بک لینک

نیاز به همیاری برای ادیت کد
سلام کد زیر استایل یک افزونه هستش

کد:
#user-submitted-posts fieldset{border:none !important;}
#user-submitted-posts label{float:right !important;}
.usp-textarea{width:325px !important;height:200px !important;float:center !important;}
.usp-category select{float:center !important;width:325px !important;}
#user-submitted-posts input{float:center !important;width:325px !important;}
#usp-submit input{float:center !important;}
#wp-uspcontent-editor-container input{float:center !important;width:102px !important;}
من هر کاری کردم نتونستم وسط چین کنم و رنگ بدم به متن و کادر
کسی میتونه یا علی
سپاس +
bye
پاسخ
نام افزونه رو بگید لطفا
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
پاسخ
 سپاس شده توسط amirvazir
افزونه https://wordpress.org/plugins/user-submitted-posts/ میباشد 
با FireBug محل پیدا کنید و پلاگین از لینک بالا دانلود کنید و تغییرات اعمال کنید و بر روی سایت آپلود کنید
DeveloperMen.Com
insta & Line Me:Black_Sky_Teh
پاسخ
 سپاس شده توسط amirvazir
(94-2-26، 01:11 صبح)Mr.Navid نوشته است: نام افزونه رو بگید لطفا

user-submitted-posts

(94-2-26، 03:43 صبح)Black_Sky نوشته است: افزونه https://wordpress.org/plugins/user-submitted-posts/ میباشد 
با FireBug محل پیدا کنید و پلاگین از لینک بالا دانلود کنید و تغییرات اعمال کنید و بر روی سایت آپلود کنید

افزونه نصب هست گذاشتمش اول سایت ولی ظاهرش بد هست میخواک یه باکس شیک داشته باشه من در همون حد کد نویسی بلد بودم تقییرش بدم دیگه نمیتونم
bye
پاسخ
مسابقه غذای گیلانی:
حال بعد از اینکه با خورشت ها و برنج های شمالی آشنا شدید میخواهیم شما را وارد مسابقه ای جذاب در بخش فهرست غذاهای گیلانی کنیم. در این مسابقه شما بایستی دستور پخت غذای زیر را بخوانید و حدس بزنید که اسم این غذا چیست؟
توجه فرمایید که اسم این غذا بایستی به زبان گیلکی باشد یعنی دقیقا همانی باشد که گیلانی ها می نامند. و در پایان باید خدمتتان عرض کنیم بعد از جمع آوری پاسخ هایتان بین شما عزیزان قرعه کشی شده و به قید قرعه جایزه دریافت میکنید.
مواد لازم:
  1. بادنجان درشت
  2. گوجه فرنگی
  3. سبزی
  4. سیر
  5. کره
  6. نمک و فلفل
  7. آبغوره یا آب انار

طرز تهیه:
وسط بادنجان را چاک داده روی آتش ذغال کباب میکنیم.وقتی خوب پخته و نرم شد پوست آنرا گرفته و با گوشت کوب کامل له میکنیم و در مرحله ی آخر هم گوجه فرنگی و سبزی را به آن اضافه میکنیم.
حال شما بگید اسم این غذا چیست؟!!!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان