بک لینک

موضوع بسته شده است 
راهنما تصویری ساخت انجمن مای بی بی فوری!!
Sad 
سلام من میخوام یه انجمن بسازم  اما مشکل دارم میخوام یکی برام به صورت تصوثری کامل توضیح بده از هاست xzn استفاده میکنم و روز cpanel هستم اعتبار هم میدم فقط سریع کمک کنید سرچ هم کردم مشکل من اصلا نیس
نمیدونم چجوری و چیکار باید بکنم همه جا هم فقط برای بالا رفتن ارسال اموزش الکی زدن
تورو خدا کمک کنید و لینک هم ندید توضیح تصویری میخوام ممنون 2

من همه کارو کردم ولی نمیدونم چجوری باید فایل هارو اپلود کنم همونجوری پوشه اپلود رو اپ کنم؟
یارو بنزینش تموم شده داره 4لیتری تکون میده رفتیم گفتیم بنزین تموم کردی؟
میگه:په نه په میگم هوراااااااااا! منم از این دبه ها دارم
شما میتونید از نصب خودکار هاستتون استفاده کنید
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
 سپاس شده توسط Killing Side
(93-5-27، 11:39 صبح)happyman نوشته است: شما میتونید از نصب خودکار هاستتون استفاده کنید

مثلا چجوری؟
با اپ کردن فایل فرق داره مثلا انجمنی که فایلاشو اپ کنم با نصب خودکار چه فرقی داره؟
برای نصب خودکار باید هزینه بپردازم؟
یارو بنزینش تموم شده داره 4لیتری تکون میده رفتیم گفتیم بنزین تموم کردی؟
میگه:په نه په میگم هوراااااااااا! منم از این دبه ها دارم
خیر
نصب خودکار هزینه نداره
در کنترل پنل در یکی از قسمت ها داره نصب خودکار
کلیک کنید و بعد از اون پنل
مای بی بی رو انتخاب کنید
بعد ادرسی رو که میخواید نصب بشه رو بزنید
بعد هم تایید کنید
خودش نصب میشه
+2فراموش نشه
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
من همه کارو کردم ولی نمیدونم چجوری باید فایل هارو اپلود کنم همونجوری پوشه اپلود رو اپ کنم؟

وقتی هنوز آپلود نکردید پس چیکار کردید؟؟

فایل فشرده ای که دانلود کردید رو آپلود کنید بعد از حالت فشرده در بیارید..
الان کجاش مشکل دارید؟؟
نصب خودکار نسخه انگلیسی و قدیمی (احتمالا 1.6.5) مای بی بی هست.شما باید ازسایت های مختلف پشتیبانی مای بی بی درایران همانند سایت مای بی بی ایران بروید و آخرین نسخه فارسی را دانلود بفرمایید/
آموزش نصب فراوان در همین انجمن،مای بی بی ایران و درکل اینترنت هست پس درخواست آموزش نفرمایید وسرچ کنید.
(93-5-27، 11:16 صبح)Killing Side نوشته است: سلام من میخوام یه انجمن بسازم  اما مشکل دارم میخوام یکی برام به صورت تصوثری کامل توضیح بده از هاست xzn استفاده میکنم و روز cpanel هستم اعتبار هم میدم فقط سریع کمک کنید سرچ هم کردم مشکل من اصلا نیس
نمیدونم چجوری و چیکار باید بکنم همه جا هم فقط برای بالا رفتن ارسال اموزش الکی زدن
تورو خدا کمک کنید و لینک هم ندید توضیح تصویری میخوام ممنون 2

عزیز بعد از دانلود باید فایل اپلود رو (پوششو) زیپ کنی و اپ کنی روی هاست بعدش باید روی اکسترات یا در اوردن از فشرده سازی کلیک کنی
بعدش به ادرس سایتت install رو اضافه کن حالا منو نصب باز میشه گزینه هارو پر کن تا به اخرش برسی.
(اگه اخرشو نفهمیدی میتونی از ویدئو های کمکی استفاده کنی یکم تو گوگل سرچ کنی هست)
Happy new Summer

PSM.IR | Comming Soon

موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان