بک لینک

موضوع بسته شده است 
آشنایی با علیرضا توفیقی؛ مدیر وب سایت پشتیبانی مای بی بی در ایران
سلام دوستان. آقای علیرضا توفیقی رو در یه صندلی داغ گیر آوردیم تا بسوزونیمش! دوستانی که با ایشون می خوان آشنایی پیدا کنن یا اینکه ایشون رو بیشتر بشناسن و همینطور در مورد مای بی بی بیشتر بدونن ، می تونن به این صندلی داغ بیان و خود شعله ای به شعله های آن بیافزایند.

کسانی که نمی شناسن:
جناب آقای علیرضا توفیقی ، مدیر وب سایت پشتیبانی مای بی بی در ایران در آدرس my-bb.ir

لینک صندلی داغ :
 سپاس شده توسط Farshad0732 ، barati ، رهنمافرد ، Pc-island ، Hack!ng ، -Saeed- ، sh.karimi ، Bahamin ، Gh-Moradi ، Pouriya Sadeghi ، i LDA
برم وارد اکانتم بشوم!
!
 سپاس شده توسط barati ، رهنمافرد
برای اطلاعات بیشتر کاربران بخشی از بیوگرافی آقای توفیقی رو قرار می دم:

علیرضا توفیقی نوشته است:در سال ۱۳۸۹ وارد مای‌بی‌بی شدم و پس از مدتی به طراحی قالب و پلاگین برای این سیستم مشغول شدم.

در همون سال‌های نخست دست به کارهای جدید از جمله ساخت سیستم رساله، تقویم شمسی، ست کردن ادیتورهای HotEditor, SCEditor و WYSIWYG BBCode - ساخت دیوان حافظ و غزلیات شمس برای مای‌بی‌بی - ساخت فال روز و ... زدم و در آخر ویرایشگر CKEDitor رو با مای‌بی‌بی ست کردم که هنوز هم طرفدارهای زیادی داره و همچنین افراد زیادی از قبالش درآمدهای خوبی به جیب زدند.

سیستم تبلیغات پیشرفته رو به صورت رایگان نوشتم که در اون زمان نمونه غیررایگانش ۶۵ هزارتومن قیمتش بود.

جز اولین هایی بودم که در ایران قالب‌های جدید به سبک‌های طراحی نو رو طراحی کردم که خوش‌بختانه موفق آمیز بودند
در پاییر ۱۳۹۱ این پشتیبانی مای‌بی‌بی رو به همراه برادرم تاسیس کردیم.

هم‌اکنون در برنامه‌نویسی های Basic, Php, Js, Jquery, Ajax, Css, Html, XHtml , C plus plus, VB6 ... مهارت دارم و کمی هم درباره‌ی بقیه‌ی زبان‌های برنامه نویسی اطلاعات دارم.

خوش‌حالم که توانستم خیلی چیزهای جدید رو وارد سیستم انجمن ساز مای‌بی‌بی کنم و کاری کنم که طراحان قالبش کمی حرفه‌ای شوند.

از سال ۱۳۹۲ در توسعه‌ی هسته‌ی مای‌بی‌بی فعالیت کرده و چندین خط از کدهاش رو به دست خودم ویرایش و به‌سازی کردم و باگ‌های زیادی رو گزارش داده یا رفع کردم.

تونستم در کمتر از یک سال این انجمن رو به دومین انجمن بزرگ مای‌بی‌بی در ایران و مرجع رسمی مای‌بی‌بی فارسی تبدیل کنم.
 سپاس شده توسط Farshad0732 ، Bahamin ، HMD ، پويابهروش ، Pouriya Sadeghi
پس چرا به سوالات پاسخ نداده ؟؟؟؟
!
(93-2-28، 04:26 عصر)Black_Heart نوشته است: پس چرا به سوالات پاسخ نداده ؟؟؟؟

ایشون مشغول رسیدگی به انجمنشون هستند و کمی طول خواهد کشید که جواب سوالات رو بدند
سر بی گناه را غم دار نیست...

سپاس شده توسط پويابهروش ، رهنمافرد ، Bahamin ، Farshad0732
(93-2-28، 04:26 عصر)Black_Heart نوشته است: پس چرا به سوالات پاسخ نداده ؟؟؟؟
به هر حال هم ایشون مشغول هستند و هم این که تایپک تازه ایجاد شده بود! به هر صورت الآن پاسخ داده اند.
با تشکر
 سپاس شده توسط Farshad0732 ، Pouriya Sadeghi
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان