بک لینک

کدام بخش قالب وردپرس
سلام

میحواستم این چند متن و که تو این عکس ها مشخص کردم تغییر بدم حالا میخوام بدونم تو کدوم بخش قالب هستن؟

[تصویر:  xf1w_2015-12-09_12.12.24.jpg]

[تصویر:  y8ko_2015-12-09_12.14.18.jpg]
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
سلام
پوشه قالب رو ببینید اگه پوشه ای به نام lang یا languages داشت برید توش ببینید فایلی به نام fa_IR.po داره یا نه اگر داشت نرم افزار POEdit رو دانلود کنید و فایل fa_IR.po رو باهاش باز کنید و براحتی ترجمه ها رو ویرایش کنید و پس از Save کردن هر دو فایل fa_IR.po و fa_IR.mo که کامپایل شدش هست رو در هاست آپلود کنید اما اگر قالبتون فایلی به نام fa_IR.po نداره به احتمال زیاد از طریق ویرایش فایل های php ترجمه شده که برای یافتن این کلمات به ترتیب باید فایل های single.php و index.php و comments.php رو بررسی کنید.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط only
(94-9-18، 03:01 عصر)HSG نوشته است: سلام
پوشه قالب رو ببینید اگه پوشه ای به نام lang یا languages داشت برید توش ببینید فایلی به نام fa_IR.po داره یا نه اگر داشت نرم افزار POEdit رو دانلود کنید و فایل fa_IR.po رو باهاش باز کنید و براحتی ترجمه ها رو ویرایش کنید و پس از Save کردن هر دو فایل fa_IR.po و fa_IR.mo که کامپایل شدش هست رو در هاست آپلود کنید اما اگر قالبتون فایلی به نام fa_IR.po نداره به احتمال زیاد از طریق ویرایش فایل های php ترجمه شده که برای یافتن این کلمات به ترتیب باید فایل های single.php و index.php و comments.php رو بررسی کنید.

ممنون نیمی ازش حل شد +1 فردا
اللهم صل على محمد و على آل محمد و عجل فرجهم

Telegram: sajjadonly
پاسخ
فقط ورد پرس  Big Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان