بک لینک

موضوع بسته شده است 
حق خوری بلاگفا
سلام دوستان وب سایت بلاگفا اومده برخی از پست های من رو پاک کرده چون زدم دیگه فعالیت نمیکنم و به وب سایت جدیدم بیایید و اجازه ورود به وبلاگ شخصیم رو بهم نمیده و میزنه نام کاربری با ایمیل درست نیست واقعا برا خودم متاسفم رفتم تو این سرویس وبلاگ ساختم
bye
از کجا معلوم نیست که کسی به مدیریت پنل شما نفوذ کرده و... از بلاگفا بعییده همچیین کاری به هیچ وج نمیتون این کار بلاگفا باشه
 سپاس شده توسط MohamadGh
برادر من،بلاگفا کارش بسیار درسته و میشه اونو با معروفترین سرویس های جهانی مقایسه کرد.
یکی از پست های منم خود به خود پاک کرد اما پستی که گذاشتم موردی هم نداشت!
سلام وبلاگ شمارو هک کردن
بلاگفا مسدود نکرده
Undecided امیر خان شما هر دفعه یه چیزی میگی یه زمانی می گفت بلاگفا فوق العادست و ..
الان هم میگه مسدودم کردن ..

هر وبمستری باشه این برخورد رو می کنه یادمه یه زمانی تو انجمن بلاگرز هم هر کاربری تو امضا یم نوشت دیگه میام مسدود می شد هر وبمستر دیگه ای هم باش مسدود می کنه ...
 بابانوئل

♥ Webmasters World  ♥
سلام .
به خدا خودم هم از دست بلاگفا خیلی خسته شدمه به خاطر محدودیت هاش .
ولی خب هرچی فکر میکنم آخرش جایی رو بهتر و امن تر از بلاگفا برای وبلاگ نویسی نمیبینم .
خب حالا من میگم محدودیت ها و تحریم هاش آزار دهنده هست ولی خب شاید یه دلیلی داره برای این کارهاش .
به هر حال فقط خواستم بگم که بلاگفا بی دلیل هیچ کاری نمیکنه .
موفق باشید
سلام
کی گفته امن ترین جا برای وبلاگ نویسی بلاگفا است؟ اتفاقاً امنیت بلاگفا نسبت به بقیه کمتره که حتی نرم افزار های هکر براش هم ساخته شدن فقط کافیه یه بار تو گوگل سرچ کنید آموزش هک بلاگفا یا نرم افزار هک بلاگفا ببینید چه داستانی داره این امنیت بلاگفا.

به نظر من امن ترین جا برای وبلاگ نویسی http://blog.ir است.این blog.ir قبلاً دعوتنامه می خواست اما الان ایجاد وبلاگ توش عمومی شده و هر کسی می تونه حداکثر 3 تا وبلاگ با یه حساب کاربری توش بسازه فقط تنها بدیش پولی بودن اتصال دامنه است که امیدوارم اونم انشاءالله رفع کنن.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان