بک لینک

نظرسنجی: موافقید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
بله
84.00%
21 84.00%
خیر
16.00%
4 16.00%
در کل 25 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
پیشنهاد: افزودن یک تالار
سلام
همان طور که میدانید در بخش انجمن های تخصصی بر اساس سرویس ، سرویس های زیادی موجود است.
اما در این بین جای تالار" بلاگ دات آی آر" (blog.ir)  خالی است و کاربران زیادی از این سرویس استفاده می کنند.
پیشنهاد می کنم این تالار نیز به این بخش اضافی شود.
لطفا نظر خود را بیان کنید. (از ارسال اسپم بپرهیزید) در نظر سنجی نیز شرکت کنید.
منم موافقم . فقط لطفا تالار هایی که در اون بخش بلا استفاده موندن یا فعالیت کمی توشون انجام شده رو پاک کنین .
 سپاس شده توسط Mr.Navid ، ابوالفضل
  • از ارسال اسپم بپرهیزید و در نظر سنجی شرکت کنید.
  • کاربران مخالف دلیلی دارند؟
من دلیل خودمو دارم،
اونجا چن تا سرویس وبلاگدهی بزرگ مثل بلاگفا-میهن بلاگ و بلاگ اسکای رو گذاشته و بقیه رو توی دیگر سرویس ها گذاشته!اینجوری باشه باید اونجا 20 تا سرویس دیگه هم اضافه بشه از لوکس بگیر تا لیمو و ابر بلاگ و...
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
 سپاس شده توسط barati ، Farshad0732
(93-5-11، 12:56 عصر)aria021 نوشته است: من دلیل خودمو دارم،
اونجا چن تا سرویس وبلاگدهی بزرگ مثل بلاگفا-میهن بلاگ و بلاگ اسکای رو گذاشته و بقیه رو توی دیگر سرویس ها گذاشته!اینجوری باشه باید اونجا 20 تا سرویس دیگه هم اضافه بشه از لوکس بگیر تا لیمو و ابر بلاگ و...

بلاگ بیان فرق میکنه . مثل 20 تا سرویسی که شما گفتین ، از اسکریپت های آماده و ... استفاده نکردن و اسکریپت اختصاصی دارن و هزار تا ویژگی دیگه که اون 20 تا ندارن .
از نظرم در حق بلاگ بیان خیلی ظلم میشه اگه تالارش اضافه نشه .
 سپاس شده توسط 3iran ، Mr.Navid ، historian ، Mohammadinia ، AmirRezaei ، Farshad0732 ، Bahamin
کاملا درسته! بلاگ بیان به زبان پایتون نوشته شده، امکانات بسیار زیادی داره، آپلود سنتر آختصاصی داره، و ایندکس بسیار سریعی هم داره. فقط قیمت های این سرویس کاربران رو جذبش نمیکنه که اونم به خاطر ذات ما هاست، که حاضر نیستیم برای چیز "خوب" حداقل هنوز در فضای مجازی، پول بدیم.

به هرحال من کاملا موافقم..! و البته موافقم که تمام انجمن های اضافی، مثل فرد بلاگ، پارسی بلاگ و غیره حذف بشن و یک انجمن برای تمامی این سرویس ها ایجاد بشه!

در ضمن بهزاد ذاتی و Blach ghost هم نظراتشون رو بگن.. جالبه که مخالفن با این موضوع!

سپاس شده توسط mohsen1377
سلام 
به نظرر من باید انجمن های سرویس های بلاگدهی:پارسی بلاگ،ایران بلاگ،وست بلاگ،بلاگ وب و فرد بلاگ حذف بشه چون علاوه بر تعداد بسیار کم  ارسال ها ،دیگه کس دیگه ای از اونا استفاده نمی کنه!
با کمک خداوند یک سایت موفق وقدرتمند افتتاح می کنم.
شما هم اگه میخواید رشد کنید،از آشغالی بلاگدهی ها بیاید بیرون.
بنده موافقم ولی اگر هم اجرا نشد ناراحت نمیشم چون برای خیلی از سرویس دهی ها ایچاد شده ولی الان از ایجاد تاپیک در اون تالار ماه ها می گذرد، و اینکه تو این انجمن سوال های کمی درباره بلاگ داشتیم - ولی با این حال من موافقم
!
من یه نظره دیگه ای دارم....

الان چنتا تالار هستند که کلا باتری تموم کردن چنتا از اونا رو ببندبم و چنتا تالار با حال تر بازکنیم که هم تنوع باشه و هم بالاتر رفتن کیفیت انجمن
یاعلی
گرافیست آماده به کار
 سپاس شده توسط mr.mohsen ، Farshad0732
البته اویدوارم مدیران ببینند این تاپیک رو

موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان