بک لینک

نظرسنجی: نظرتون در مورد این لوگوی گرافیکی (نظرسنجی 7 روزه)
این نظرسنجی بسته شده است.
عالی
11.11%
1 11.11%
خوب
11.11%
1 11.11%
متوسط
33.33%
3 33.33%
بد
44.44%
4 44.44%
در کل 9 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 
پوستر گرافیکی و ساده جدید من
سلام دوستان، این نمونه کار جدید منه، یه پوستر که برای سایت هفتاد و دو دال ساختمش. نظرتون چیه؟
(با فوتوشاپم نساختمش)
[تصویر:  72Dal_logo.png]
به وبسایت هفتاد و دو دال هم سر بزنید! D:
matin-aj72.ir منتظر نظراتون هستما!
 سپاس شده توسط g.saeed ، E-Beshkani ، sh.karimi
این به نظرتون لوگو هست؟؟
اگه بر فرض مثال این رو لوگو فرض کنیم هم خیلی بده البته این رو برای خودتون عرض می کنم که بیشتر کار کنید و البته با فتوشاپ خیلی زیبا تر هم میشه...
در مورد نمونه کارها هم همیشه نمونه کارهای حرفه ای در وب رو ببنید و زمانی که طرح خودتون برای خودتون قابل قبول بود سعی به انتشار بگیرید
اگه دقت کنید طراحی کار زیاد سختی نیست فقط علاقه و پشتکار نیاز داره
 سپاس شده توسط mr.hosein ، Aria.021 ، E-Beshkani ، ArashDma ، E.irannezhad ، سپهر صفائیان ، g.saeed
(94-1-25، 06:50 عصر)AmirRezaei نوشته است: این به نظرتون لوگو هست؟؟
اگه بر فرض مثال این رو لوگو فرض کنیم هم خیلی بده البته این رو برای خودتون عرض می کنم که بیشتر کار کنید و البته با فتوشاپ خیلی زیبا تر هم میشه...
در مورد نمونه کارها هم همیشه نمونه کارهای حرفه ای در وب رو ببنید و زمانی که طرح خودتون برای خودتون قابل قبول بود سعی به انتشار بگیرید
اگه دقت کنید طراحی کار زیاد سختی نیست فقط علاقه و پشتکار نیاز داره

َشما خیلی حرفه ای هستی داداش من آماتور نیستم. من برای اینو اون کلی لوگو و بنر و عکس مسنجر ساختم و پول و کارت شارژم گرفتم.
 سپاس شده توسط E-Beshkani
سلام 
اول از همه سایز این طرح ساییز لوگو نیست ! بلکه سایز پوستر هستش یعنی شما الان پوستر طراحی کردید نه لوگو 
حالا بگیم لوگوی . لوگویی که شما طراحی کردید شامل 3 فونت هستش و تمام + چند ایکون که قرار داید 
راستش اصلا خلاقیت به کار نبردید 
امیدوارم ناراحت نشده باشید 
موفق باشید
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، ArashDma
(94-1-25، 10:20 عصر)سپهر صفاییان نوشته است: سلام 
اول از همه سایز این طرح ساییز لوگو نیست ! بلکه سایز پوستر هستش یعنی شما الان پوستر طراحی کردید نه لوگو 
حالا بگیم لوگوی . لوگویی که شما طراحی کردید شامل 3 فونت هستش و تمام + چند ایکون که قرار داید 
راستش اصلا خلاقیت به کار نبردید 
امیدوارم ناراحت نشده باشید 
موفق باشید

حالا همون پوستر. میخواستی چیکار کنم؟ به نظرت خودش نمیرسونه که خواستم ساده طراحیش کنم؟
سلا م خسته نباشید .

اول : همون طوری که دوستان گفتند بیشتر شبیه به پوستر هست تا یه لوگو.
دوم: باید خلاقیت به خرج بدی تا بتونی یه لوگو یا پوستر یا......  خوب درست کنی. 
سوم:اگر بخوای نمونه کارات خوب از کوره در بیاد  باید زمان بزاری .
موفق باشید
....

باسلام.
خوب تخریب نکنیم.
فرمودید اولی برای اولین کار خوبه.
ولی تلاش احتیاج داره.
یاعلی
دوستانه رفتار کنید : )
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، ArashDma
(94-1-26، 06:14 عصر)sh.karimi نوشته است: دوستانه رفتار کنید : )

مگه دوستان چیکار کردند نقد کارها برای همین کارهاست من اگه نمونه ای رو برای نقد می زارم هدفم این نیست که از اون به به و چه چه گفته بشه بلکه گاهی گفتن همون کلمه بد بود کمک به پیشرفت در اون کار می کنه
البته در تاپیک خود من هم گفته شد که پیشنهاد من استفاده از نرم افزار کامل فتوشاپ و همچنین و خواندن آموزش هاست...
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، ArashDma ، Bahamin
(94-1-26، 06:46 عصر)AmirRezaei نوشته است:
(94-1-26، 06:14 عصر)sh.karimi نوشته است: دوستانه رفتار کنید : )

مگه دوستان چیکار کردند نقد کارها برای همین کارهاست من اگه نمونه ای رو برای نقد می زارم هدفم این نیست که از اون به به و چه چه گفته بشه بلکه گاهی گفتن همون کلمه بد بود کمک به پیشرفت در اون کار می کنه
البته در تاپیک خود من هم گفته شد که پیشنهاد من استفاده از نرم افزار کامل فتوشاپ و همچنین و خواندن آموزش هاست...

دوست عزیزم
اگر منظورم شما بود پست شما را پاک می کردم ، بنده به اسپم ها و تند رویی های چند کاربری که پستشان پاک شد این حرف را گفتم .
 سپاس شده توسط ArashDma
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان