بک لینک

ارتقا mybb به نسخه جدید
برای ارتقا mybb به نسخه جدید،فایل زیپ آخرین نسخه رو چطور باید در هاست آپلود کنم؟
یعنی باید همونطور (به صورت زیپ) آپلود کنم یا راه دیگه؟
پاسخ
سلام
مراحل ارتقاء طبق گفته سایت mybb.com :

1. اول بهتره دسترسی کاربران به انجمن رو ببندید که طبق گفته mybb.com بهتره از روش htaccess. به جای بستن انجمن در تنظیمات استفاده کنید.
  2. از فایل ها و دیتابیس خودتون یه بکاپ کلی بگیرید و در جای امن ذخیره کنید.
  3. همه افزونه های نصب شده مای بی بی رو غیرفعال کنید.
  4. سپس تمامی فایل های موجود در پوشه Upload که در فایل zip است را در هاست آپلود کنید.
  5. بخش نصب مای بی بی رو به این صورت domain.ir/install در مرورگر باز کنید.
  6. احتمالاً از شما می خواد که فایلی با نام lock رو حذف کنید که باید در فایل منیجر هاست این فایل رو از پوشه install حذف کنید.
  7. یه لیست کرکره ای می بینید که از شما می خواد ورژن فعلی مای بی بی خودتون رو انتخاب کنید که باید دقیق و درست انتخابش کنید.
  8. ادامه ویزارد رو انجام بدید تا تموم بشه.
  9. در آخر پوشه install رو دوباره حذف کنید.
منبع: http://docs.mybb.com/1.8/install/upgrade/
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
سلام کار رو سخت نگیرید .

به پشتیبان هاستینگ بگید بکاپ بگیره

بعد مراحل رو انجام بدید
پاسخ
(95-2-8، 11:24 عصر)HSG نوشته است: سلام
مراحل ارتقاء طبق گفته سایت mybb.com :

1. اول بهتره دسترسی کاربران به انجمن رو ببندید که طبق گفته mybb.com بهتره از روش htaccess. به جای بستن انجمن در تنظیمات استفاده کنید.
  2. از فایل ها و دیتابیس خودتون یه بکاپ کلی بگیرید و در جای امن ذخیره کنید.
  3. همه افزونه های نصب شده مای بی بی رو غیرفعال کنید.
  4. سپس تمامی فایل های موجود در پوشه Upload که در فایل zip است را در هاست آپلود کنید.محتویات پوشه upload رو باید زیپ کنم یا نه؟دوم اینکه کجای هاست باید آپلود کنم؟
  5. بخش نصب مای بی بی رو به این صورت domain.ir/install در مرورگر باز کنید.
  6. احتمالاً از شما می خواد که فایلی با نام lock رو حذف کنید که باید در فایل منیجر هاست این فایل رو از پوشه install حذف کنید.
  7. یه لیست کرکره ای می بینید که از شما می خواد ورژن فعلی مای بی بی خودتون رو انتخاب کنید که باید دقیق و درست انتخابش کنید.
  8. ادامه ویزارد رو انجام بدید تا تموم بشه.
  9. در آخر پوشه install رو دوباره حذف کنید.
منبع: http://docs.mybb.com/1.8/install/upgrade/
پاسخ
(95-2-9، 02:51 عصر)amirrezahosseini نوشته است: محتویات پوشه upload رو باید زیپ کنم یا نه؟دوم اینکه کجای هاست باید آپلود کنم؟

باید به صورت zip شده در پوشه public_html آپلود کنید و سپس در هاست Extract کنید.
دقت کنید خود پوشه Upload رو zip نکنید بلکه محتویاتش رو zip کنید.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
(95-2-9، 02:55 عصر)HSG نوشته است:
(95-2-9، 02:51 عصر)amirrezahosseini نوشته است: محتویات پوشه upload رو باید زیپ کنم یا نه؟دوم اینکه کجای هاست باید آپلود کنم؟

باید به صورت zip شده در پوشه public_html آپلود کنید و سپس در هاست Extract کنید.
دقت کنید خود پوشه Upload رو zip نکنید بلکه محتویاتش رو zip کنید.
توی پوشه forum دیگه؟
پاسخ
(95-2-9، 03:10 عصر)amirrezahosseini نوشته است: توی پوشه forum دیگه؟

منظور جایی هست که انجمن نصب شده.
من خودم توی public_html نصب کردم به همین دلیل گفتم اصلاً حواسم نبود که شاید شما جای دیگه نصب کرده باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط amirrezahosseini

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان