بک لینک

موضوع بسته شده است 
یک سوال در مورد یادگیری برنامه نویسی وب با html و css
سلام دوستان .
من حدود یک هفته هست که دارم آموزش برنامه نویسی وب html  و css  رو یاد میگیرم .
ولی خب یه مشکلی دارم .
مشکل من این هست که آموزش ها رو خیلی خوب یاد میگیرم و درک میکنم ولی متاسفانه نمیتونم به ذهنم بسپارمشون .
منظورم این هست که مثلا تمام تگ ها رو که یاد میگیرم بعد از گذشت یکی دو روز دوباره مرورشون برام مشکل میشه .
خب من سوالم این هست که برنامه نویسان حرفه ای چطوری این همه کد رو به ذهن میسپارن و فراموش نمیکنن.؟
ممنون میشم اگر بنده رو رانمایی کنید تا بتونم به کارم بهتر ادامه بدم .
سلام خوندن و مطالعه ی تنها کافی نیست .. مهمترین عامل از یادنبردن چیزایی که یاد می گیرید نوشتن و آزمون و خطا کردن اون هاست ... پس تا جایی که می تونید چیزهایی که یاد می گیرید رو روی کاغذ و یا درون ادیتورها بنویسید و نتیجه اون ها رو پیش بینی و مشاهده کنید .
شک نکنید تجربه خیلی مهمه !!
 سپاس شده توسط ebrahim.sh ، mortezaal
سلام
بله همانطور که آقا محمد گفتن باید با حل تمرین باشه همانطور که درس ریاضی رو نمیشه فقط با خوندن یاد گرفت.کد نویسی هم باید حتماً تمرین کنید.من خودم هر زبان جدیدی که بخوام یاد بگیرم سعی میکنم با یه پروژه یاد بگیرم پیشنهاد منم به شما همینه یعنی مثلاً یه وب سایت استاتیک از صفر با html و css خودتون بنویسید و هر چیز جدیدی که یاد میگیرید به صورت دستی و نه copy کردن درش پیاده سازی کنید.
حتی سعی کنید DOCTYPE ها و سایر المان های سخت مثل اونایی که در تگ head هستن هم خودتون بنویسید تا حرفه ای بشید.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط ebrahim.sh ، MohamadGh ، mortezaal
باسلام
نباید حفظ کنید شا فقط بدونید فلان تگ چیکارمیکنه بعدش که دارید قالب طراحی می کنید یادتون میوفته همچین تگی بوده می رید دنبالش می گردید یا تقسیم بندی کنید تگ ها رو مثلا قسمت فونت ها ،عکس ها،و.... بدش بهش مراجعه کنید و ازش استفاده کنید من دارم قالب طراحی میکنم پیش میاد گاهی اوقات بعضی تگ ها رو ازیادبردم ویک لیست دارم بهش مراجعه میکنم واز روی اون تگ هارو می نویسم بیشتر در زمینه Cssبا این مشکل مواجه میشم چون html چیزی نداره همیشه توی قالب ها ثابته.شروع کنید قالب نوشتن خود به خود یادتون میمونه تگ ها تاریخ که نیست بشه با خوندن بخاطرسپرد.
راستی برای تسلط زمان بیشتری احتیاج دارید یک هفته خیلی کمه.
موفق باشید
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
سلام دوستان . منون از راهنمایی های مفیدتون.
راستی من یک سوال دیگه هم که داشتم این هست که کدنویسی توی نوت پد خیلی سخته .
شما با چه نرم افزارهایی کدنویسی میکنید .
مثلا نرم افزار php storm خوبه؟
(93-8-5، 01:07 عصر)ebrahim.sh نوشته است: سلام دوستان . منون از راهنمایی های مفیدتون.

من در ویندوز از نرم افزار ++NotePad و در لینوکس از نرم افزار Geany استفاده میکنم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
(93-8-5، 02:10 عصر)HSG نوشته است:
(93-8-5، 01:07 عصر)ebrahim.sh نوشته است: سلام دوستان . منون از راهنمایی های مفیدتون.

من در ویندوز از نرم افزار ++NotePad و در لینوکس از نرم افزار Geany استفاده میکنم.

آره خوبن ولی خب php storm خیلی راحت تره . خودش کد رو حدس میزنه و کار رو خیلی راحت میکنه .
نرم افزار phpStorm درسته که زبان های تحت Client (مانند: HTML, CSS, JavaScript) رو پشتیبانی میکنه ، اما در اصل برای PHP نوشته شده و فقط PHPکارهای حرفه ای با این نرم افزار کار میکنند.
چون شما هنوز در آن سطح بالا قرار ندارید ، پیشنهاد من به شما Adobe Dreamweaver است.

موفق باشید.
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
(93-8-5، 04:19 عصر)Mr.AliReza نوشته است: نرم افزار phpStorm درسته که زبان های تحت Client (مانند: HTML, CSS, JavaScript) رو پشتیبانی میکنه ، اما در اصل برای PHP نوشته شده و فقط PHPکارهای حرفه ای با این نرم افزار کار میکنند.
چون شما هنوز در آن سطح بالا قرار ندارید ، پیشنهاد من به شما Adobe Dreamweaver است.

موفق باشید.
سلام .
ولی خب دریم ویور حجمش بالاهه .
من دنبال یک نرم افزار خوب هستم که حجمش مناسب باشه .
ممنون  ...
(93-8-5، 04:30 عصر)ebrahim.sh نوشته است:
(93-8-5، 04:19 عصر)Mr.AliReza نوشته است: نرم افزار phpStorm درسته که زبان های تحت Client (مانند: HTML, CSS, JavaScript) رو پشتیبانی میکنه ، اما در اصل برای PHP نوشته شده و فقط PHPکارهای حرفه ای با این نرم افزار کار میکنند.

موفق باشید.
سلام .
ولی خب دریم ویور حجمش بالاهه .
من دنبال یک نرم افزار خوب هستم که حجمش مناسب باشه .
ممنون  ...

اگر میخواید زبان هایی مثل HTML, CSS, JavaScript, ... رو کار کنید ، میتونید از JetBrains WebStorm استفاده کنید.
لینک دانلود: http://soft98.ir/internet/web-design/356...storm.html
حجم: 149MB

موفق باشید.
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
 سپاس شده توسط ebrahim.sh ، Mansouri ، hsdn
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان