بک لینک

موضوع بسته شده است 
@ قانون جدید تالار گرافیک @
استارت خوبی هست ولی برای اینکه خوب راه بیوفته باید نظرسنجی هارو ممنوع کنید
هرکس که یه طراحی می کنه سریع می گه چطوره یا بعضی ها دیگه تاپیک جامع دارن هی میدن و نظر می خوان.
!
 سپاس شده توسط mboy2050 ، Sina_Hp ، شاهرخ ، Archangal
کاربران ای قانون خیلی خوبه اینطور ی هر کاربر میتونه یک تابیک داشته باشه و کاربر بسیار فعال و کاربر قدیمی باشه اگه تابیک جامع باشه بعد یک کاربر تابیک مفرق بزنه همه کاربران ارسال میکنند که تابیک جامع هست چرا تابیک مفر ق زدی اینطوری خوب نیست این قانون خیلی خوبه
یک قوطی پر از حرف کلیک کنید اسم من علی اکبر هستش اخه بعضی ما رو شروین صدا میکنند
 سپاس شده توسط Archangal
بعد من یه سوالی داشتم
یعنی حتی گرافیستان این وب و ناظمان هم نمی تونن تاپیک جامع بزنند ؟؟؟؟؟
!
 سپاس شده توسط Archangal
(92-11-30، 01:54 عصر)Black_Heart نوشته است: بعد من یه سوالی داشتم
یعنی حتی گرافیستان این وب و ناظمان هم نمی تونن تاپیک جامع بزنند ؟؟؟؟؟
تاپیک جامع طراحی به کلی ممنوعه . . .
 سپاس شده توسط Archangal
ببینید کامل به مسئله جواب بدید بی نظمی ایجاد شده در بخش گرافیک به این دلایل نیز است:
1 متاستفانه بعضی از کاربران برای بدست آوردن ارسال بیشتر و اعتبار و تشکر مطالب کپی و آموزش هایی که حتی برترش در نت موجود است با تاپیک هایی منتشر می کنند!
2 متاستفانه تعلل در زدن زیر انجمن نمونه کار باعث شده گرافیستان کار های گرافیکیشون را مستقیما در تالار گرافیک ایجاد کنند که باعث بی نظمی است.
3 خلا قانونی که بگوید کاربران باید تاپیک های خود را در زیر انجمن های مربوط بزنند مثلا ما هم زیر انجمن درخواست طراحی داریم هم زیر انجمن آموزش ولی کاربران آزادند که هر دو جا بزنند!
در آخر اضافه کنم من قصد توهین به هیچ کاربری را ندارم !

ولی خب تاپیک های جامع راستش به نظر من این فکر خوبی هست علاوه بر اون جلوی پیشرفت گرافیست های تازه کار را می گیرد!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط mboy2050 ، Farshad0732 ، AmirRezaei ، mortezaal ، Bahamin ، استاد مهدی ، hardnew ، Archangal
(92-11-30، 02:59 عصر)sh.azad نوشته است: ببینید کامل به مسئله جواب بدید بی نظمی ایجاد شده در بخش گرافیک  به این دلایل نیز است:
1 متاستفانه بعضی از کاربران برای بدست آوردن ارسال بیشتر و اعتبار و تشکر مطالب کپی و آموزش هایی که حتی برترش در نت موجود است با تاپیک هایی منتشر می کنند!
2 متاستفانه تعلل در زدن زیر انجمن نمونه کار باعث شده گرافیستان کار های گرافیکیشون را مستقیما در تالار گرافیک ایجاد کنند که باعث بی نظمی است.
3 خلا قانونی که بگوید کاربران باید تاپیک های خود را در زیر انجمن های مربوط بزنند مثلا ما هم زیر انجمن درخواست طراحی داریم هم زیر انجمن آموزش ولی کاربران آزادند که هر دو جا بزنند!
در آخر اضافه کنم من قصد توهین به هیچ کاربری را ندارم !

ولی خب تاپیک های جامع راستش به نظر من این فکر خوبی هست علاوه بر اون جلوی پیشرفت گرافیست های تازه کار را می گیرد!

یه صد باری عرض کردم این فقط یه استارت بود برای کار های بعدی که توسط دوستان انجام میشه Big Grin ، اگر مدیران جواب پیشنهادتون رو ندادن ( ایجاد انجمن نمونه کار ) ، با گرافیست های انجمن هماهنگ کنید اگه همگی رضایت دادن پیشنهادتون رو تالار گرافیک اعمال میشه . . .
 سپاس شده توسط Miss Azad ، Farshad0732 ، Bahamin ، Archangal
غاقا دم مدیرای انجمن گرم کار خوبی کردید Big Grin
فقط داداش محسن
من یه پیشنهاد دارم:
اگه تالار گرفیک ب بخش های مختلف تقسیم بشه خیلی بهتره
مثلا ب این صورت
----------------------------------
بخش طراحی
=>زیر مجموعه هاش:
طراحی تحت وب(هدر و فوتر و...)
طراحی بنر تبلیغاتی (چون خیلی طرفدار داره ) Big Grin
طراحی گرافیکی متفرقه
---------------------------------
بخش آموزش
ترفندهای فتوشاپ
آموزش های تحت وب (آواتار و بنر و...)
مشکلات فتوشاپ (تنظیمات و نصب)
----------------------------------
بخش نظر سنجی
PSD
بنرهای تبلیغاتی
کارهای متفرقه گرافیکی
--------------------------------
اینطوری بشه عاااااااااااااااااالی میشه بوخودا Smile
بازگشت دوباره 13دیزاین! (ب زودی)

سپاس شده توسط mboy2050 ، Makaveli ، parsa123 ، Pc-island ، Miss Azad ، hardnew ، استاد مهدی ، E.irannezhad ، 3iran ، Archangal
اگر با [b]beggar-love[/b] موافقید پس چرا اون کارو نمی کنید
 سپاس شده توسط Archangal
آقا رضا طرح جالبی رو ریختن . به نظرم با اجرای اون خیلی انجمن بهتر میشه
این قانون هم به نظر من کلا یه قانون...
چرا که قبلا تاپیک های جامع وجود داشت بچه ها درخواست میدادن
الان نگاه کنید تو رو خدا به زور میتونید 2 سه تا تاپیک طراحی بنر و ... پیدا کنید .
انجمن سرد شده...
--------------------------------------------------------------------------------------
اما یک سوال دیگه چرا مدیران روی قالب انجمن کار نمیکنند ؟ هیچ پیشرفتی انجمن رو نمیدن ؟
چرا دیگه صندلی داغ برگزار نمیشه ؟
به زودی...
 سپاس شده توسط hardnew ، Archangal
(92-12-8، 06:12 عصر)عماد ایران نژاد نوشته است: آقا رضا طرح جالبی رو ریختن . به نظرم با اجرای اون خیلی انجمن بهتر میشه
این قانون هم به نظر من کلا یه قانون...
چرا که قبلا تاپیک های جامع وجود داشت بچه ها درخواست میدادن
الان نگاه کنید تو رو خدا به زور میتونید 2 سه تا تاپیک طراحی بنر و ... پیدا کنید .
انجمن سرد شده...

چه ربطی داره دوست من حرفی میزنید ها ، این که تاپیک ها شاید کم شده باشه خوب صد دلیل داره ، بیشتر کاربرا هم قبلاٌ سفارششون رو دادن و تا کاربرای تازه . . . ، کسانی که قبلاٌ تاپیک جدا میزدن کاری با تاپیک جامع نداشتن و ربطی بهش نداره ، الان هم که تاپیک جامع نیست باید تاپیک های جدا بیشتر بشه و چون کاربرا قبلاٌ به اندازه کافی سفارش دادن فعلاٌ کمتر تا سایت های جدیدشون و کاربران جدید !

--------------------------------------------------------------------------------------
اما یک سوال دیگه چرا مدیران روی قالب انجمن کار نمیکنند ؟ هیچ پیشرفتی انجمن رو نمیدن ؟
چرا دیگه صندلی داغ برگزار نمیشه ؟

این ها چه ربطی به این جا داره ؟ انگار فقط دوست دارید تعداد ارسال هاتون بیشتر بشه و الکی اظهار نظر کنید . . .
 سپاس شده توسط Archangal
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان