بک لینک

موضوع بسته شده است 
..::تابیک جامع طراحی فاوایکون متحرک و ثابت::..
                                                         ..::فاوایکون متحرک-ثابت::..
سلام به کاربران عزیز این تابیک جامع طراحی فاوایکون متحرک و ثابت دوستانی که فاوایکون میخواهند دیگه نمیخواد بخاطر یک فاوایکون کوچک یک موضوع تازه زد اینجا شما سفارش میدید و گرافیست های انجمن مثل :[b]emperator[/b],[b]imandroid[/b],[b]هکر[/b],[b]mboy2050[/b],[b]عماد ایران نژاد[/b],[b]beggar-love[/b],[b]alamto2012[/b],[b]sharvin[/b],[b]AmirRezaei[/b],[b]mhe[/b],[b]mvg[/b]
کاربران عزیز به جز این های که گفتم لطفا کسی دیگه طراحی نکنه چون من کارشونو دیدم و پسنددیدم اقایون گه فک میکنند حرفه ای هستند به بنده یک نمونه طراحی کنند اگه خوب من این قسمتو ویرایش میکنم و اسم اون شخص و مینویسم
راستی و هر کس بدون اجازه فاوایکونی طراحی کنند و ارسال کنند 1- میگیرنند
و یک خواهش از کاربرانی که درخواست می دهند دارم هز گرافیست که براتون فاوایکون طراحی میکنند لطفا اعتبار فراموش نشه

یک قوطی پر از حرف کلیک کنید اسم من علی اکبر هستش اخه بعضی ما رو شروین صدا میکنند
(92-11-24، 10:07 عصر)sharvin نوشته است: کاربران عزیز به جز این های که گفتم لطفا کسی دیگه طراحی نکنه چون من کارشونو دیدم و پسنددیدم اقایون گه فک میکنند حرفه ای هستند به بنده یک نمونه طراحی کنند اگه خوب من این قسمتو ویرایش میکنم و اسم اون شخص و مینویسم
راستی و هر کس بدون اجازه فاوایکونی طراحی کنند و ارسال کنند 1- میگیرنند
و یک خواهش از کاربرانی که درخواست می دهند دارم هز گرافیست که براتون فاوایکون طراحی میکنند لطفا اعتبار فراموش نشه

شما این تاپیک رو با دوستان ناظم هماهنگ شدین؟؟
آیا شما در مقامی هستین که بتونین کیفیت طراحی ها رو بسنجین؟؟
شما مطمئن هستین که این دوستان تو این تاپیک طراحی می کنند؟؟
 سپاس شده توسط mortezaal ، Pc-island ، Mr.AliReza
با نهایت احترام به نظر شما اینجا در انحصار شما نیست که تعیین کنید کی طراحی کنه کی طراحی نکنه.
کسی که زحمت میکشه وقت میزاره به درخواست کاربرا جواب میده لایق تقدیره. حالا تاپیک هر کی میخواد ایجاد کرده باشه.
حتی با هماهنگی ناظمین هم باشه یه نوع بی احترامی به کلیه طراح ها هست.
لطف کنید نوشته هاتونو اصلاح کنید .. 68
 سپاس شده توسط AmirRezaei ، Mr.AliReza
هکر و Mboy که رایگان طراحی نمیکنن !
طراحی حرفه ای با قیمت مناسب : کلیک کنید
میتونید پ.خ بدید !!
دوست عزیز باید با ناظمین "قبل" از زدن تاپیک هماهنگ بکنید .

* بسته شد .
You're Just A Little Infant
 سپاس شده توسط Mr.AliReza
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان