت کنم چون اولین باره که تویک 
انجمن عضوهستم.امافقط یک چیزی بنظرم اومدگفتم برای بهبودهرچه بهترانجمن وظیفه دارم بگم
واون اینکه فکرنمیکنیدوقتی فقط یکنفرطراحی کنه کیفیت واون حس رقابت برای بهتر شدن کارهاازبین میره؟
آیابرای این مساله هم تدابیری اندیشیده شده؟
بازم جسارت منوببخشید
ای بابا دوستان کامل بحثو بخونید بعد نظر بدید ! کی گفته یک نفر فقط طراحی می کنه ؟ تمام کاربران عزیز انجمن می تونند طراحی کنند ! خود شما هم می تونید طراحی کنید ! ما فقط داریم نظم رو بیشتر می کنیم .
 سپاس شده توسط SHAH
سلام
بنردراندازه 60*468 میخوام که :
بنر1:
متن 1:وبسایت گیلاس
متن 2:گیلاس ،طعمی متفاوت دردنیای مجازی
متن3:www.gila3.tk
متن هاش طوری باشه که هرکدومش توی یه صفحه باشه (به طوری که متن یک تموم شدمتن دوتوی صفحه دیگه باشه )

متن هاش طوری باشه که هرکدومش توی یه صفحه باشه (به طوری که متن یک تموم شدمتن دوتوی صفحه دیگه باشه )
لطفازیبا،جذاب وگرافیکی باشه
سلام
3 تا بنر میخواستم با این مشخصات:
بنر 125*125:
متن:باران موزیک(هر چند ثانیه یه بار بلرزه)
مناسب با سایت دانلود آهنگ باشه
بک گراند به عهده خودتون

بنر240*120:
متن:1-دانلود آهنگ
2-دانلود موزیک ویدئو
3-دانلود فول آلبوم
4-بارانــ موزیکــ
5-WwW.BaranMusic1.ir
بک گراندش شبیه بنر125*125 باشه

بنر60*468:
متن ها مثل بنر240*120
بک گراند هم عین اون 2 تا

ممنون
سلام ، بعد از یک سال دوری از انجمن برگشتم...دنبال یکی میگردم که باهم یه وبلاگ طراحی گرافیک بزنیم. بهم pm بدید!

سلام.
یک بنر می خوام مدرن با متن این جا جای تبلیغات شماست.
ایمیل:myfc@p30mail.ir
ایمیلم هم توتبلیغ باشه!!!همون بنر
----------
یه بنرم با متن هرکسی تیم باسکه بالا در مای اف سی مخواهد باایمیلmyfc@p30mail.irدرارتباط باشد باتخفیف ویژه پاییزه
-----------------
یه قالب مثل این اطلاعات جای تبلیغات460در80و120در240داشته باشه
یکی صدروبلاگ،یکی بقل وبلاگ،یکی هم پایین+کوچیکام باشه
یا مثل این http://www.myfc-cloob.rzb.ir/
-------------
ممنون.اگه راهنماییم کنید.[تصویر:  20.gif]
بفرمایید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سلام مرسي من بنر فلش ميخوام رايگان با ادوب فلش بلد هستيد؟
همکار جهت  ضبط پادکست
نیازمندم
یک بنر می خوام 60 × 486 با موضوع اخبار زدبازی همین...!
بفرمایید
http://www.8pic.ir/images/70614544289030700073.gif
[تصویر:  70614544289030700073.gif]
 سپاس شده توسط mja ، mahdiii
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان