بک لینک

آیا کار با کورل مانند فتوشاپ هست ؟
سلام خدمت گرافیستای خوب انجمن .

سوال در عنوان مشخصه . بنده فتوشاپ رو بلدم اما تا حالا با کورل کار نکردم . میخواستم ببینم چونکه من فتوشاپ رو بلدم کار کردن با کورل برام اسونتره و زودتر یادش میگیرم یا کلا بحثشون جداست ؟

سلام
کلا بحثش جداست.
تو کورل دیگه خبری از این همه افکت آماده فتوشاپ نیست.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
منم مث شما ام  ابراهیم 
هیچی از کرل نمیدونم
پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
کورل اصلا با فتوشاپ یکی نیست ، بلکه حتی بخش هایی از گرافیک فتوشاپ هم نداره و کلا فرق داره.
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.sh ، ArashDma
سلام دوستان خواستم ببینم نسخه فتوشاپ اندروید و ویندوز چه فرقی دارد؟
پاسخ
(94-11-9، 08:40 عصر)HotelKish نوشته است: سلام دوستان خواستم ببینم نسخه فتوشاپ اندروید و ویندوز چه فرقی دارد؟

معلومه نسخه ویندوز امکاناتش بیشتره افزونه های بیشتر میشه اضافه کرد طراحیشم آسونترو با تسلط بیشتریه و و و مزیتهای دیگه
پاسخ
سلام .
والا کورل بسیار فرق داره و فوتوشاپ و اصلا نمیشه با هم مقایسش کرد .
اما اگر میخواهید برید توی کار لوگو پیشنهاد من به شما کار با ایلستریتور هستش، انقد این برنامه خوبه که اگر وارد باشید حاضرند بالای 500 تومان هزیه کنند تا براشون لوگو رو با فرمت وکتور بزنند. اما خب نیاز به کار و تلاش دارد .
نمونه سایت های موفق در این زمینه :

logodesigna.com
پاسخ
 سپاس شده توسط سپهر صفائیان
این دوتا نرم افزار در واقع مکمل هم هستن. فتوشاپ بیشتر برای ویرایش تصویر ها استفاده میشه در صورتی که کورل برای تصویرگری مناسبه. من خودم در حال آموزش فتوشاپ هستم و فکر می کنم برای تصاویر گرافیکی فتوشاپ بهتره.
با تمام وجود مشغول یادگیری و آموزش طراحی پوستر  در حد اروپایی ها هستم.
پاسخ
فتوشاپ پیکسلی هست و برای چاپ بهتر از کورل هست.
ولی کار با کورل آسونه و اغلب برای طراحی وکتورها ازش استفاده می کنند.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان