بک لینک

موضوع بسته شده است 
شماره صفحه
سلام دوستان من کد نشان دادن تعداد کل صفحات وبلاگ و شماره صفحات رو در پایین وبلاگم می خوام.Exclamation
یک کد پیدا کردم ولی قاطیه.
ممنون میسشم کسی کمکم کنهBlush
بیشتر توضیح دهید. کد در قالب است دیگر
وبلاگ من sme.blogfa.com
هستش میخوام پایین وبلاگم شماره صفحات موجود و صفحه ای که الان هستش رو نشون بده .
کد قلب وبلاگی که این ویژگی رو داره و وبلاگ خودم رو ضمیمه کردم.
ممنون میشم کمکم کنین.
.doc   my blog.doc (اندازه: 74.5 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)
البته بلاگفا قابلیت صفحه بندی رو نداره.
شما اول تكه كد زير رو به قالبت اضافه كن مثلا قبل از </head>
کد:
<style>

#navbar {font-family:Arial; font-size: 12pt;text-align:center;padding: 4px; margin: 4px 0; direction:ltr;line-height: 150%}

#navbar A:link{font-family:Arial;font-size: 12pt; font-weight: bold; color: #000080; text-decoration: none; border: 1px solid #C0C0C0; background-color: white;padding:2px 4px 2px 4px;}

#navbar A:visited{font-family:Arial;font-size: 12pt; font-weight: bold; color: #000080; text-decoration: none; border: 1px solid #C0C0C0; background-color: white;padding:2px 4px 2px 4px;}

#navbar A:hover{font-family:Arial;font-size: 12pt; font-weight: bold; color: white; text-decoration: none; border: 1px solid #C0C0C0; background-color: #0000B0;padding:2px 4px 2px 4px;}

#navbar span{font-family:Arial;font-size: 12pt; font-weight: bold; color: gray; text-decoration: none; border: 1px solid #C0C0C0;background-color: #F5F5F5;padding:2px 4px 2px 4px;}

#copyright{font-family:Arial;font-size: 8pt;color: white;text-align:center;padding-top:5px;direction: rtl}

#titr {margin: 14px;text-align:right;background:#ffffff}

#titr span{font-family:Tahoma;font-size: 9pt; color: gray;}

</style>

<script>

var pagenum=1;

document.write('<div id="titr"><b class="rbot2"><b class="r1"></b><b class="r2"></b><b class="r3"></b><b class="r4"></b></b><center><span>'+'صفحات سایت '+'</span><b class="rbot2"><b class="r4"></b><b class="r3"></b><b class="r2"></b><b class="r1"></b></b></div>');

</script>
حالا يه جاي مناسب مثلا پايين صفحه اين كد زير رو اضافه كن
کد:
<center>

<div id="navbar" style="width:98%">

<a href="/1390/10/3" onClick="javascript:loadAjax('/1390/10/3');return false;" style="display:inline-table + -moz-inline-table; height:25px;width:25px ">

<script>

document.write(pagenum);

var pagenum=1+pagenum;

</script>

</a>&nbsp;
حالا تك كد بالا دقت كن اون جايي يه چيزي شبيه تاريخ ميبيني در اصل صفحه اي از آرشيو وبلاگته مثلا تو كد بالا داره هفته سوم از ماه دهم سال نود رو نشون ميده حالا تو براي اضافه كردن صفحات وبلاگت بايد با همين فرمت يا به صورت هفتگي يا به صورت ماهيانه تكه كد زير رو با تاريخ مربوطه صحيح اضافه كني اگه تو هفته يا ماهي پست ندادي اضافه اش نكن
کد:
<a href="/1390/10/3" onClick="javascript:loadAjax('/1390/10/3');return false;" style="display:inline-table + -moz-inline-table; height:25px;width:25px ">

<script>

document.write(pagenum);

var pagenum=1+pagenum;

</script>

</a>&nbsp;
وقتي صفحات تموم شد كد زير رو اضافه كن
کد:
</div>
رسول آقا یعنی کار میکنه؟
یــــادش بخیـــــر
فکر نمی کنم این اون چیزی باشه که شما می خواهید چون اینجور که من فهمیدم این کد آرشیو هفتگی رو به صورت یک شماره صفحه نشون می ده که اگه شما توی یک هفته پست های زیادی زده باشید این کد درست عمل نمی کنه

البته از این چیزی که گفتم مطمئن نیستم فقط حدس زدم
رسول آقا توضیح بده
(90-10-18، 02:10 عصر)omidniazi نوشته است: فکر نمی کنم این اون چیزی باشه که شما می خواهید چون اینجور که من فهمیدم این کد آرشیو هفتگی رو به صورت یک شماره صفحه نشون می ده که اگه شما توی یک هفته پست های زیادی زده باشید این کد درست عمل نمی کنه

البته از این چیزی که گفتم مطمئن نیستم فقط حدس زدم

شما استفاده کردین؟
یــــادش بخیـــــر
چرا اينقدر مسئله رو پيچيده ميكنيد حداقل يه بار امتحان كنيد. بله من امتحان كردم جواب داد. با اين محدوديتهاي بلاگفا ازين بهتر من كه بلد نيستم
(90-10-18، 02:21 عصر)رسول نوشته است: چرا اينقدر مسئله رو پيچيده ميكنيد حداقل يه بار امتحان كنيد. بله من امتحان كردم جواب داد. با اين محدوديتهاي بلاگفا ازين بهتر من كه بلد نيستم

مرسی. یه اعتبار بهت دادم.
یــــادش بخیـــــر
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان