بک لینک

مدیران لطفاً تمامی تاپیک های بنده را حذف کنید!
مدیران لطفاً تمامی تاپیک های بنده را حذف کنید!
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
.....
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
یکم ابتداییه
http://s3.picofile.com/file/8221333450/FW.png
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، ebrahim.sh
طراحی لوگویی که به این شکل و با این نوع اطلاعات انجام بشه، قطعا خیلی پیش پا افتاده خواهد بود.
هر کسب و کاری قابلیت برند شدن داره و شما اگر به فکر درآمد زایی و ماشین پولسازی خودتون هستید، باید به همه جنبه های ارتقاء در بازار هدف فکر بکنید که یکیش همین طراحی برند و طراحی نشان و لوگو هستش.
بنا براین پیشنهاد می کنم در مورد نحوه واگذاری سفارش طراحی لوگوی خود تجدید نظر کنید و با دقت به برندینگ کسب و کارتون فکر بکنید.
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
سلام.یه لوگو براتون طراحی کردم ببینید خوشتون میاد؟؟؟ یا نه؟
[تصویر:  free.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
احساس می کنم حجمش خیلی زیاده به همه چیز می خوره غیر از لوگو!!! Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
توی سایت خودم که گذاشتم بد نیست به شرطی که در سایز کوچیک استفاده نشه می تونه جلب توجه کنه... :->
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
(94-8-15، 01:16 عصر)HSG نوشته است: سلام
یه لوگو پس زمینه دار با طول و عرض یکسان می خوام.
یعنی فرقی نمیکنه طول و عرضش چند باشه فقط مثل مربع یکسان باشه.
لوگو هم باید پس زمینه داشته باشه یعنی Transparent نمی خوام.

هر کی طراحی کنه +3 اعتبار در سه روز بهش میدم و یک ماه هم بنر 468 در 60 سایتش رو در سایتم که در امضام هست میذارم.

(94-8-16، 05:32 عصر)HSG نوشته است:
(94-8-16، 05:08 عصر)انیشتین نوشته است: طراحی لوگویی که به این شکل و با این نوع اطلاعات انجام بشه، قطعا خیلی پیش پا افتاده خواهد بود.
هر کسب و کاری قابلیت برند شدن داره و شما اگر به فکر درآمد زایی و ماشین پولسازی خودتون هستید، باید به همه جنبه های ارتقاء در بازار هدف فکر بکنید که یکیش همین طراحی برند و طراحی نشان و لوگو هستش.
بنا براین پیشنهاد می کنم در مورد نحوه واگذاری سفارش طراحی لوگوی خود تجدید نظر کنید و با دقت به برندینگ کسب و کارتون فکر بکنید.
موفق باشید

من این لوگو رو برای لوگو اصلی سایتم نمی خوام وگرنه برای اون که حتماً هزینه میکنم و به یه جای معتبر میدم.
این لوگو رو برای بخش دوستان و تبادل لوگو می خوام یعنی می خوام اندازه طول و عرضش یکسان باشه که مثلاً بتونم 40 در 40 هم درش بیارم و بدم به سایت های دیگه تبادل لوگو کنم اما می خوام اندازه اصلی خودش بیشتر از 40 در 40 باشه مثلاً 500 در 500.

فکر نکنم برای این کاربرد من اطلاعات خیلی دقیق تری نیاز باشه.

با این حساب فکر کنم اگر شما کمی فوتوشاپ بلد باشین، می تونین با نصب فونت های فانتزی و استفاده از کاراکتر های سایت های آیکن رایگان مثل iconfinder به نتیجه مطلوب برسید.
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان