بک لینک

موضوع بسته شده است 
دانلود اکشن تیکه تیکه کردن تصاویر
دوستان یک اکشن دستم رسیده گفتم اینجا بزارم تا شما هم استفاده کنید. به نظرم به کار بعضی هامون میاد.

اگه نمیدونید که اکشن چی هست و چی کارا میکنه ، پیشنهاد میکنم یک  سرچ کوچک در گوگل بکنید!

ابتدا اکشنی رو که ضمیمه کردم رو دانلود کنید و سپس 2 بار کلیک کنید تا اجرا شود.(با این کار فتوشاپ هم باز میشود)

سپس با زدن کلید F9 پانل اکشن را باز کنید و طبق شکل زیر عمل کنید:

[تصویر:  attachment.php?aid=2378]

سپس صبر میکنید تا فتوشاپ کارش رو انجام دهد.

یک نمونه عکس:

[تصویر:  attachment.php?aid=2379]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   The BnBig picture.zip (اندازه: 5.85 KB / تعداد دفعات دریافت: 29)
 سپاس شده توسط mmsh ، imandroid ، MohamadGh ، samankhosravi ، damaskrose ، Miss Azad ، SHAH ، Pc-island ، ipry ، AmirRezaei ، 4mirali ، Farshad0732 ، y235
اگر اموزشش رو پیدا کردید آموزشش رو هم بذارید ممنون میشم!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط mvg
سلام به دوستای گلم
mvg ممنونم زحمت کشیدی داداش گلم فقط من موقع سیوعکس به مشکل میخورم .سیومیشه ولی روفتوشاپ بازمیشه 
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن اگه کسی میدونه که چجوری سیوش کنم که مثل همیناعکس باز بشه.ضمنامن باcs5 کارمیکنم.مرسی53
سلام
ممنون آقای mvg !
ولی بدیش اینه که حجم عکس خیلی زیاد میشه !!!
من ساختم !
[تصویر:  myns133qkf5ll66ackg2.jpg]
http://rodfile.ir/images/myns133qkf5ll66ackg2.jpg

خانم آزاد و آقای SHAH: آموزش که قرار داده شده! شما اکشن رو با فتوشاپ باز کنید بعد F9 رو بزنید تا قسمت مربوط به اکشن باز شه بعد دنبال اسم اکشنی که دانلود کردید بگردید بعد کنار اسمش یه فلش هست اونو باز کنید اولین فایل رو انتخاب کرده و روی دکمه Play که خودتون میدونید چه شکلی هست کلیک کنید بعدش منتظر بمونید خود فتوشاپ واستون درست میکنه!

موفق باشید!
طراحی حرفه ای با قیمت مناسب : کلیک کنید
میتونید پ.خ بدید !!
 سپاس شده توسط SHAH ، mvg
سلام ps_island وممنونم اما توی اموزش نگفته چجوری وازچه راهی عکس ساخته شده روسیوش کنیم که دیگه روی فتوشاپ بازنشه ومثل بقیه عکساباشه53
راحته که! 
از منوی File روی Save as کلیک کنید بعدش هم فرمت رو jpg انتخاب کنید بعد روی Save کلیک کنید!
طراحی حرفه ای با قیمت مناسب : کلیک کنید
میتونید پ.خ بدید !!
 سپاس شده توسط mvg ، SHAH
(92-10-16، 04:38 صبح)sh.azad نوشته است: اگر اموزشش رو پیدا کردید آموزشش رو هم بذارید ممنون میشم!

منظورتون اجرای اکشن هست یا ساخت اکشن؟
این افکته!
من را چی فرض کردید!
من تو دنیا یک نرم افزار رو خوب بشناسم فتوشاپه (پاور پوینتم هست!)!
بابا اجرا شد برای من تصویرم هم این طوری شد ولی کار دست رو بیشتر دوست دارم می خوام بهم ماهی گیری یاد بدید نه ماهی بهم بدید!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
(92-10-16، 02:33 عصر)sh.azad نوشته است: این افکته!
من را چی فرض کردید!
من تو دنیا یک نرم افزار رو خوب بشناسم فتوشاپه (پاور پوینتم هست!)!
بابا اجرا شد برای من تصویرم هم این طوری شد ولی کار دست رو بیشتر دوست دارم می خوام بهم ماهی گیری یاد بدید نه ماهی بهم بدید!
فیلم آموزش اکشن

دانــــلود
طراحی امور گرافیکی در سپاهان دیزاین
قیمت و کیفیت را مقایسه کنید ...
شما فقط میگید اموزش بزارید و معنای زیادی داره!

به هر حال شما اگه بتونید یک دونه از اون مربع رو بسازید که با warp و کمی ور رفتن میتونید بسازید. اون strok  سفید و سایه  هم که خودتون میتونید بدید.

بعد ، از اون لایه چند تایی کپی میگیرید و میچینید کنار هم  و لایه هارو merge میکنید و یک عکس را انتخاب میکنید و وارد فتوشاپ میکنید و در بالای لایه ها قرار میدید و کلیک راست و سپس create clipping mask میکنید!
 سپاس شده توسط Pc-island ، Miss Azad
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان