بک لینک

موضوع بسته شده است 
چه طوری اتصال دامنه کنم به وبلاگ ؟
Sad 
سلام من یه دامنه ازwww.parsdata.com گرفتم چگونه می تونم به وبلاگم متصلش کنم ؟
از چه سرویسی استفاده میکنی؟ معمولاً توی پنل مدیریت وبلاگها گزینه ای برای اتصال دامنه وجود داره و البته باید DNS یا همون Name Server ها رو با دامنه وبلاگتون ست کنید.
 سپاس شده توسط zamand ، Bahamin
(92-12-8، 05:37 عصر)شاهرخ نوشته است: از چه سرویسی استفاده میکنی؟ معمولاً توی پنل مدیریت وبلاگها گزینه ای برای اتصال دامنه وجود داره و البته باید DNS یا همون Name Server ها رو با دامنه وبلاگتون ست کنید.
از پرشین بلاگ
الان من رفتم دامنه رو به اسم mobariz.ir گرفتم حالا dsn از کجا گیر بیارم ؟
برای تنظیم DNS از طریق ایرنیک یا پارس دیتا که دامنه رو ازش خریدید اقدام کنید. وارد پنل کاربری شده و روی دامنه ها کلیک کنید توی صفحه باز شده نام دامنه رو انتخاب کرده وارد تنظیمات بشید از اونجا میتونید DNS رو عوض کنید.
و البته باید عرض کنم:وصل دامین به پرشین بلاگ خودش یک هفت خان داره...
بهتره قبل از هرگونه کاری با پشتیبانی تماس بگیرید.
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
 سپاس شده توسط y235 ، zamand
سلام

شما میتونی از پشتیبانی کمک بگیری

یا حق

موفقباشی
 سپاس شده توسط zamand
(92-12-8، 02:49 عصر)zamand نوشته است: سلام من یه دامنه ازwww.parsdata.com گرفتم چگونه می تونم به وبلاگم متصلش کنم ؟

من همین 1ماه پیش بدون هیچ مشکلی وصل کردم، اصلاً کار سختی نیست.

یک هاست میخرید،دامینی که خریدید رو روی هاست ست میکنید، یک اکانت ftp توی هاستتون میسازید.

حالا عکس زیر رو نگاه کنید:

[تصویر:  657676.jpg]

البته با نظر میثم جان موافقم چون وصل دامین به پرشین بلاگ برای افرادی که وارد نیست دقیقاً مثل هفت خان رستم هست ولی وقتی دامین رو به پرشین بلاگ وصل میکنی اصلاً اوج لذت دامین وصل کردن به وبلاگ رو میبری چون پرشین بلاگ تبلیغاتش رو حذف میکنه توی دامینت و یه سری امکانات دیگه.
اگر شما هاست خریدید و نتونستید وصل کنید من میتونم کمکتون کنم.
یا الله
 سپاس شده توسط rsgomez ، zamand
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان