بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای Persian Geek
(94-10-11، 01:05 عصر)Lumes نوشته است:
(94-10-11، 01:02 عصر)mostafa-ariya نوشته است: تبدیل به html  رو چجوری میکنی؟

با xammp یه سرور مجازی درست می کنم و با دریم ویور کدنویسی می کنم.

html و css که نیازی به سرور نداره

خود مرورگر هم اجرا میکنه

مگه اینکه php هم به کار ببری Smile ؟؟؟
(94-10-11، 01:46 عصر)E-Beshkani نوشته است:
(94-10-11، 01:05 عصر)Lumes نوشته است:
(94-10-11، 01:02 عصر)mostafa-ariya نوشته است: تبدیل به html  رو چجوری میکنی؟

با xammp یه سرور مجازی درست می کنم و با دریم ویور کدنویسی می کنم.

html و css که نیازی به سرور نداره

خود مرورگر هم اجرا میکنه

مگه اینکه php هم به کار ببری Smile ؟؟؟
php  html  css وبرای انیمیشن ها هم js
چونکه یه قالب وردپرسیه باید برای تستش روی وردپرس نصبش کنم
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط E-Beshkani
جدول قیمت و مشخصات هاست
(برای مشاهده در سایز اصلی روی تصویر کلیک کنید)
[تصویر:  Host_Geeko_Graphic.png]

فک می کنم دکمه های ثبت نام بد شده باشه, به نظر خودم با بقیه ی عناصر نمیخونه  نظر شما چیه؟
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، HSG
نه قشگه
آفرین
 سپاس شده توسط TYphon
Rainbow 
(94-10-11، 12:41 صبح)Lumes نوشته است:
(94-10-11، 12:39 صبح)E-Beshkani نوشته است:
(94-10-11، 12:33 صبح)Lumes نوشته است:
(94-10-11، 12:17 صبح)E-Beshkani نوشته است: خوبه
ولی رنگبندی خشک و  بی روحه
+ هدر یکمی بد شد
ممنون از توجه از همکاری شما
منظورتون رو از خشک و بی روح نگرفتم, رنگ های مناسبی نیست یا ترکیب رنگ ها خوب نیست؟
یکم باید شاد باشه تا خواننده و بیننده خسته نشه Smile

کاملا به این موضوع واقفم
ولی من هم از رنگ های خیلی زیادی استفاده کردم بطوری که هر بخش رنگ خودش رو داره
سلام دوست عزیز
اینکه از رنگ ها در کارتون استفاده می کنید خیلی خوبه. فقط یک نکته : در بعضی موارد وقتی تعداد رنگهای استفاده شده
بیش از سه رنگ باشد، برای بیننده گیج کننده میشه. بهتر این هست که از رنگ های شفاف استفاده بشه و برای جدا کردن 
بخشها از خطوط (به جای رنگ) استفاده بشه. و در عوض محدوده های اصلی با رنگ از هم جدا شوند. در بسیاری از موارد،
سادگی باعث چشم نوازیه یک صفحه میشه. و احساس آرامش به افراد منتقل میکنه.
 سپاس شده توسط TYphon
توی این کارتون (جدول قیمت و مشخصات هاست) مواردی که درباره رنگ و خط رو گفتم ، در نظر گرفتید.
این باعث شده که کارتون به چشم بیاد.
سلام
قالب psd نظرم همون نظره جناب E-Beshkani هست اما درباره این جدول قیمت پیشنهاد میکنم حتماً حتماً جدول قیمت های آماده سایت codecanyon.net رو ببینید البته الان متاسفانه تحریمیم نمی تونید بدون تغییر آیپی ببینید با یه IP Changer آیپی خودتون رو تغییر بدید و ببینید.
می خواستم بگم جدول های قیمت این سایت واقعاً مورد های فوق العاده زیبایی توش هست که حتی کدنویسی شده و آماده و Responsive هستن اولاً که جدول قیمت فقط psd بدرد نمی خوره چون چیز کوچکیه باید کدنویسیش هم ترجیحاً خودتون انجام بدید چون کمتر کسی پیش میاد به خاطر یه جدول قیمت دو تا پول یکی پول psd و یکی پول کدنویسی بده بعدشم این جدول شما قشنگ شده اما به خاطر ظاهر خاصی که داره به همه قالب ها نمی خوره و در همه شون قابل استفاده نیست شما در طراحی جدول قیمت دو چیز رو باید در نظر بگیرید 1.طرح رو مناسب با اکثر قالب های موجود بزنید 2.از طرح تون چندین رنگ و حالت مختلف بسازید.

امیدوارم نظرم بتونه کمکی بهتون کنه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، TYphon
(94-10-13، 01:42 عصر)HSG نوشته است: سلام
قالب psd نظرم همون نظره جناب E-Beshkani هست اما درباره این جدول قیمت پیشنهاد میکنم حتماً حتماً جدول قیمت های آماده سایت codecanyon.net رو ببینید البته الان متاسفانه تحریمیم نمی تونید بدون تغییر آیپی ببینید با یه IP Changer آیپی خودتون رو تغییر بدید و ببینید.
می خواستم بگم جدول های قیمت این سایت واقعاً مورد های فوق العاده زیبایی توش هست که حتی کدنویسی شده و آماده و Responsive هستن اولاً که جدول قیمت فقط psd بدرد نمی خوره چون چیز کوچکیه باید کدنویسیش هم ترجیحاً خودتون انجام بدید چون کمتر کسی پیش میاد به خاطر یه جدول قیمت دو تا پول یکی پول psd و یکی پول کدنویسی بده بعدشم این جدول شما قشنگ شده اما به خاطر ظاهر خاصی که داره به همه قالب ها نمی خوره و در همه شون قابل استفاده نیست شما در طراحی جدول قیمت دو چیز رو باید در نظر بگیرید 1.طرح رو مناسب با اکثر قالب های موجود بزنید 2.از طرح تون چندین رنگ و حالت مختلف بسازید.

امیدوارم نظرم بتونه کمکی بهتون کنه.

خیلی ممنون از HSG عزیز
من بهش تجاری فکر نمی کنم فقط به عنوان یه فرد علاقه مند دوست دارم چیزهای باحال برای افرادی مثله خودم درست کنم
تا الان که نظرات دوستان ناامیدکننده بود,
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط E-Beshkani
(94-10-13، 03:01 عصر)Lumes نوشته است: تا الان که نظرات دوستان ناامیدکننده بود,

اینا نظر نبود
انتقاد بودBig Grin
اونم از نوع سازنده
 سپاس شده توسط TYphon ، HSG
بنر 60*468
[تصویر:  Khande.gif]            [تصویر:  attachment.php?aid=5754]