بک لینک

جلوگیری از ساسپند(مسدود) شدن سایت
با سلام خدمت اساتيد. تا به امروز چندين بار سايت زدم ولي بعد از چند هفته و چند ماه ف*ي*ل*ت*ر و بلافاصله ساسپند شد. بامدیر هاست تماس گرفتم گفت که از سازمان تصدیق مصادیق مجرمانه نامه زدن که این سایت مسدود بشه. اکثر سايتهايي که من ديدم فقط فيلتر ميشن و ساسپند (مسدود) نميشن. ميشه توضيحي در اين زمينه بدين و اينکه بايد چکار کنم که حداقل بعد از ف*ی*ل*ت*ر شدن ساسپند نشم و بتونم با تغییر آدرس دوباره به فعالیت ادامه بدم؟؟ من اینجور هاستی رو میخوام که منو مسدود نکنه. لطف می کنید راهنمایی کنین؟؟
پاسخ
سلام
اگه می خواین مسدود نشید باید از هاستینگ های خارج از کشور هاست تهیه کنید.
هاستینگ های ایرانی بعد از اومدن قضیه نماد اعتماد اجباری و... باید تابع نامه های ارسالی پلیس فتا باشن و هر چی اونا میگن رو انجام بدن.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
هاستینگ های خارج از کشور هم دردسر خاص خودشو داره، یعنی راهی نیس ک بشه از هاستینگ های داخلی بهره برد؟
پاسخ
نه دردسر خاصی نداره تنها درسرش پرداختش هست که اونم می تونید با کمک سایت هایی مثل http://payment24.ir پرداخت رو انجام بدید.بالاخره وقتی سایت فیلتر مدیریت میکنید این دردسر ها هم داره دیگه اگه دنبال دردسر نیستید کلاً یه سایتی بزنید که فیلتر نشه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط maani ، mojtaba79
فکر میکنم بشه از راههای مخفی کردن آی پی هاست استفاده کرد. آی پی رو پیدا نکنن نمیتونن ساسپند کنن
پاسخ
سلام...میشه بگید یک سایت کی ساسپند میشه ؟؟؟
پاسخ
سایت من هم هر چند ماه یک با این مشکل براش پیش میاد علتش چیه؟ من فقط به هاست اطلاع میدم
پاسخ
سلام

داداش هاست شما ایرانیه ؟؟؟ یا خارجی
پاسخ
ببینید بنظر من میتونید خیلی راحت با شرکت های هاستینگ خارجی ارتباط برقرار بکنید و از اونها هاست بگیرید که مشکلات واقعا مضحک پیش نیاد
من خودم سایت فیلم و سریال دارم از بعد از اتفاقی که برای تاینی مویز افتاد به کمک موسسه حقوقی تراست گلوبال https://trustglobal-tr.com یک شرکت هاستینگ توی ترکیه پیدا کردم و واقعا از این همکاری راضیم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان