بک لینک

حذف لینک های پیش فرض
با سلام
دوستان، من از قالب آوازک استفاده کردم که یک سری لینک پیش فرض داره مثلاً در قسمت پیوندها و لینک های ویژه. وقتی وبلاگ ها رو نگاه میکنم می بینم که خبری از این لینک های پیش فرض نیست ولی با اضافه کردن لینک جدید در لینکستان، این لینک های پیش فرض همچنان وجود دارند. این لینک ها قابل حذف نیستند؟
پاسخ
ادرس سایتتون رو بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم
مثلاً این لینک
http://romanticf.blogfa.com/
که مطالب خود نویسنده است.
استفاده از خدمات سایت آوازک مشروط به عدم دستکاری در ابزار و حذف لینک های موجود در ابزار میباشد. یعنی این لینک ها با اضافه کردن لینک های جدید، همیشه قابل نمایش هستند؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم
چرا امکانش هست...
در قالب دنبال عنوان لینک  تبلیغاتی بگردین و تگ مربوط به آن را حذف نمایید.
مثلا دنبال رزرو هتل بگردید و و تگ آن را حذف نمایید.
پاسخ
(95-1-10، 10:44 عصر)amirhosein1678 نوشته است: چرا امکانش هست...
در قالب دنبال عنوان لینک  تبلیغاتی بگردین و تگ مربوط به آن را حذف نمایید.
مثلا دنبال رزرو هتل بگردید و و تگ آن را حذف نمایید.

اگر این لینک ها حذف شوند، خلاف قوانین آنها است در حالیکه تا حالا هر وبلاگی رو که دیده ام، لینک های خودشون رو گذاشته اند.
پاسخ
(95-1-11، 12:28 عصر)اعظم نوشته است: اگر این لینک ها حذف شوند، خلاف قوانین آنها است در حالیکه تا حالا هر وبلاگی رو که دیده ام، لینک های خودشون رو گذاشته اند.

بهترین کار که من همیشه میکنم اینه که همه لینک های چرت و پرت مثل رزرو هتل و... که طراح قالب میذاره رو حذف کنید و فقط لینک اصلی سایت طراح قالب رو جهت رعایت کپی رایت بذارید بمونه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
من هم با @HSG موافقم.
دلیلی نداره وبلاگ شما بدون هیچ سودی محل تبلیغات چرت و پرت باشه.
ولی حذف کردن لینک طراح واقعا نامردیه. Sad
پاسخ
نام طراح که باید حتماً بمونه ولی لینک هایی مثل فال حافظ و رزو هتل و ... واقعاً تناسبی با محتوای وبلاگ من ندارند.
من یک پیش نمایش از قالب های میهن بلاگ رو که دیدم، مشاهده کردم که این لینک های پیش فرض را در قالب «همه لینک ها» نشون می ده و یه جورایی انگار اونها رو می پوشونه تا فقط لینک های صاحب وبلاگ نمایش داده بشه. این خیلی خوبه.
می خواستم بپرسم که فقط آوازک هست که چنین قانونی رو برای استفاده از قالب هاش داره؟ و اینکه من بهشون ایمیل زدم که در پاسخ گفتند که حذف این لینک ها، خلاف قوانین است.
اگر مشکلی پیش می یاد، یکی از قالب های میهن بلاگ رو انتخاب کنم تا این لینک های پیش فرض هم از بین بروند.
پاسخ
(95-1-11، 07:19 عصر)اعظم نوشته است: نام طراح که باید حتماً بمونه ولی لینک هایی مثل فال حافظ و رزو هتل و ... واقعاً تناسبی با محتوای وبلاگ من ندارند.
من یک پیش نمایش از قالب های میهن بلاگ رو که دیدم، مشاهده کردم که این لینک های پیش فرض را در قالب «همه لینک ها» نشون می ده و یه جورایی انگار اونها رو می پوشونه تا فقط لینک های صاحب وبلاگ نمایش داده بشه. این خیلی خوبه.
می خواستم بپرسم که فقط آوازک هست که چنین قانونی رو برای استفاده از قالب هاش داره؟ و اینکه من بهشون ایمیل زدم که در پاسخ گفتند که حذف این لینک ها، خلاف قوانین است.
اگر مشکلی پیش می یاد، یکی از قالب های میهن بلاگ رو انتخاب کنم تا این لینک های پیش فرض هم از بین بروند.

هر جور خودتون صلاح می دونید به هر حال شما صاحب وبلاگ هستید.!!
پاسخ
همه ی طراحان یک لایسنسی رو برای کارهای خودشون تنظیم کردن,
به عنوان نمونه:
نقل قول: من از قالب های شما استفاده می کنم و لینک های شما را در قالب حذف می کنم آیا از نظر شما مشکلی وجود دارد ؟
تم دیزاینر سالیانه چند میلیون فقط بابت هاست پرداخت می کند.و این به جز هزینه های دیگر این سایت هست.شما از قالب استفاده می کنید بدون این که بدانید برای کد نویسی این قالب ها چند روز تمام وقت گذاشته شده و برای بالا آمدن فایل های این قالب ها برای هر نفر هزینه پرداخت شده.و تنها راه بازگذشت این هزینه های معنوی و مادی لینک های تم دیزاینر در وبلاگ ها و وب سایت های شما کاربران هست.در واقع شما با با حذف نکردن این لینک ها به افراد دیگر هم توصیه می کنید که از قالب های تم دیزاینر استفاده کنند.من در این جا اعلام می کنم حذف لینک تم دیزاینر از لحاظ دینی حرام است,از لحاظ قانونی جرم,و از لحاظ اخلاقی شرم آور است.
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط اعظم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان