بک لینک

موضوع بسته شده است 
سئو وبهینه سازی انجمن به صورت حرفه ای
سلام
من میخوام انجمنم رو سئو وبهینه سازی کنم البته خودم میتونم وبلاگ رو سئو کنم و مطالبشو به صفحه اول گوگل بیارم ولی واسه انجمن نمیتونم
من میخوام انجمنم رو به صورت حرفه ای وتضمینی سئو وبهینه سازی کنم طوری که هر تاپیکی ایجاد میشه وقتی در گوگل سرپ کنم اون تاپیک بیاد و خلاصه کامل سئو بشه و بیاد صفحه اول گوگل با کلمات و تاپیک هایی که در داخل انجمن دارم
اگه کسی بلده یا کسی رو میشناسه که به صورت تضمینی انجام بده وکارش خوب باشه رو بهم معرفی کنه
وهزینه کاملشو هم بگه
ممنونم
از پلاگین های سئو مای بی بی استفاده کنید!

قالب را سریع کنید یا قالبی سریع انتخاب کنید

از پست های ممنون،عالی بود  و.. بپرهیزید تا رتبه خوبی بگیرید.

این راه ها باعث بهینه شدن سایت شما میشه

مُرد !
 سپاس شده توسط soroush ، y235
روش های دیگری هم هست که سریع انجام بشه؟
(93-6-9، 12:28 عصر)soroush ss نوشته است: روش های دیگری هم هست که سریع انجام بشه؟

http://my-bb.ir/Thread-%D8%A2%D9%85%D9%8...8%B2%DB%8C

لینک بالا کمکتان میکند!

مُرد !
 سپاس شده توسط soroush ، y235
ضمن پیشنهاد های دوستان من بهتون پیشنهاد می کنم به هیچ وجه از افزونه ی سئوی مای بی بی استفاده نکنید، به نظر من خیلی بی خود هست.
 سپاس شده توسط mohammadhero ، 0000milad
(93-6-9، 12:49 عصر)y235 نوشته است: ضمن پیشنهاد های دوستان من بهتون پیشنهاد می کنم به هیچ وجه از افزونه ی سئوی مای بی بی استفاده نکنید، به نظر من خیلی بی خود هست.
تعریف های زیادی از این افزونه شنیدم.اگر میشود بیشتر توضیح بدهید

مُرد !
فکر کنم افزونه خوبی باشه

چرا؟
(93-6-9، 12:51 عصر)mohammadhero نوشته است:
(93-6-9، 12:49 عصر)y235 نوشته است: ضمن پیشنهاد های دوستان من بهتون پیشنهاد می کنم به هیچ وجه از افزونه ی سئوی مای بی بی استفاده نکنید، به نظر من خیلی بی خود هست.
تعریف های زیادی از این افزونه شنیدم.اگر میشود بیشتر توضیح بدهید

(93-6-9، 12:53 عصر)soroush ss نوشته است: فکر کنم افزونه خوبی باشه

چرا؟

هیچ انجمن معروف مای بی بی رو نمی بینید که از این افزونه استفاده کند چون اولا به نظر من دردی رو دوا نمی کنه ثانیا در دیتابیس و ... مشکلاتی ایجاد می کنه و حذف این پلاگین هم فکر کنم با مشکل روبرو خواهد بود یعنی حذفش کار سختیه . الان بزرگترین انجمن مای بی بی ایران فروم هست درسته؟ آیا این پلاگین رو داره؟ خیر نداره. همین بلاگرز داره؟ خیر نداره.
تنها انجمن معروفی که من دیدم استفاده کرده بود همون my-bb.ir هست. حتی مای بی بی ایران هم استفاده نکرده.
به هر صورت این نظریات و فرضیات من بود ممکنه شما دوست داشته باشید استفاده کنید.
 سپاس شده توسط mohammad1 ، mohammadhero ، 0000milad
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان