بک لینک

نظر شما در رابطه با شروع مجدد صندلی داغ
[تصویر:  hot.jpg]
با عرض سلام خدمت کاربران محترم بلاگرز

مسلما صندلی داغ یکی از بخش های پرطرفدار هر فرومی هست . همونطور که میدونید یکی از بخش های بسیار جذاب و جالب بلاگرز بخش صندلی داغ هست که بنا به دلایلی مدتی بسته بود و صندلی داغ جدیدی ایجاد نشده بود

دوستان عزیز میخواستم نظر شما رو در رابطه با شروع دوباره تایپیک های صندلی داغ بدونم ؟
به نظرتون هر نفر چه مدت روی صندلی بشینه ( یک هقته - 15 روز یا ... ) ؟
نحوه گزینش و انتخاب افراد به چه صورت باشه ؟
و ...

دوستان عزیز هر گونه پیشنهاد و انتقادی در رابطه با این بخش دارید خواهشا دریغ نکنید مطمنا از پیشنهاد های خوب استقبال میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Makaveli ، Elahi ، JAMALIREZA ، torbat ، E-Beshkani ، g.saeed ، E.irannezhad ، ArashDma ، Mohammadinia ، i LDA ، Bahamin ، Farshad0732 ، amir_vasfi ، soroush ، سجاد781 ، omidg ، 3iran ، Archangal ، DV7
باسلام.
به نظرم به دلیل این که در انجمن افراد فهیم وبا ادبی عضو هستند این کاررا شروع کنید.
یک هفته بهتره.
افرادی که از کاربران قدیمی هستند بهتره.
یاعلی
پاسخ
 سپاس شده توسط miladgraph ، E-Beshkani ، g.saeed ، JAMALIREZA ، ArashDma ، سجاد781 ، Archangal
سلام .

در یک کلام : عالی !
به نظر من همون روال عادی گذشته که هر صندلی داغ 2 هفته ادامه پیدا میکرد خوب بود Wink
You're Just A Little Infant
پاسخ
 سپاس شده توسط miladgraph ، ArashDma ، E-Beshkani ، g.saeed ، JAMALIREZA ، i LDA ، Bahamin ، Farshad0732 ، Archangal
خیلی خوبه شروع کنید

ولی یه قوانینی بزارید حداقل!

مثلا یکی  میاد 50 تا سوال بیهوده و غیر مفید کپی می کنه؟

سوالات باید مفید و کوتاه باشن

البته به نظر من Smile

(94-1-26، 03:53 عصر)E-Beshkani نوشته است: خیلی خوبه شروع کنید

ولی یه قوانینی بزارید حداقل!

مثلا یکی  میاد 50 تا سوال بیهوده و غیر مفید کپی می کنه!

سوالات باید مفید و کوتاه باشن

البته به نظر من Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط torbat ، miladgraph ، g.saeed ، JAMALIREZA ، ArashDma ، mhe ، i LDA ، Farshad0732 ، Archangal
منم با امدن صندلی داغ موافقم .
و مدت صندلی داغ هم همون 15روز باشه بهتره چون  هرکس هر سوالی داره بتونه بپرسه .
برای صندلی داغ هم قوانینی بزارید تا صندای داغ به اسپم دونی تبدیل نشه .

با تشکر.
موفق باشید
....

پاسخ
 سپاس شده توسط miladgraph ، JAMALIREZA ، soltan ، E-Beshkani ، ArashDma ، Farshad0732 ، Archangal
منم نظرم در مورد صندلی داغ مثبت هست .
چون تحولی بین کاربران هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط miladgraph ، g.saeed ، ArashDma ، Archangal
سلام :
خیلی عالیه و من خیی مشتاقم این بخش مججدا راه اندازی شه

به نظر من هم همون دو هفته یا 15 روز خیلی خوبه برای صندلی داغ ها...

و نحوه گزینش افراد هم به نظرم از نظر فعالیت و قدیمی بودن باشه بهتره ...

اما یه نکته این بخش به نظرم نسبت به بخش های دیگه نیاز به رسیدگی و نظارت بیشتری داره چرا که راحت تر میشه درش اسپم داد و... و به نظرم کلا یه نفر رو انتخاب کنید بذارید برای نظارت به این بخش و فقط و فقط کارش هم همین باشه ... این طوری نظم و... توی تاپیک ها بیشتر میشه ...
همچنین پیشنهاد میکنم بین هر صندلی داغ هم بین 5 تا هفت رو فاصله بذارید تا جذابیت این بخش همچنان حفظ بشه ...
به زودی...
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، miladgraph ، ArashDma ، Bahamin ، Archangal
منم موافقم!
Just Basic4Android (B4A) Is My Love
پاسخ
 سپاس شده توسط miladgraph ، E-Beshkani ، i LDA ، Farshad0732 ، Archangal
فعلا با این ایده مخالف هستم .
راستی سلام : )

به نظرم فعلا انجمن باید کاربران حرفه ایی جذب کند یا همین کاربران عزیز حرفه ایی شوند و کمی ما هم باهاشون آشنا شویم بعد از آن اولین روز های تابستون این ایده را پیاده سازی کنیم .
فعلا به فکر پیشرفت باشیم خوب تر است
پاسخ
 سپاس شده توسط miladgraph ، E-Beshkani ، Black_Sky ، ArashDma ، g.saeed ، i LDA ، Bahamin ، Farshad0732 ، parsa123 ، Hack!ng ، omidg ، Archangal
ArashDma@

ببین آرش عزیز اگر فقط تایپیک رو محدود به نظر سنجی کنیم اینجوری دوستان پیشنهادات و انتقادات , مدت زمان , چگونگی گزینش افراد و موارد دیگه رو نمیتونن ذکر کنن پس بهتره تایپیک باز بمونه تا بتونن به موارد ذکر شده هم اشاره کنن

sh.karimi@

شاهو جان دلیلت برای به تعویق انداختن چیه ؟ به نظر من بخش صندلی داغ یکی از بخش هایی هست که باعث صمیمی شدن افراد و بالابردن سطح انجمن میشه در ضمن برا این که انجمن از حالت یکنواختی دربیاد هم خوبه به نظرم
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، ArashDma ، sh.karimi ، g.saeed ، Farshad0732 ، Archangal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان