بک لینک

دانلود : نرم افزار تبدیل عکس به HTML (خودم نوشتم!)
Wink 
سلام به تمام دوستان. خسته نباشید.
اول از همه فرا رسیدن نیمه شعبان رو به همتون تبریک میگم و از خدا میخوام که همیشه در خوشی باشید.

خب ، بریم سراغ اصل مطلب !! Big Grin
لطفا اول این تاپیک رو مشاهده کنید : http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=24401

خب ، بنده به طور تصادفی به فکر این افتادم که یه نرم افزار برای اینکار درست کنم !! Big Grin (بیکاریه دیگه!! Big Grin)

این نرم افزار با زبان برنامه نویسی ++C و بر پایه ی Qt نوشته شده.
به خاطر اینکه از اون دسته از افرادی هستم که بیشتر Open Source کار میکنند ، این نرم افزار رو به صورت کاملا رایگان و Open Source در اختیارتون قرار میدم.

عکس از محیط برنامه : http://cdn.persiangig.com/download/JMu6n...ure.png/dl

لینک دانلود نرم افزار (فایل اجرایی) : http://cdn.persiangig.com/download/pywz2...els.rar/dl
لینک دانلود سورس برنامه : http://cdn.persiangig.com/download/qjVHn...els.rar/dl

هرگونه سوالی داشتید از طریق همین تاپیک بپرسید. اگر هم مشکلی در برنامه وجود داشت ، لطفا اطلاع بدید.

امیدوارم که ازش استفاده کنید.
موفق باشید.
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، PC1 ، persian ، TYphon ، g.saeed ، HSG ، only ، mohammadhero ، AmirRezaei ، Bahamin
هم چنین بر شما هم مبارک

پ.ن : خیلی خوشحال شدم بالاخره یکی از تاپیک من یه استفاده ای کرد Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.AliReza ، PC1 ، TYphon
خیلی عالیه...
پاسخ
سلام
حجمش رو نمیشد کمتر کرد؟ آخه به نظرم 20 مگ برای این نرم افزار خیلی زیاده اینطور نیست؟
من یادمه یه نرم افزار با بیشتر از 10 فرم مختلف و 100 ها خط کدنویسی داشتم که با سی شارپ و فریم ورک دات نت بود که خروجی EXE با کلی عکس کوچک png هم که در قالب Resource در خود فایل EXE قرار داده بودم سر جمع حتی کمتر از 5 مگابایت شده بود.
چرا برای شما 20 مگابایت شده؟
والا نت منم حجمی هستش می خوام دانلود کنم نظرم رو بگم اما خب می ترسم اصلاً به کارم نیاد و الکی 20 مگ حجم هدر بدم Wink
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Mr.AliReza
سلام خسته نباشید
همچنین...

بسیار نرم افزار خوب و کاربردی هست...

تلاشتون تحسین امیز هست...

به کارت ادامه بده ...

موفق باشی
....

پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.AliReza
منم حجم درست و حسابی ندارم و نتونستم دان کنم
ولی مطمئنم کارت اوکیه
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.AliReza
(95-3-2، 10:53 صبح)HSG نوشته است: سلام
حجمش رو نمیشد کمتر کرد؟ آخه به نظرم 20 مگ برای این نرم افزار خیلی زیاده اینطور نیست؟
من یادمه یه نرم افزار با بیشتر از 10 فرم مختلف و 100 ها خط کدنویسی داشتم که با سی شارپ و فریم ورک دات نت بود که خروجی EXE با کلی عکس کوچک png هم که در قالب Resource در خود فایل EXE قرار داده بودم سر جمع حتی کمتر از 5 مگابایت شده بود.
چرا برای شما 20 مگابایت شده؟
والا نت منم حجمی هستش می خوام دانلود کنم نظرم رو بگم اما خب می ترسم اصلاً به کارم نیاد و الکی 20 مگ حجم هدر بدم Wink

بله ، شما درست میگید. نرم افزار هایی که با زبان #C یا VB.NET درست میشوند ، خیلی حجم کمتری دارند ؛ اما این رو هم در نظر بگیرید که اگر NET Framework. بر روی سیستم شخص نصب نباشه ، برنامه اجرا نمیشه و حجم NET Framework. هم چیزی بیشتر از 50 مگ هست. (جدا از اینکه کلا سرعت #C خیلی خیلی خیلی کمتر از ++C هست). اما این نرم افزار که من با ++C نوشتم ، نیاز به هیچ چیزی نداره. شما حتی میتونی این رو روی ویندوزی اجرا کنید که هیچی نداره. برای همین هست که یک مقدار حجمش به نظر میرسه زیاده. (البته خودمونیما ، 20 مگ که دیگه چیزی نیست !! Big Grin)

همچنین جدا از همه ی اینها ، اگر میخواستم این برنامه رو با #C درست کنم ، خیلی سرعت برنامه پایین میومد و دیگه کارایی خودش رو از دست میداد.

ممنون از نظرتون !!
موفق باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، HSG
فرض کنید حجمش 100 مگ باشه.
داداش اینترنت من با اینکه نامحدود نیست هرروز 3 گیگ فیلم دانلود میکنم حالا حساب کن هر ماه چقد میشه. !!! خخخخخخخ
شما از اینکه حجم نرم افزار به 50 مگ برسه میترسین؟
خخخخخخخخخخخخ
نرم افزار اگر واقعا کارآیی داشته باشه حتی اگه 10 گیگ هم باشه همه یا دانلودش میکنن یا از بازار تهیه میکنن اصلا لازم نیست سازنده اش نگران حجمش باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
(95-3-2، 02:55 عصر)Mr.AliReza نوشته است: بله ، شما درست میگید. نرم افزار هایی که با زبان #C یا VB.NET درست میشوند ، خیلی حجم کمتری دارند ؛ اما این رو هم در نظر بگیرید که اگر NET Framework. بر روی سیستم شخص نصب نباشه ، برنامه اجرا نمیشه و حجم NET Framework. هم چیزی بیشتر از 50 مگ هست. (جدا از اینکه کلا سرعت #C خیلی خیلی خیلی کمتر از ++C هست). اما این نرم افزار که من با ++C نوشتم ، نیاز به هیچ چیزی نداره. شما حتی میتونی این رو روی ویندوزی اجرا کنید که هیچی نداره. برای همین هست که یک مقدار حجمش به نظر میرسه زیاده. (البته خودمونیما ، 20 مگ که دیگه چیزی نیست !! Big Grin)

همچنین جدا از همه ی اینها ، اگر میخواستم این برنامه رو با #C درست کنم ، خیلی سرعت برنامه پایین میومد و دیگه کارایی خودش رو از دست میداد.

ممنون از نظرتون !!
موفق باشید.

درسته اما از نظر من این مورد وقتی کاربرد داره که نرم افزار قراره Cross-Platform باشه وگرنه وقتی قراره در ویندوز اجرا بشه چرا نباید از همون کتابخانه های پیش فرض ++C که در ویندوز است استفاده بشه؟

در جواب اون دوستمون که میگه نرم افزار خوب اگه 10 گیگ هم باشه مردم دانلود میکنن باید بگم که مردم باید قبل از دانلود نرم افزاری به این حجم باید دو دو تا چهار تا کنن ببینن واقعاً همون چیزی هست که بهش نیاز دارن و بدردشون می خوره آیا یا نه؟ نه اینکه هر نرم افزار کاربردی که دیدن دانلود کنن.الان از نظر من کاربرد نرم افزار آقا علیرضا جالبه اما خب واقعاً نیازی بهش ندارم که بخوام 20 مگ دانلود کنم اما اگه مثلاً 2 مگ بود برای تفریح و تست هم که شده دانلود میکردم و نظرم رو میذاشتم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Mr.AliReza
(95-3-2، 06:00 عصر)HSG نوشته است:
(95-3-2، 02:55 عصر)Mr.AliReza نوشته است: بله ، شما درست میگید. نرم افزار هایی که با زبان #C یا VB.NET درست میشوند ، خیلی حجم کمتری دارند ؛ اما این رو هم در نظر بگیرید که اگر NET Framework. بر روی سیستم شخص نصب نباشه ، برنامه اجرا نمیشه و حجم NET Framework. هم چیزی بیشتر از 50 مگ هست. (جدا از اینکه کلا سرعت #C خیلی خیلی خیلی کمتر از ++C هست). اما این نرم افزار که من با ++C نوشتم ، نیاز به هیچ چیزی نداره. شما حتی میتونی این رو روی ویندوزی اجرا کنید که هیچی نداره. برای همین هست که یک مقدار حجمش به نظر میرسه زیاده. (البته خودمونیما ، 20 مگ که دیگه چیزی نیست !! Big Grin)

ممنون از نظرتون !!
موفق باشید.

درسته اما از نظر من این مورد وقتی کاربرد داره که نرم افزار قراره Cross-Platform باشه وگرنه وقتی قراره در ویندوز اجرا بشه چرا نباید از همون کتابخانه های پیش فرض ++C که در ویندوز است استفاده بشه؟

در جواب اون دوستمون که میگه نرم افزار خوب اگه 10 گیگ هم باشه مردم دانلود میکنن باید بگم که مردم باید قبل از دانلود نرم افزاری به این حجم باید دو دو تا چهار تا کنن ببینن واقعاً همون چیزی هست که بهش نیاز دارن و بدردشون می خوره آیا یا نه؟ نه اینکه هر نرم افزار کاربردی که دیدن دانلود کنن.الان از نظر من کاربرد نرم افزار آقا علیرضا جالبه اما خب واقعاً نیازی بهش ندارم که بخوام 20 مگ دانلود کنم اما اگه مثلاً 2 مگ بود برای تفریح و تست هم که شده دانلود میکردم و نظرم رو میذاشتم.

بله ، من هم Cross-platform درست کردم و خروجی linux و Mac هم داره ؛ اما خب ، چون اینجا همه ویندوز کار میکنند ، اون دو نسخه رو آپلود نکردم !!

پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، E-Beshkani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان