بک لینک

نظرسنجی: نظر شما در مورد بلاگفا؟
میتونه موفق باشه
کارش تمومه
یه سرویس معمولی
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
افت الکسای بلاگفا
در مدت قطعی بلاگفا شاهد جابه جایی رتبه ورزش سه و بلاگفا شدیم...
چند روز بعد از بازگشت دوباره بلاگفا شاهد بازگشت بلاگفا به رتبه 3 و ورزش سه به رتبه 4 شدیم در طی این مدت بازهم مشکلات بلاگفا تمامی نداشت و این امر دوباره موجب تغییر و افت این سرویس شد حال دوباره ورزش سه به رتبه 3 و بلاگفا به رتبه 4 الکسای ایران امدند.به نظر شما بلاگفا دیگر آن سرویس سابق میشود.
لطفا در نظر سنجی شرکت کنید.
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
قبلا مگه چه سرویسی ارائه میداد که بخواد سرویس سابق باشه ههههههههههه
پاسخ
(94-7-19، 04:18 عصر)fars4pic_ir نوشته است: قبلا مگه چه سرویسی ارائه میداد که بخواد سرویس سابق باشه ههههههههههه
منظورم اون سرویس پرطرفدار
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1
وبلاگ بدرد نمیخوره محدویت داره نه بلاگفا نه رزبلاگ
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1
بلاگفا یا پرشین بلاگ 
این دو سرویس فقط بلاگ ارائه میدن 
البته رزبلاگ و .. هم که سایت سازن 
کلا وبلاگ نویسی ماجراش فرق میکنه 
معمولا داخل وبلاگا خاطرات مطالب کاربردی آموزنده مینویسن 
شخصی که میخواد امکانات داشته باشه تنها راهش تهیه  هاست  و نصب سیستم مدیریت محتوا یا همون cms هست
پاسخ
تا وقتی سرویس های دیگه هستن کسی سراغ بلاگفا نمیره .
جالبه که قبل از خراب شدنش ، لیست وبلاگ های بروز شده هر 1 ثانیه تغییر میکرد الان هر چند دقیقه تغییر میکنه .
Telegram ID : @NullUser

My Messenger Bot : @SeyedRobot
پاسخ
 سپاس شده توسط only
من برای تخریب سرویس های دیگه نمیگم اما بلاگفا نه امکانات داره نه پایداری 
یاد روزایی که میگفتیم 
امنیت = بلاگفا
پایداری = بلاگفا
سادگی = بلاگفا 
بخیر اما حیف شد و من مقصر رو آقای شیرازی نمیدونم بلکه به نظر من شرکت روند تازه (our iran) هاستینگ بلاگفا مقصر همه این موضوعات هست
ما برگشتیم
پاسخ
 سپاس شده توسط only
جالبه چه تعریفی هم از خودشون کردن :
http://www.ouriran.com/farsi/why.cfm
نقل قول: دیگران چکار می کنند؟
بخاطر مسائل اقتصادی بعضی از همکاران ما از نرم افزارهای بدون مجوز و بدون پشتیبانی استفاده می کنند. اگر وب سایت شما هسته اصلی فعالیت شرکت شماست، بهتر است که راه مطمئنی را انتخاب کنید.
نقل قول: این به چه معنا می باشد؟
این بدین معناست که شما خیلی از امکانات را دریافت می کنید که در جاهای دیگر آنها را دریافت نخواهید کرد. ما اولین شرکتی هستیم که UFT8 واقعی در وب میل فارسی، مدیریت کارمندان، امضای شرکت و تنظیمات دلخواه وب میل را ارائه می دهیم. ما از جایی تقلید یا الگو برداری نمی کنیم. ما مفیدترین نرم افزارها را تست می کنیم و برای مشتریان خود خریداری می کنیم. بنابراین شما می توانید اطمینان حاصل کنید که وب هاست شما براساس جدیدترین نرم افزارها راه اندازی شده است.
نقل قول: دیگران چکار می کنند؟
اکثر شرکتهای میزبان وب، کلیه سرویسهای وابسته به یک مشتری را بر روی یک سرور تنظیم می کنند. مشکل آن سیستمها این است که اگر یکی از سرویسها بطور مثال سرویس وب برای سرور مشکل ایجاد کند و مثلا از 100% منابع CPU استفاده کند، بقیه سرویس های دیگر مثلا سرویس پست الکترونیکی نیز تحت تاثیر قرار می گیرند.
Telegram ID : @NullUser

My Messenger Bot : @SeyedRobot
پاسخ
اصلا به نظر من بلاگفا به هیچ دردی نمی خورد و نمی خوره من دوستم یه وبلاگ داشت توی بلاگفا هر مطلبی که میزاشت 100 تا 200 تا کامنت و یا بازدید داشت هر پستیش و خیلی هم از طرف همین کامنت ها خرید جایگاه تبلیغاتی بود ولی به خاطر محدودیت هاش نمی شد
به خاطر همین وبلاگ رو کلا پاکش کرد
به خاطر محدودیت هاش خیییییییلی افتضاه بود و هست من که اصلا سراغش نمی رم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان