بک لینک

موضوع بسته شده است 
5 وبلاگ نویس برتر بلاگرز به انتخاب شما
به نام خدا
با عرض سلام خدمت شما دوستان و وبلاگ نویسان گرامی

هر کاربر 5 وبمستر برتر رو از نظر خودش تو یه پست مجزا معرفی کنه تا بهترین افراد این انجمن شناسایی بشن ...
لطفا نام کاربری وبمستر های مورد نظرتون رو به همراه چند خط توضیح بنویسید
* اگه توضیحی هم ننوشتید مشکلی وجود نداره ...
امیدوارم که وبلاگ نویسان عزیز تو این تایپیک مشارکتت کنند ...

ملاک های انتخاب هم مواردی هست مثله این که ببینید کدوم کاربر پست هاش مفیده و به کاربران دیگه کمک میکنه و ...
خوب پنج نفر اول رو خودم میگم امیدوارم شما هم مشارکت کنید
در ضمن این تایپک با هماهنگی آقای محمدی نیا ایجاد شده

رهنمافرد کاربریه که به خیلی از سوالات پاسخ درست میده و به فکر حل مشکلات کاربران هست ...
Mohammadinia میتونم بگم پدر گرافیک ایرانه کاراش خیلی خوبه چند تا طرح برا خودم زده کلا تایید میشن ...
barati کاربریه که اطلاعات خیلی خوب و جامعی در مورد هاست و سرور داره و به دوستی بین کاربران خیلی اهمیت میده و خیلی جاها کمکم کرده ...
y235 یاور درودگر خیلی خیلی پسر خوبی هست و بهش ارادت دارم ...
Browning جناب واحدیان که معرف هست برا همه و احساس خیلی خوبی دارم نسبت بهشون

امیدوارم که شما هم مشارکت کنید
با تشکر ...
 سپاس شده توسط -Saeed- ، 3iran ، DV7 ، barati ، Bahamin ، A.salehpour ، پويابهروش ، mohammadhero ، E.irannezhad ، Hack!ng ، WorldTheme ، رهنمافرد ، یزدان ، y235 ، Mr.AliReza ، AmirRezaei ، sajad2816 ، MR.MOHAMMAD ، soroush ، Pc-island ، sq-etrat ، Farshad0732 ، Mr.Navid ، F.Seraji
barati :دوست خوب من - هم استانی(خودشون منظورمو فهمیدن9) و کلا یه ادم باحال و با معرفت(ببخشید خودمونی گفتم)-واقعا هرچی بگم کم گفتم،یه ادم با جنبه با خلاق،راهنما و........
رهنمافرد :ایشون یک کد نویسه که تا اخر دنیا به گردی به گلی ایشون پیدا نمیشه،فقط محض اطلاع بگم که ایشون فقط یه بار نیم ساعت به چن خط کد بنده نگاه میکردند و عیب یابی میکردن که اخر هم ایراد فقط یه سمی کالن بود-ایشون واقععا به بنده لطف دارن4
Mr.AliReza:اقا علی رضا رو که اصن نگو،ماه ،اصن خورشید -کمک هایی که ایشون به من کردن غیرقابله جبرانه،مخصوصا اون فرم که برام php رو رایگان نوشتن-فقط این نیست که،ایشون منو خیلی در کدنویسی راهنمایی کردن و هرچی از خوبی های ایشون بگم کم گفتن
پویا بهروش:اقا پویا که اصن تو دنیا کمه،دوست خوب و رفیق با معرفت،من واقعا ایشون رو اذیت کردم ولی ایشون واقعا به من لطف دارن،ایشون استاد ماین اصن
MohamadGh:استارت کدنویسی بنده رو ایشون زدن،ینی جرقش رو ایشون زدن.واقعا نمیدونم چطور ازشون تشکر کنم.ایشون هم استاد ماین.
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
 سپاس شده توسط miladgraph ، barati ، A.salehpour ، -Saeed- ، DV7 ، پويابهروش ، WorldTheme ، رهنمافرد ، یزدان ، y235 ، Mr.AliReza ، Farshad0732 ، F.Seraji ، E-Beshkani
یه نکته
لطفا فقط 5 نفر رو معرفی کنید و سعی کنید جلوی نام کاربری هر فردی که اشاره کردید توضیحاتی پیرامون اون فرد بنویسید
با تشکر ...
 سپاس شده توسط barati ، A.salehpour ، Mr.Navid ، DV7 ، E.irannezhad ، WorldTheme ، y235 ، Farshad0732 ، F.Seraji
سلام
اولا بگم کاش مدیران نبودن تو این تاپیک/جسارت نشه ها اما حتما یک دلیلی هست که شدن ناطم یا مدیر
به نظر من نباید بهشون رای داد/باید بین کاربرای ویژه و پایین تر ها نظر سنجی بشه
اما تا وقتی که اینطوری هست نظر من اینه

Mohammadinia : گرافیست برتر/شاید منو نشناسه اما ارادت داریم خدمتشونSmile

barati :دوست خوبم هستن/به عنوان برادر روشون حساب میکنم و همیشه منو راهنمایی میکنه و راه درستو نشونم میدهSmile

ipry: همیشه جواب پ.خ هامو میده و کمکم میکنه تو کد نویسی/کد نویسیشم عالیه

رهنمافرد: با این حالی که خیلی بلده ولی ادعا ندارهSmile

arash7900: برید تاپیک نمونه کارهاش/اولین و اخرین نمونه کارشو ببنیدSmileخیلی انتقاد پذیره و  در زمان کم اینقدر پیشرفت کردSmile
 سپاس شده توسط miladgraph ، ابوالفضل ، barati ، -Saeed- ، Mr.Navid ، DV7 ، پويابهروش ، E.irannezhad ، WorldTheme ، رهنمافرد ، یزدان ، y235 ، Mr.AliReza ، Farshad0732 ، F.Seraji ، ArashDma
آقای فربد واحدیان Browning چون همیشه به عنوان یه بزرگتر بالاسر انجمن بودند و مشکلات رو حل کردند
پویا بهروش پسری با ارسال ها فوق العاده و دانش وبمستری بالا
یاور درودگر y235 دوست عزیز و با معرفت ،کسی که همیشه کمک بچه های انجمن بوده
پوریا صادقیPouriya sadeghi با وجود اینکه مدت هاس باشون سلام علیکم نداریمSmile اما واقعا کاربر و دوست فوق العاده ای هستند
ایمان علاالدین alaedin  کاربری ک دیگه الان مدت هاست نیستن اما یادشون هست به شخصه احترام خاصی برای ایشون قائلم.
البته خیلی از دوستان دیگه هستن که نمیشه با 5 نفر تموم کرد
خود آقای رهنمافرد .ahmad-ahmad-mboy2050 -Mr.Arman و خیلی های دیگه...
ارزان ترین فروشگاه اینترنتی ایرانی...بزودی
 سپاس شده توسط miladgraph ، barati ، -Saeed- ، A.salehpour ، پويابهروش ، Mansouri ، E.irannezhad ، Miss Azad ، WorldTheme ، یزدان ، y235 ، Mr.AliReza ، Pouriya Sadeghi ، Farshad0732 ، F.Seraji
سلام به دوستان

ملاک انتخابی من وبلاگنویسی این دوستان در سطح نت هست چه سایت و چه وبلاگ (البته برداشت من از عنوان تایپک این بود...)

کاری به فعالیتشون در انجمن ندارم گرچه همگی از بهترین کاربرای انجمن هستند...

1- آقای علائدین (alaedin) که در وب بارسانیوز فعالیت میکنن و از وبلاگنویسهای موفق هستن

2- دوست عزیز علیرضا (ipry) با فعالیت در وب وی بی کد اونو یکی از بهترین وبلاگهای بیان کردن و بروز در زمینه جاوا اسکریپت...

3- دوست عزیز احمد (ahmad-ahmad) که از وبلاگ نویسای قدیمی هستن و معمولا هم وب های موفقی داشتن... الان به نظرم تجربه های زیادی از وبلاگ نویسی دارن...

4- دوست عزیز یاور (y235) با فعالیت در وب فاندون...

5- دوست عزیز دیگر پویا ناجی با فعالیت در وب فراماسونری ممنوع وارائه مطالب جذاب و اختصاصی

و... دیگه استارتر اجازه ندادن بیشتر از 5 تا بگیم و گرنه دوستان دیگه هم هستن Smile
Welcome To The Future
 سپاس شده توسط miladgraph ، A.salehpour ، barati ، DV7 ، پويابهروش ، Mansouri ، E.irannezhad ، historian ، WorldTheme ، پویا ناجی ، y235 ، Mr.AliReza ، Farshad0732 ، F.Seraji
راستش بین این همه 5 نفر هم خیلی سخته هم خیلی بد چون قاعدتا همه کاربران دارند دانش خودشونو با هم به اشتراک میزارند .

به هر حال من 5 نفر از قدیمیای انجمن رو میگم ...

پویا بهروش :
 دیگه گفتن نداره Big Grin متخصص کدینگ و طنزنویسی سعی میکنند به کاربران هم کمک شایانی بکنند و شخصا ازشون تشکر میکنم Smile

رهنمافرد :
 ایشون هم مثل جناب بهروش از قدیمی ترین و دیگه میشه گفت حرفه ای ترین کاربران انجمن هستند مخصوصا در زمینه طراحی وب و کدینگ خیلی جاها به خود بنده کمک کردند .

ipry :

از بچه های خوب انجمن که واقعا صمیمی هستش همیشه هم سعی کرده به بچه ها کمک کنه از تاپیک ها و ارسال هاش کاملا معلومه

barati:
 از جمله کاربران انجمن که همیشه با وجود مشغله هاش در انجمن مشارکت میکنه و اگه ایشون نبود من الان فرق هاست لینوکس و ویندوز رو نمیدونستم ...

mmsh : 
فکر کنم فعال ترین ناظم انجمن هستند که معمولا با کاربران صمیمی هستند .

همینجا میگم خیلی از کاربران انجمن همیشه مفید بوده اند و اگر قرار بر این باشه که به 5 نفر مقام ویژه ای اختصاص بدیم حق دیگران پایمال میشه من فقط 5 نفر که به نظرم باید ازشون یه تشکر ویژه میکردم نوشتم .

موفق باشید ...

واقعا من باید از کاربرانی مثل mhe , mr.alireza,mohammad1,mohamadinia,-saeed-,sh.karimi,i.sharifi,miladgraph هم نام ببرم .
درسته 5 نفر مد نظر هستش ولی نام این کاربران بین ارسال ها کم دیده میشد . فکر کنم کسی اینا رو یادش نیست ! Big Grin

سپاس شده توسط miladgraph ، -Saeed- ، barati ، Mr.Navid ، DV7 ، پويابهروش ، E.irannezhad ، historian ، WorldTheme ، رهنمافرد ، mmsh ، یزدان ، y235 ، Mr.AliReza ، Farshad0732
پویا بهروش :
خودش میدونهBig Grin

شوخ،دانشمندBig Grinهمه چی دون و..

رهنمافرد :

گریه کن حسابی تو یاهو!(خودش میدونهBig Grin)

استاد،عالم،طلبه!کدنویس،طراح..

barati:

طرفدار شرکت های هاستینگ موفق ایران!

Mohammadinia:
طراح عالی،خوش اخلاق،با استعداد

به ما هم یکی رای بده!!(خخخخ)

لازم به ذکر است که تمامی کاربرای این انجمن بهترینن!

مُرد !
 سپاس شده توسط miladgraph ، -Saeed- ، barati ، A.salehpour ، Mr.Navid ، DV7 ، E.irannezhad ، پويابهروش ، historian ، WorldTheme ، یزدان ، y235 ، Mr.AliReza ، F.Seraji ، Farshad0732
مشخص نیست باید برترین وبمستر هارو مشخص کنیم یا برترین کاربر ها، پس لیست برترین وبمستر ها در زیر :

- مهرزاد ؛ یک ایده خلاقانه، و یک وبلاگ مفید! موفق باشید جناب..

- پویا بهروش ؛ وبلاگ نویس خوب و فعال، پراطلاعات (دی)

- علیرضا افضل اقایی ؛ در حال سوختن | و یکی از وبلاگنویسان و همینطور کدنویسان خیلی خوب!

- علائدین ؛ وبلاگ نویس و وبمسترِ .. خیلی خیلی عالی! شناختی نیست اما هیچ پروژه ای رو بد تموم نکردن، بارسا نیوز و آپارات نود و هشت!

- جناب مافی ؛ به نظرتون منطقی نیست که از ادمین انجمن به عنوان یک وبمستر خلاق که تونست با شناسایی نیاز روز همچین انجمنی رو با 20.486 لینک دی: [همین حدودا] و صد ها کاربر راه بندازه؟!

وبلاگ نویسان خوب زیاد هست! خیلی زیاد..! پوریا صادقی، احمد عزیز، پویا ناجی

برترین کاربر ها :

- یاور ؛ فاندون رو ندیدم خیلی اما فعالیت خوب، کاربر خوب و اخلاق خوب سه ویژگی آقا یاور هست.

- جناب براتی ؛ پست های معقول، مفید و آموزنده !

- میلاد ؛ به خاطر بعضی پست هاشون در این اواخر دیدم عوض شد! اما تاپیک های خوبی میزنن.

- امیررضا ؛ فامیلی تون رو یادم نیست! ولی از اینکه به کاربران پاسخ می دادید [کار های گرافیکی] ممنونم!

- علیرضا بیتاری ؛ Mr.Alireza خودمون! مثل همیشه شناختی نیست اما اگر نگیم در حد و اندازه جناب رهنما فرد، باید بگم چند وقت دیگه از ایشون هم کدنویس بهتری میشن! و صدالبته راهنمایی ها و پاسخ های خوب به کاربر [کار های php ــایی دی:]

سپاس شده توسط barati ، A.salehpour ، Mr.Navid ، DV7 ، E.irannezhad ، پويابهروش ، WorldTheme ، -Saeed- ، یزدان ، y235 ، Mr.AliReza ، AmirRezaei ، پویا ناجی ، Farshad0732
BROWNING :

دوست عزیزم و یک مغز متفکر در همه ی زمینه ها !

GH-MORADI :

تبادل اطلاعات با هم داریم در همه ی زمینه ها مخصوصا در زمینه سیاست :|

Y235 :

یاور خودمون دیگه ، نیاز به توضیح نداره هر چی ازش بگیم کم گفتیم ! از فاندون هم خیلی خوشم میاد !

mohammadinia :

طراح موفق و بدون ادعا ، کارهاشون رو میپسندم و همکاری های زیادی با هم داریم .

miladgraph :

دوست خوب و همراه همیشگی در همه ی موارد .

بنده با وبلاگنویسی دوستان آشنایی ندارم و نظرم صرفا طبق فعالیت دوستان در انجمن وبلاگنویسان هست .

دوستان خیلی بیشتری هستند که به رسم ادب باید اسمشون برده بشه ولی متاسفانه تعداد به 5 نفر محدود شده و بنده بیشتر از این نتونستم ذکر کنم .

موفق باشید
 سپاس شده توسط DV7 ، Mr.Navid ، E.irannezhad ، miladgraph ، historian ، WorldTheme ، -Saeed- ، پويابهروش ، یزدان ، y235 ، Mr.AliReza ، Farshad0732
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان