بک لینک

موضوع بسته شده است 
سئوی قالب
با سلام
من تازه توی پرشین بلاگ یه وبلاگ زدم و میخوام توضیحات description و کلمات کلیدی keywords به قالب اضافه کنم ولی هرچی مینویسم وقتی چک میکنم میبینم که قبول نمیکنه!!!و سئوی قالب رو نمیتونم به 100% برسونم
اگه میشه راهنمایی کنید...
1سول دیگه:پرشین بلاگ برای فروشگاه اینترنتی مناسبه؟؟؟
هيچ كدوم از سيستم هاي وبلاگ دهي واسه فروشگاه خوب نيستند 
بهتون پيشنهاد ميكنم يه سايت با وردپرس بالا بياريد خيلي بهتره تا اينكه از اين سيستم ها استفاده كنيد
وقتتون رو با وبلاگ تلف نكنيد
 سپاس شده توسط hardy ، y235 ، -Saeed- ، mhe
ممنون از راهنماییتون
خودتون از وردپرس استفاده میکنید؟
آخه من بلد نیستم با وردپرس کار کنم!
دوستان دیگه میشه در رابطه با بخش اول سوالم راهنمایی کنید
(92-8-21، 05:57 عصر)hardy نوشته است: با سلام
من تازه توی پرشین بلاگ یه وبلاگ زدم و میخوام توضیحات description و کلمات کلیدی keywords به قالب اضافه کنم ولی هرچی مینویسم وقتی چک میکنم میبینم که قبول نمیکنه!!!و سئوی قالب رو نمیتونم به 100% برسونم
اگه میشه راهنمایی کنید...
1سول دیگه:پرشین بلاگ برای فروشگاه اینترنتی مناسبه؟؟؟
پرشین بلاگ متا کی وردز و دیسکریشن رو خودش میذاره هر کاری هم کنی آخرش اونی که خودش میخواد رو میذاره برای همه ی وبلاگ ها ولی مطمئن باشید اگر این به سئوی وبلاگ ها صدمه میزد پرشین بلاگ این کار را نمی کرد.قطعاً اینکا به سود وبلاگ ها خواهد بود.

(92-8-21، 09:49 عصر)hardy نوشته است: ممنون از راهنماییتون
خودتون از وردپرس استفاده میکنید؟
آخه من بلد نیستم با وردپرس کار کنم!
دوستان دیگه میشه در رابطه با بخش اول سوالم راهنمایی کنید
بله سایت ایشون با وردپرس هست من چک کردم.
 سپاس شده توسط hardy ، -Saeed-
قالب رو برام بزار
ببین آقای [b]pouya_631[/b] یه تایپیک زده رایگان واست صد میکنه

تایپیک

یا این که از اینجا بالا ببری کنی(همون تایپیکه بهتره این تگ هاتو زیاد میکنه)

اگه خوشت اومد  [تصویر:  postbit_reputation.gif]    و     [تصویر:  postbit_thx.gif]     یادت نره!!53
 سپاس شده توسط hardy
من نمیدونم کی به شما گفته سئوی 100% خوبه! اتفاقا اینکار باعث لج افتادن گوگل با سایت شما میشه... شما موفق ترین سایتهارو برید نگاه کنید درصد سئوشون 100 نیست... بهترین جواب رو وقتی از گوگل میگیرید که درصد سئوی سایت شما بین 70 تا نهایتا 80 باشه... این نکته ی اساسی هم مد نظر داشته باشید که سئو بازدید نمیاره! سئو باعث میشه که گوگل سایت شمارو بهتر ببینه... پس با صرفا با سئوی مناسب و بدون داشتن محتوا نمیشه به جایی رسید... موفق باشید
 سپاس شده توسط y235 ، hardy
این سایت از لحاظ سئو چطوره؟ از کجا بفهمم چند درصده؟؟!
برای طراحی سایت فروشگاهی بهتره از وردپرس و افزونه ووکامرس استفاده کنید
 سپاس شده توسط hardy
(92-11-2، 02:55 صبح)Sina_Hp نوشته است:
من نمیدونم کی به شما گفته سئوی 100% خوبه! اتفاقا اینکار باعث لج افتادن گوگل با سایت شما میشه... شما موفق ترین سایتهارو برید نگاه کنید درصد سئوشون 100 نیست... بهترین جواب رو وقتی از گوگل میگیرید که درصد سئوی سایت شما بین 70 تا نهایتا 80 باشه... این نکته ی اساسی هم مد نظر داشته باشید که سئو بازدید نمیاره! سئو باعث میشه که گوگل سایت شمارو بهتر ببینه... پس با صرفا با سئوی مناسب و بدون داشتن محتوا نمیشه به جایی رسید... موفق باشید
دوست عزیز شما اصلا دنیای سئو رو لرزوندین با این نکاتی که فرمودین . ممنون می شم سئو 100% رو بفرمایید یعنی چی ؟ بعد بفرمایید از کدام منبع و مرجع می فرمایید که گوگل یا یه سایت اصولی و استاندارد از لحاظ سئو لج می افته !!!!! و سوال بعدی من این هست که 70 تا 80% سئو رو از کجا آوردین ؟؟؟؟ و نکته آخر اینکه اگه سئو بازدید نمیاره !!!!!! پس دقیقا چیکار می کنه ؟ سئو اتفاقا کارش آوردن بازدید به سایت هست اما نه هر بازدیدی بلکه بازدید هدفمند و مشتریان احتمالی و افرادی که علاقمند به حوزه کسب و کار شما هستند . 

ممنون می شم قبل از اینکه نکته ای رو بفرمایید حداقل تحقیق کوچکی داشته باشید 

مرسی
 سپاس شده توسط hardy
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان