بک لینک

موضوع بسته شده است 
قانون انجمن نمونه کار
سلام دوستان ، بعد از ایجاد تاپیک نظرسنجی و هماهنگی با تیم مدیریت جناب جانقربان اومدن و این انجمن رو ایجاد کردن اما اگر قرار بشه مثل قبل هر کس برای هر کار یک تاپیک بزنه اوضاع هیچ فرقی نمی کنه ! به همین دلیل طبق پیشنهاد کاربر mortezaal کاربران داخل انجمن نمونه کار ، یک تاپیک میزنن و نمونه کارهای خودشون رو داخل اون تاپیک قرار میدن ، کاری که حتی قبل از ایجاد انجمن نمونه کار نیز توسط بعضی کاربران از جمله جناب هکر ، norton ، pc-island و .... انجام میشد . . .
 سپاس شده توسط Bahamin ، Mr.ali ، AmirRezaei ، arian tello ، evil1378 ، Hack!ng ، mortezaal ، -Saeed- ، Makaveli ، mvg ، damaskrose ، Miss Azad ، Mr.AliReza ، samankhosravi ، hardnew ، Pc-island ، Farshad0732 ، Gh-Moradi ، danialz ، mahdizz ، وبلاگ نویس ارزشی ، mj3a
ممنون از پیگیری شما

آخه اینطوری هرکس تایپیک جدا میزنه و شلوغ میشه!!!
 سپاس شده توسط mboy2050 ، Farshad0732
(92-12-15، 11:22 عصر)evil1378 نوشته است: ممنون از پیگیری شما

خیر ، گفته شد که هر کس یک تاپیک جامع میزند، همه هم که گرافیست نیستند !
تالار جالبی خواهد شد.
 سپاس شده توسط mboy2050 ، Mr.AliReza ، AmirRezaei ، Farshad0732
اینجوری خیلی حوب میشه اقای mboy2050
(92-12-15، 11:44 عصر)mhe نوشته است:
(92-12-15، 11:22 عصر)evil1378 نوشته است: ممنون از پیگیری شما

خیر ، گفته شد که هر کس یک تاپیک جامع میزند، همه هم که گرافیست نیستند !
تالار جالبی خواهد شد.

منظور ایشون هم همین بود که هر کس تاپیک جدا برای یک کارش بزنه شلوغه میشه و تاپیک جامع یک کاربر برای نمونه کارهاش خوبه Big Grin
 سپاس شده توسط mortezaal ، evil1378 ، Farshad0732
الان دیگه پست ها جدا میشه
خدا رو شکر چطور تونستید ایشون را پیدا کنید !
ممنون بازم این یه اتفاق خوبه !!!
اگر ازم ناراحتید حلال کنید....
 سپاس شده توسط AmirRezaei ، mboy2050 ، Farshad0732
ببخشید من دقیق متوجه منظورتون نشدم الان همه نمونه کارها رو توی این تایپیک قرار میدن یا در بخش نمنونه کارها یک تایپیک مجزا ایجاد میکنن؟؟
(92-12-16، 11:53 صبح)miladgraph نوشته است: ببخشید من دقیق متوجه منظورتون نشدم الان همه نمونه کارها رو توی این تایپیک قرار میدن یا در بخش نمنونه کارها یک تایپیک مجزا ایجاد میکنن؟؟

در این تالار هر کس می تواند با نام خودش یک تاپیک ایجاد کند و تمام نمونه کارهای خودش رو در تاپیک مخصوص خودش قرار بدهد
مثلا" نمونه کارهای طراحی شده miladgraph
 سپاس شده توسط Miss Azad ، miladgraph ، mboy2050 ، Farshad0732
عالیه فقط من قانونو نخونده بودم 2 3 تا تاپیک زدم شرمنده ببخشی حواسم نبود محسن جان 
ساخت ایمیل یاهو باکمترین قیمت/باتشکرازمسترآرمان وخانم آزاد/ترجمه قالب/افزایش بازدید پ.خ
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان