بک لینک

تاپیک جامع تهیه هاست
Star 
یکی از دغدغه های افرادی که سایت دارند یا میخواهند سایتی را تاسیس کنند
هاست مناسب است. از هر جهت قیمت ,کیفیت ,پشتیبانی و ...
این تاپیک به شما کمک میکند بنا به نیازهایی که دارید هاست مناسب با نیازهای خود تهیه کنید
خیلی از هاستینگ ها هستند قبلا خوب بودن ولی الان اوضاع خوبی ندارند یا بالعکس
بخاطر همین هم این تاپیک زده شده
توصیه من بعد از چندسال از این هاست به اون هاست شدن Sleepy
نت افراز هست. در حال حاضر بلاگرز هم روی سرورهای این هاستینگ قرار داره.
یکی از مهمترین نکات مثبت این هاستیگ پشتیبانی خوب و بک اپ گیری منظم هست
کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در نت افراز
دوستانی که هم میخان هاست تهیه کنند میتونن از کاربران دیگر راهنمایی بگیرن
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط E.irannezhad ، Farshad0732 ، pediii_ram ، g.saeed ، مهدی کفشگر ، ArashDma ، i LDA ، انیشتین ، Mansouri ، MR.MOHAMMAD ، omidg ، only
مهر هاست هم بنده ازش راضیم. توی این چند سالی که دارم باهاشون کار میکنم تاحالا به مشکل حادی برخورد نکردیم. ولی خدا پارس دیتا رو نصیب گرگ بیابون نکنه. یه مشکل تکنیکال پیش اومده بود, عملا به ما فهموندن که دارن کم فروشی میکنن و چیزی که  تو سایتشون زدن با چیزی که ارایه میدن فرق های اساسی داره
پاسخ
(94-2-28، 12:32 عصر)انیشتین نوشته است: مهر هاست هم بنده ازش راضیم. توی این چند سالی که دارم باهاشون کار میکنم تاحالا به مشکل حادی برخورد نکردیم. ولی خدا پارس دیتا رو نصیب گرگ بیابون نکنه. یه مشکل تکنیکال پیش اومده بود, عملا به ما فهموندن که دارن کم فروشی میکنن و چیزی که  تو سایتشون زدن با چیزی که ارایه میدن فرق های اساسی داره

پیشنهاد میکنم یه سرچ در مورد هر سرویس دهنده ای داخل نت انجام بدید به نتایج جالب و خوبی میرسید که خیلی در انتخاب کمکتون میکنه

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
 سپاس شده توسط barati ، Bahamin ، HMD
tikweb
(94-2-28، 12:32 عصر)انیشتین نوشته است: مهر هاست هم بنده ازش راضیم. توی این چند سالی که دارم باهاشون کار میکنم تاحالا به مشکل حادی برخورد نکردیم. ولی خدا پارس دیتا رو نصیب گرگ بیابون نکنه. یه مشکل تکنیکال پیش اومده بود, عملا به ما فهموندن که دارن کم فروشی میکنن و چیزی که  تو سایتشون زدن با چیزی که ارایه میدن فرق های اساسی داره

پیشنهاد میکنم یه سرچ در مورد هر سرویس دهنده ای داخل نت انجام بدید به نتایج جالب و خوبی میرسید که خیلی در انتخاب کمکتون میکنه

در پناه حق

به نظر من سرچ نیتونه معیار خوبی برای ارزیابی خدمات )مخصوصا هاستینگ()منتهی بشه.مهمترین نکته هاستینگ ها پشتیبانی بی دردسرشه.
پاسخ
(94-2-28، 12:52 عصر)انیشتین نوشته است: به نظر من سرچ نیتونه معیار خوبی برای ارزیابی خدمات )مخصوصا هاستینگ()منتهی بشه.مهمترین نکته هاستینگ ها پشتیبانی بی دردسرشه.

خب در جستجو ها هم نظرات و تجربه های مشتریان اون هاستینگ رو میتونید مشاهده کنید ! که مطمئننا کمک خواهد کرد

در پناه حق
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
 سپاس شده توسط barati ، Bahamin
سلام.من میخوام یه هاست با فضای کم برای آپلودسنتر شخصی بگیرم.
حجمش زیر 100 مگ باشه.میخوام یه سری فایل های مهم وبلاگ و قالب رو روی اون آپلود کنم.
کدوم نمایندگی، هاست با این مشخصات با قیمت مناسب میده؟
پاسخ
(94-3-15، 10:13 صبح)sitedesigned نوشته است: سلام.من میخوام یه هاست با فضای کم برای آپلودسنتر شخصی بگیرم.
حجمش زیر 100 مگ باشه.میخوام یه سری فایل های مهم وبلاگ و قالب رو روی اون آپلود کنم.

سلام

با توجه به این که شما فقط در حدی میخواین که نیاز های خودتون رفع بشه بهتره یک هاست ارزان و معمولی بگیرید
کار شما با یک هاست دانلود هم راه میوفته

پیشنهاد میکنم با توجه به قیمت پایین که مد نظرتونه و همچنین کیفیت خوب از طریق لینک زیر اقدام به خرید کنید:

http://tikweb.ir/portal/host-download
پاسخ
 سپاس شده توسط torbat ، tikweb ، sitedesigned ، Archangal ، barati
(94-3-15، 10:13 صبح)sitedesigned نوشته است: سلام.من میخوام یه هاست با فضای کم برای آپلودسنتر شخصی بگیرم.
باسلام.
چرا می خواهید خرج کنید؟
شما می فرمایید شخصی!
به جای خرج می تونید از یک آپلودسنتر مطمئن آپلودکنید که دائمی باشه!
ویا در برخی اپلودسنترها که فضا اجاره میدن استفاده کنید.
اینطور خیلی بهتره تا دردسر های آپلودسنتررا بردوش بکشید.
یاعلی
پاسخ
 سپاس شده توسط pesare khoob
دوست عزیز آپلودسنتر هایی که در سطح نت هستن به این دلیل که در دسترس عموم هستند فایل های بسیاری در آن ها آپلود می شود.
و همین باعث پایین آمدن سرعت آن آپلود سنتر خواهد شد.
اگر هم بخواهم مثلا از آپلودبوی فضا اجاره کنم باید کلی پول پرداخت کنم
ولی میتوانم با پرداخت 8000 تومن 10 گیگ فضا با پهنای باند نامحدود از پارس سرور داشته باشم.
یا با پرداخت 4000 تومن 2 گیگ فضا از تیک وب داشته باشم.
پاسخ
بعد از چندین سال از این هاست به اون هاست شدن بهتون میگم اگر از پس هزینه مالیش بر میایند تهران هاست و نت افراز حرف اولو میزنند . تیک وب هم نسبت به قیمت بسیار مناسبش پشتیبانی عالی و سرویس های مطلوبی داره Smile

پاسخ
 سپاس شده توسط sitedesigned ، tikweb ، Bahamin ، only

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان