بک لینک

موضوع بسته شده است 
گذاشتن لینک
سلام من یه فیل صوتی آپلود کردم ولی وقتی روی گزینه درج لینک میزنم خطای undefinedمیده باید چه کار کنم؟؟
سلام منظورتون تو این سایته یا جایی دیگه؟
(93-1-24، 06:22 صبح)asdqwe نوشته است: سلام من یه فیل صوتی آپلود کردم ولی وقتی روی گزینه درج لینک میزنم خطای undefinedمیده باید چه کار کنم؟؟
نه توی سایت دیگه!من توی سایت آپلود یه فایل صوتی آپلود کردم تا در وبلاگم لینک کنم ولی وقتی روی گزینه درج لینک میزنم خطایی که گفتم را میدهد
ببینین اگه میخواین فایل رو برا دانلود بذارین باید یک متن مثلا دانلود فایل صوتی بنویسید بعد با موس اون نوشته رو انتخاب کنید و بعد روی درج لینک کلیک کنید و لینک رو به متن بدید تا کاربر با کلیلک بر روی گزینه دانلود فایل صوتی به ادرس لینک منتقل بشه.البته میتونید به جای متن از عکس هم انتخاب کنید تا کاربر با کلیک روی عکس به صفحه منتقل بشه یا فایل براش دانلود بشه.موفق باشین53
Question 
(93-1-24، 10:46 صبح)mahdizz نوشته است: ببینین اگه میخواین فایل رو برا دانلود بذارین باید یک متن مثلا دانلود فایل صوتی بنویسید بعد با موس اون نوشته رو انتخاب کنید و بعد روی درج لینک کلیک کنید و لینک رو به متن بدید تا کاربر با کلیلک بر روی گزینه دانلود فایل صوتی به ادرس لینک منتقل بشه.البته میتونید به جای متن از عکس هم انتخاب کنید تا کاربر با کلیک روی عکس به صفحه منتقل بشه یا فایل براش دانلود بشه.موفق باشین53
سلام mahdizz
من تمام مراحلی رو گفتین انجام میدم ولی متاسفانه بعد از ثبت مطلب و مراجعه به وبلاگ لینک عمل نمیکنه
نمیدونم دلیلش چیه ولی بعد از اینکه یه بار ویندوزم رو آپدیت کردم این مشکل واسم پیش اومده حتی نمیتونم با ماوس مطالب رو انتخاب کنم واسه این کار هم از کلیدهای شیف . جهت استفاده میکنم  نمیتونم عکسهارو تغییر اندازه بدم البته اینا فقط تو قسمت مطلب گذاشن بلاگفا پیش میاد  تو بقیه صفحات این مشکلو ندارم
نمیدونم چیکار کنم مرورگر رو هم عوض میکنم ولی بازم مشکل داره
خواهشن راهنماییم کنین
من هم همین مشکلو دارم22برای بلاگفا
ب خاطر اینکه اول آدرس باید http:// داشته باشه
خوب کجاش میزارین؟
یه جای درست باید بزارین
ابتدای لینک دیگه
 سپاس شده توسط paksirat
برای لینک کردن، اول باید یک کلمه یا جمله را انتخاب (drag) کنید و بعد گزینه لینک دار کردن را بزنید و در قسمتی که دارین آدرس میدید باید حتمأ آدرس اولش با http:// شروع بشه.
نامه خداحافظی فراماسونری ممنوع در وبلاگ موجود است. می توانید برای آخرین بار از وبلاگ فراماسونری ممنوع دیدن فرمایید.
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان