بک لینک

یک سوال پیشرفته!
Star 
سلام. چطور میتونم تک تک پیکسل های یک عکس رو تبدیل به یک تگ دایو کنم (با همون رنگ)؟ (راستی یه نفر هم قبلا تو این انجمن یه پست گذاشته بود در رابطه با این که یه یارو عکس یه گاو رو به همچین کدی تبدیل کرده بود ولی چیز دیگه ای یادم نمیاد راستش!) ممنون میشم جواب بدید! (البته ۳+ هم یادم نمیره!)
پاسخ
سرچ کنید داخل گوگل:
تبدیل عکس به html
سرور مجازی هتزنر
کیفیتی و قیمتی بینظیر
همراه با انواع کانفیگ ها
پاسخ
 سپاس شده توسط only ، amirARSHAN79
ممنون ... ولی خیلی به کارم نیومد راستش ... چن تا سایت پیدا کردم که این کارو میکنن ولی من آموزششو میخواستم ... نمیدونم حالا شایدم من خوب نگشتم ...
پاسخ
(94-11-26، 05:05 عصر)amirARSHAN79 نوشته است: سلام. چطور میتونم تک تک پیکسل های یک عکس رو تبدیل به یک تگ دایو کنم (با همون رنگ)؟ (راستی یه نفر هم قبلا تو این انجمن یه پست گذاشته بود در رابطه با این که یه یارو عکس یه گاو رو به همچین کدی تبدیل کرده بود ولی چیز دیگه ای یادم نمیاد راستش!) ممنون میشم جواب بدید! (البته ۳+ هم یادم نمیره!)

دوست عزیز اولا احترام خودتون نگه دارید ( توهین به اعضای انجمن خلاف قوانینه)
بعد هم گوگل پر از این چیزا هست
ما برگشتیم
پاسخ
https://codepen.io/blazeeboy/pen/bCaLE
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، HSG
(94-11-27، 01:17 صبح)omidg نوشته است:
(94-11-26، 05:05 عصر)amirARSHAN79 نوشته است: سلام. چطور میتونم تک تک پیکسل های یک عکس رو تبدیل به یک تگ دایو کنم (با همون رنگ)؟ (راستی یه نفر هم قبلا تو این انجمن یه پست گذاشته بود در رابطه با این که یه یارو عکس یه گاو رو به همچین کدی تبدیل کرده بود ولی چیز دیگه ای یادم نمیاد راستش!) ممنون میشم جواب بدید! (البته ۳+ هم یادم نمیره!)

آخه من که چیزی نگفتم! اونجایی که گفتم عکس یه گاو رو تبدیل به html کرده بود، جدی گفتم و واقعا عکس یه گاو رو تبدیل به html کرده بود!
بعدشم کسی که این کارو طراحی کرده بود اصن از این انجمن نبود (و فک کنم اصن ایرانی هم نبود!) ولی یکی از دوستان در رابطه با اون پست گذاشته بود.
بازم اگه منظورم اشتباه فهمیده شد خیلی شرمنده!
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
(94-11-27، 04:33 عصر)amirARSHAN79 نوشته است:
(94-11-27، 01:17 صبح)omidg نوشته است:

آخه من که چیزی نگفتم! اونجایی که گفتم عکس یه گاو رو تبدیل به html کرده بود، جدی گفتم و واقعا عکس یه گاو رو تبدیل به html کرده بود!
بعدشم کسی که این کارو طراحی کرده بود اصن از این انجمن نبود (و فک کنم اصن ایرانی هم نبود!) ولی یکی از دوستان در رابطه با اون پست گذاشته بود.
بازم اگه منظورم اشتباه فهمیده شد خیلی شرمنده!
خدا شاهده منظوری نداشتم Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، TYphon
درود !

نقل قول: یه یارو عکس یه گاو رو به همچین کدی تبدیل کرده بود

تاپیکش این بود :http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=24401
Telegram ID : @NullUser

My Messenger Bot : @SeyedRobot
پاسخ
 سپاس شده توسط amirARSHAN79
(94-11-28، 07:50 صبح)Ali27 نوشته است: درود !

نقل قول: یه یارو عکس یه گاو رو به همچین کدی تبدیل کرده بود

تاپیکش این بود :http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=24401
بله دقیقا همین بود ممنون!
پاسخ
من خیلی تو اینترنت گشتم ولی همه ی اونایی که پیدا کردم با تگ convas بودن ... ولی من میخوام پیکسل هارو در تگ های اینلاین بلاک دایو با طول و عرض یک پیکسل و رنگ پسزمینه مورد نظر درست کنم. البته یکی از دوستان هم دستش درد نکنه یه لینک داد در این رابطه ولی اون ابزار متاسفانه کار نکرد فک کنم به خاطر حجم زیاد عکس بود (۱۳ مگ!)
من تنها توی این مشکل دارم که رنگ فلان مختصات رو از یک عکس دریافت کنم. اگه کسی در این زمینه اطلاعی داره بگه ممنون میشم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان