بک لینک

موضوع بسته شده است 
@ قانون جدید تالار گرافیک @
بهترین طرح طرح آقای رضا هستش فکر کنم همه با اون موافقند تاپیک ها جامع خیلی خوب نبودند ودیگه همه تجربه ها برای اونا بود

{{{طرح رضا جان از همه بهتره }}}
ساخت ایمیل یاهو باکمترین قیمت/باتشکرازمسترآرمان وخانم آزاد/ترجمه قالب/افزایش بازدید پ.خ
 سپاس شده توسط Archangal
نقل قول: این که تاپیک ها شاید کم شده باشه خوب صد دلیل داره ، بیشتر کاربرا هم قبلاٌ سفارششون رو دادن و تا کاربرای تازه . . . ، کسانی که قبلاٌ تاپیک جدا میزدن کاری با تاپیک جامع نداشتن و ربطی بهش نداره ، الان هم که تاپیک جامع نیست باید تاپیک های جدا بیشتر بشه و چون کاربرا قبلاٌ به اندازه کافی سفارش دادن فعلاٌ کمتر تا سایت های جدیدشون و کاربران جدید !
بسیار خب کاری نداره کافیه یک تاپیک جامع بزنید . یا اصلا خودم میزنم و واسه کاربرا طراحی میکنم در حد توانم .
اونوقت متوجحه میشید که تعداد پست ها در اونجا بیشتر هست یا اینکه کاربرا خودشون بیان و تاپیک جدا بزنن .
اگر حرف شما درست بود . من رو به مدت 12 ماه مسدود کنید .
اما اگر حرف من درست بود شما باید از ناظمی خودتونو بکشید کنار .
حالا انتخاب با شماست . اگر نپذیرید یعنی یه جورایی...
اگر بپذیرید باید تا تهش بیاید . متاسفانه شما اخلاقتون جوری هست که وقتی بر یک چیز تاکید میکنید الا و بلا میخواید حرف خودتون رو به کرسی بنوشونید این بهترین راه است تا ببینیم من درست میگم یا شما .
به زودی...
 سپاس شده توسط Archangal
(92-12-9، 02:09 عصر)عماد ایران نژاد نوشته است:
نقل قول: این که تاپیک ها شاید کم شده باشه خوب صد دلیل داره ، بیشتر کاربرا هم قبلاٌ سفارششون رو دادن و تا کاربرای تازه . . . ، کسانی که قبلاٌ تاپیک جدا میزدن کاری با تاپیک جامع نداشتن و ربطی بهش نداره ، الان هم که تاپیک جامع نیست باید تاپیک های جدا بیشتر بشه و چون کاربرا قبلاٌ به اندازه کافی سفارش دادن فعلاٌ کمتر تا سایت های جدیدشون و کاربران جدید !
بسیار خب کاری نداره کافیه یک تاپیک جامع بزنید . یا اصلا خودم میزنم و واسه کاربرا طراحی میکنم در حد توانم .
اونوقت متوجحه میشید که تعداد پست ها در اونجا بیشتر هست یا اینکه کاربرا خودشون بیان و تاپیک جدا بزنن .
اگر حرف شما درست بود . من رو به مدت 12 ماه مسدود کنید .
اما اگر حرف من درست بود شما باید از ناظمی خودتونو بکشید کنار .

حالا انتخاب با شماست . اگر نپذیرید یعنی یه جورایی...
اگر بپذیرید باید تا تهش بیاید . متاسفانه شما اخلاقتون جوری هست که وقتی بر یک چیز تاکید میکنید الا و بلا میخواید حرف خودتون رو به کرسی بنوشونید این بهترین راه است تا ببینیم من درست میگم یا شما .

بله دقیقاٌ همین ، به یکی دیگه از فواید این قانون اشاره کردید ، تو تاپیک های جامع که معمولاٌ به تو چند هفته به بالای 10 صفحه میرسن 9 صفحهشون اسپم هست و کاربران هر چی که عشقشون میکشه تا دردل و بحث درباره کار داده شده و سفارش دادن الکی و میدن و این یعنی اسپمکده و ویژه شدن و افزایش رنک بیخود برخی کاربران ! و دلیل افزایش ارسال ها و درخواست های بیخود در تاپیک های جامع همینه . . .
 سپاس شده توسط Pc-island ، mohammadhero ، Bahamin ، Archangal
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان