بک لینک

موضوع بسته شده است 
نمونه کارهای Persian Geek
(94-10-19، 04:52 عصر)Lumes نوشته است: به قول الیاس جان منتظر انتقادهای سازندتون هستم

:ِD

سرعتشون خوبه

ولی رنگبندی بی روحه
 سپاس شده توسط HSG ، TYphon
قشنگه ولی مگه مدیریت درست نیست؟ آخه نوشتید مدریت.
به نظر منم نوع انمیشن ها عالین اما طبق گقته آقا الیاس رنگ بندی ها زیاد خوب نیستن.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
 سپاس شده توسط TYphon
بسیار زیبا ( یاد بگیرم Smile )
 سپاس شده توسط TYphon
خیلی ممنون از الیاس جان, سپهر عزیز و آقای سرورگلشنی گرامی و تشکر وِیژه از این سه بزرگوار و همه ی دوستانی که صفحه ی نمونه کارای منو میخونن و نظر میدن
در مورد رنگ بندی حتما متوجه این موضوع شدید که من اصلا رنگ ها رو خوب در نمیارم, خیلی هم تو اینترنت دنبال آموزش هایی درباره های رنگ ها, روانشاسی رنگ ها و انتخاب رنگ ها خوندم و سعی کردم که مطابقشون عمل کنم اما بازم نمیتونم یه رنگ بندی زیبا بسازم.

به هر حال حرفه ای شدن به کار و تمرین کردنه ونه فقط خوندن و تحقیق کردن ([تصویر:  upolod_4f512_Smiley-1-64.png])
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط سپهر صفائیان
(94-10-19، 05:47 عصر)Lumes نوشته است: خیلی ممنون از الیاس جان, سپهر عزیز و آقای سرورگلشنی گرامی و تشکر وِیژه از این سه بزرگوار و همه ی دوستانی که صفحه ی نمونه کارای منو میخونن و نظر میدن
در مورد رنگ بندی حتما متوجه این موضوع شدید که من اصلا رنگ ها رو خوب در نمیارم, خیلی هم تو اینترنت دنبال آموزش هایی درباره های رنگ ها, روانشاسی رنگ ها و انتخاب رنگ ها خوندم و سعی کردم که مطابقشون عمل کنم اما بازم نمیتونم یه رنگ بندی زیبا بسازم.

به هر حال حرفه ای شدن به کار و تمرین کردنه ونه فقط خوندن و تحقیق کردن (روحیه رو داری؟[تصویر:  upolod_4f512_Smiley-1-64.png])

این رو سرچ کن 100 در 100 به نتیجه میرسی ( هارمونی رنگ در عکس . هارمونی رنگ در گرافیک) امیدوارم بدرد بخوره
 سپاس شده توسط TYphon
جساراتا این عکس کاملا هارمونی رنگ داره ( یعنی شما از دیدن اون مرد با لبساش ناراحت نیستین بلکه لذت میبرید 
عکس در این مورد زیاده اما این رو دستگاهم سیو بود 
[تصویر:  29925145242525737318_photo_2016-01-10_15-09-18.jpg]
 سپاس شده توسط TYphon ، E-Beshkani
سلام وقتتون بخیر

بنر 60*468

خودم فکر می کنم انیمشن های پشت هم هماهنگی ندارن , باید از آیکون های بهتری استفاده کنم و به احتمال بیشتر رنگ ها مناسب نیستن, اما فکر می کنم بهتر از قبل شده باشه

[تصویر:  Design_Web_Geeko_Graphic.gif]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، only
(94-10-24، 06:34 عصر)Persian Geek نوشته است: سلام وقتتون بخیر

بنر 60*468

خودم فکر می کنم انیمشن های پشت هم هماهنگی ندارن , باید از آیکون های بهتری استفاده کنم و به احتمال بیشتر رنگ ها مناسب نیستن, اما فکر می کنم بهتر از قبل شده باشه

لینک خرابه
 سپاس شده توسط only
سپهر@ فایل پیوست رو ببین
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
 سپاس شده توسط سپهر صفائیان
(94-10-24، 06:34 عصر)Persian Geek نوشته است: سلام وقتتون بخیر

بنر 60*468

نه ، خوبه ، خوشم اومد

فقط رنگش شاد نیست
 سپاس شده توسط TYphon ، سپهر صفائیان
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان