بک لینک

موضوع بسته شده است 
پنل مدیریت وبلاگ تو بلاگفا تغییر کرده؟
بلاگفا یکی از سیستمهایی هست که آدم راجع یهش حرف نزنه بهتره چون اینقدر ضعیفه که(البته امکانتش وگرنه خداییش سرورهای خوبی داره) فقط از معایبش اینو بگم که ، بیخیال نگیم بهتره! Dodgy
(93-8-11، 11:28 عصر)aminkord نوشته است: بلاگفا یکی از سیستمهایی هست که آدم راجع یهش حرف نزنه بهتره چون اینقدر ضعیفه که(البته امکانتش وگرنه خداییش سرورهای خوبی داره) فقط از معایبش اینو بگم که ، بیخیال نگیم بهتره! Dodgy
سلام .

عزیزم یا حرفت رو کامل بزن یا بدون مدرک نظر نده .39

خب من نمیگم بلاگفا بی عیبه ولی خب تو که میگی عیبهاش زیاده و ....  خب کامل توضیح بده تا کاربرا بهتر متوجه بشن .
(93-8-11، 11:33 عصر)ebrahim.sh نوشته است:
(93-8-11، 11:28 عصر)aminkord نوشته است: بلاگفا یکی از سیستمهایی هست که آدم راجع یهش حرف نزنه بهتره چون اینقدر ضعیفه که(البته امکانتش وگرنه خداییش سرورهای خوبی داره) فقط از معایبش اینو بگم که ، بیخیال نگیم بهتره! Dodgy
سلام .
عزیزم یا حرفت رو کامل بزن یا بدون مدرک نظر نده .39
خب من نمیگم بلاگفا بی عیبه ولی خب تو که میگی عیبهاش زیاده و ....  خب کامل توضیح بده تا کاربرا بهتر متوجه بشن .

دوست من بلاگفا اونقدر عیب هاش زیاده که خدایی اگه ازش چیزی نگیم بهتره ... درسته بهترین رتبه رو داره تو الکسا ولی از نظر من بلاگفا از نظر مدیریتی و پشتیبانی و منطق و احترام به کاربران و امکانات و همه و همه واقعا خیلی وضعیت بدی داره...
از پشتیبانیش بگم که فقط تا دو سه روز اول بعد از گذاشتن مطلب تو اخبار بلاگفا به بعضی نظرات جواب میده ... که شانس بیاری نظرت جزو اون بعضیهایی باشه که تایید میشه ... از هر هزارتا ایمیلی که بفرستی براشون حداکثر به یکیش جواب میدن ...
از احترام گذاشتن به کاربرانش همینو بگم که بدون هیچ گونه اخطاری وبلاگو مسدود میکنه ... حتی نمیگه مشکل اون چیه و فقط میبنده الکی ... خیلی هم مغروره ...
منطقش هم عجیبه ... مثلا میگه بلاگفا فقط باید عقاید افراد توش منتشر بشه و هیچکسی اجازه نداره توش تبلیغ چیزی کنه ... اگه انجام بده کارش خلاف قانون سایته و وبلاگش بسته میشه و از این مزخرفات
امکانات هم که اصلا نداره ...

(93-8-11، 10:49 عصر)ebrahim.sh نوشته است:
(93-8-11، 09:50 عصر)radd نوشته است: بلاگفا و تغییرات ؟؟
آره .

مگه بلاگفا از مریخ اومده؟39

خب اینم یه سایته که هر چندوقت یکبار تغییراتی میکنه .

ای کاش حداقل از مریخ می اومد... وبلاگ های زمینی یه چندتا تغییرات آبرو مندانه دارن والا
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان