بک لینک

موضوع بسته شده است 
اتمام طراحی psd وبلاگ ویو زادگاه من(نظر دهید)
سلام

یه قالب دیگه رو طراحی کردم میخوام قبل از این که اون رو تحویل بدم نظرات شما رو بدونم

[تصویر:  isejihs4f3ifzq0pp6qs.png]

http://8pic.ir/images/isejihs4f3ifzq0pp6qs.png

باتشکر(محمد حبیبی)
 سپاس شده توسط Sir.Mahdi ، behzadzati ، HMD ، AmirRezaei ، MR-AMIR ، h.abaszade ، mohammad.a.hadizadeh ، evil1378 ، Farshad0732 ، mortezaal ، Pc-island ، arian tello ، mahdizz ، danialz ، F.Seraji ، kia12 ، Miss Azad
خیلی عالی واقعا عالی
See The Great

Feel The Great
 سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD ، E.irannezhad ، arian tello
کارت 20!

واقعا جای حرف نداره

قالبی به این قشنگی و استانداردی ندیدم

فقط به نظرم منو بالا رو عوض کنی و یه منو قشنگ بزاری همه چی حله
 سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD ، arian tello
خیلی خوب طراحی شده و توش به جزءیات دقت شده از همه مهم تر قابل کدنویسیه ...
فقط رنگ ستون مطالب رو تغییر بدی در نگاه اول جذاب تره . یه بارم تختش کن بدون براش امتحان کن ببین خوب میشه یا نه که خیلی یک نواخت نشه.
موفق باشیدSmile

سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD ، arian tello ، mahdizz
(93-4-23، 03:53 عصر)عرشیامنصوری نوشته است: خیلی خوب طراحی شده و توش به جزءیات دقت شده از همه مهم تر قابل کدنویسیه ...
فقط رنگ ستون مطالب رو تغییر بدی در نگاه اول جذاب تره . یه بارم تختش کن بدون براش امتحان کن ببین خوب میشه یا نه که خیلی یک نواخت نشه.
موفق باشیدSmile

خیلی ممنون ولی صاحب اون وبلاگ از طراحی های فلت خوشش نمیاد

و میگفت در دنیای نت زیاد جذابیت نداره(حقم داره)Big Grin مجبور شدم اینجوری بزنم

ممنون از نظر سازندتون
 سپاس شده توسط arian tello
واییی واقا عالیه من 41
 سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD
اصلا" با کارهای قبلی شما قابل مقایسه نیست و این تفاوت و پیشرفت جای تحسین داره Smile

در طراحی قالب به تمام نکات ریز هم دقت شده ولی باز دو تا نکته به نظرم اومد که خواستم بگم:
1-اون دو تا خط بغل عنوان مطالب رو بردار

2-رنگ بکگراند پست ها رو یه کم روشن تر کن چون در این حالت بازدید کننده ای که قراره مطالب رو بخونه خسته میشه
 سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD ، Mr.AliReza
(93-4-23، 04:18 عصر)AmirRezaei نوشته است: اصلا" با کارهای قبلی شما قابل مقایسه نیست و این تفاوت و پیشرفت جای تحسین داره Smile

در طراحی قالب به تمام نکات ریز هم دقت شده ولی باز دو تا نکته به نظرم اومد که خواستم بگم:
1-اون دو تا خط بغل عنوان مطالب رو بردار

2-رنگ بکگراند پست ها رو یه کم روشن تر کن چون در این حالت بازدید کننده ای که قراره مطالب رو بخونه خسته میشه

اون دو تا رو برای این گذاشتم که کدنویس فاصله رو رعایت کنه(به خاطر شما چشم)

بله بله!!! خواستم این کار رو کنم ولی رنگ با بک گراند اصلی تقریبا مشابه بود وقابل دیدن نبود

ممنون از شما
عماد جان!
سلام!
پیشرفت داشتی!
می خواستم بگم که رنگبندی خوبی اره ولی همون طور که امیر گفت رنگ کانتنتت رو یا روشن کن یا تیره که وقتی رنگ متن تنظیم میشه روی اون قرار بگیره!
و چشم بیننده رو اذیت نکنه!
از این سفارش هاهم برای ما بفرستSmile
 سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD ، mahdizz
عاليه همه چيز بدون عيب ونقص
 سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان