بک لینک

فونت و عکس
سلام من تازه کارمو با میهن بلاگ شروع کردم تو پست اولم دو تا مشکل هست.
به عنوان بازدید کننده که وبلاگو میبینم:
1. عکسی که تو مطلب قرار دادم وقعیت مکانیش مناسب نیست نصفش رفته تو قالب وبلاگ هرچیم تو ویرایش مطلب موقعیتای مختلف عکس(میانه کاملا وسط چپ راست و ...) رو امتحان میکنم درست نمیشه - ادامه‌ی مطلب رو هم که میزنم صفحه‌ی ادامه‌ی مطلب باز میشه و باز عکس همونجاست رو صفحه‌ی ادامه‌ی مطلب رو هم میپوشونه
2. فونتایی که انتخاب کردم دو جا تو نمایش عمومی عوض شدن یکی برای متن تو جدول یکیم کلمه‌ای که بهش لینک اتچ کردم چن بار فونتو اصلاح کردم ولی بازم تو نمایش همونه که گذاشته بود.
لطفا راهنماییم کنید

*مشکل عکس قالبو عوض کردم حل شد فونت چرا چیزی غیر اون که انتخاب کردم نمایش داده میشه؟

[تصویر:  rEZS8.jpg]
پاسخ
قالبتون رو عوض کنید ببینید مشکل تصویر حل نمیشه ؟
ما برگشتیم
پاسخ
 سپاس شده توسط Arian25
(94-12-25، 10:22 عصر)omidg نوشته است: قالبتون رو عوض کنید ببینید مشکل تصویر حل نمیشه ؟

ممنون مشکل عکس قالبو عوض کردم حل شد فونت چرا چیزی غیر اون که انتخاب کردم نمایش داده میشه؟
پاسخ
Arian25
(94-12-25، 10:22 عصر)omidg نوشته است: قالبتون رو عوض کنید ببینید مشکل تصویر حل نمیشه ؟

ممنون مشکل عکس قالبو عوض کردم حل شد فونت چرا چیزی غیر اون که انتخاب کردم نمایش داده میشه؟

بخاطر قابلتونه, چونکه قالبتون فونتهایی رو برای مرورگر تعریف کرده که اون فونت ها, فونتهایی نیست که شما توی ویرایشگر بلاگتون تعیین کردید .. (البته فکر کنم)
به css قالبتون رجوع کنید و سین تکس Font-family رو با فونت موردنظرتون جایگزین کنید ..
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط Arian25

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان