بک لینک

چگونه با بلاگرز (انجمن وبلاگنویسان)آشنا شدید+خاطرات شما
[تصویر:  tfizgrhs8s85rv0wpffw.png]

به نام ایزد یکتا
خوب اینجور تایپک ها رو معمولا miladgraph میزد.اما ایشون هم مثل خیلی از کاربران
بلاگرز ازانجمن رفتن.
خیلی اتفاقی  وقتی داشتم راجب وردپرس مطلب میخوندم این  انجمن رو دیدم و
عضوش شدم.
هیچی نبودم یه مشت ادعا ولی بلاگرز وکاربراش باعث پیشرفتم شدن.
درخواست طراحی برای وبسایت های روستامون میدادم و بچه های انجمن
هم لطف میکردن و برام طراحی رو انجام میدادن ، امیدوارم منو ببخشن
چون من اونا رو به اسم خودم ثبت میکردم.
تاریخ عضویت منو چهار ماهه ونیم به عقب برگردونید من از اون موقع تا حالا فعالیت داشتم
اینکه میگم چهار ماه ونیم رو شاید بعضی از کاربرای جدید ندونند پس به تایپک زیر مراجعه کنید.

اون روز ها حس و حال عجیب خودشو داشتند و انجمن مثل الان نبود وماهیت اصلی خودشو حفظ
کرده بود.اوایل طراحی هامو با پینت میزدم و بنر هامو با نرم افزار های غیر حرفه ای سطح وب.
تا اینکه یه روز تصمیم گرفتم برم سی دی فتوشاپ بخرم ونصب کنم اون روز، روز بد شانسی من بود و تبلتمو
تو تاکسی جاگذاشتم و مجبور شدم 50 هزار تومن (پول بی زبونوBig Grin) به راننده تاکسی بدم تا تبلتمو پس بدهBig Grin
اولین بنر هام همه بک گراند هاش از روی PSD بودBig Grin چه بحث هایی که با امیر رضایی سر بنرهام نکردیم
(واقعا هم اولین بنر هام مسخره وضایع بودن)وچه خود کشی ها که با اعضای انجمن سر اعتبار نمیکردیم.(اوقعا اعتبار اون روز ها ارزش داشت)
ولی کم کم پیشرفت کردم و تایپک های زیادی برای طراحی بنر رایگان میزدم و به درخواست های طراحی پاسخ میدادم
تا سطح کار هام متوسط رو به بالا شد.
البته بلاگرز فقط باعث پیشرفت من در طراحی بنر نشد بلکه دانش دست و پا شکسته ای در زمینه html ,cssدارم
که میتونم در حد ویرایش قالب ازشون استفاده کنم.
  به زبان  ++c هم کم وبیش مسلط هستم .
پویا بهروش ، رهنما فرد ،امیر رضایی و خانم آزاد از کسانی بودند که به سوالات ما پاسخ میدادن.
اون روز ها اعضا با هم دوست بودن و درکنار دوستی رقابت هم میکردن.
کم کم توجه مدیران انجمن به خواسته های کاربران به دلیل مشکلات مختلف کم شد و مجبور به
فروختن انجمن شدند و ما فکر میکردیم مشکلات حل شد ولی نه تنها حل نشد بلکه اضافه هم شد
و حالا با سیلابی از تبلیغات مواجهیم.حالا دیگه انجمن مثل قدیم نیست و کاربران با تجربه حرفه ای و حتی خیلی از
دوستان من هم از این انجمن رفتن.
در کل بلاگرز باعث پیشرفت خیلیا شد.
خاطرات من از انجمن بلاگرز خیلی بیشتر از اینها بود ولی در همین چند خط خلاصشون کردم.
از دوستان و کاربران تقاضا دارم در این تایپک شرکت کنند قطعا خاطرات شما برای کاربران انجمن جذاب خواهد بود.
کاربرانی که در این تایپک شرکت میکنند میتونند افرادی رو دعوت کنند و در پیام خصوصی به اونها اطلاع بدند.
من هم از:

دعوت میکنم در این تایپک شرکت کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، E-Beshkani ، AmirRezaei ، only ، persian ، Black_Sky ، TYphon ، Aria.021 ، mohammadhero ، g.saeed ، محمدمحمدی ، PC1 ، Bahamin ، -Saeed-
منم به خاطر یه سوال در تنظیمات وبلاگم اینجا اومدم

به لطف گرمای این انجمن از درس خوندن افتادم Big Grin

تونستم با فتوشاپ بنرهای نسبتا متوسطی بسازم

تونستم یکم html و css و wp و host و... یادبگیرم

فهمیدم CMS چیه و....

خیلی خوب بود

و و قعا اعتبار و تشکر خیلی مهم بودBig Grin

ولی نمیدونم چرا کم کم بد شد و من بن شدم Sad(

یادش بخیر، با ده ها حساب کاربری میومدم انجمن رو اسپم بارون میکردم و میرفتم Big Grin تا اینکه کوتاه اومدم و میلادگراف عزیز منو از مسدودیت درآوردن و تعهد دادم خرابکاری نکنم Smile

روزای خیلی خوبی بود ، با اون قالب ساده و گرم که خسته نمیشدیم از بودن در انجمن Smile

فقط تنها کسی که هنوز مونده و داره به تاپیک ها پاسخ میده جناب HSG هستن ، خدا حفظش کنه انسان بسیار محترم و عالی هستن و همیشه منو کمک کردند و ازشون ممنونم

و همینطور از عالیجنابان AmirRezaei و Black_Sky و خیلی ازدوستان دیگه که قبلا ها بهم کمک کردن.

از تک تک افرادی که بودند تشکر میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD ، HSG ، persian ، AmirRezaei ، only ، amirARSHAN79 ، Black_Sky ، TYphon ، Aria.021 ، g.saeed ، mohammadhero ، PC1
سلام
من طبق گفته سیستم بلاگرز در تاریخ 8 مهر ماه سال 1393 در انجمن عضو شدم.
اون موقع به پیشنهاد خواهرم که یه سر و گردن تو انجمن بازی از من بالاتره و تقریباً تو همه انجمن های تفریحی ناظم بوده بلاگرز رو پیدا کردم.
من برخلاف بعضی ها بلاگرز نقطه شروعم نبود نقطه شروع من در پیشرفت اینترنتی سایت پرسش و پاسخ ojobeh.com بود که می تونید سوالات بسیار مضحک بنده رو در لینک زیر ببینید Smile :

https://web.archive.org/web/201303272347...uthor/hsg/

کلی سوال هست به آخر لینک بالا /page/2 و به جای 2 عدد های بالاتر بذارید می تونید صفحه های دیگه سوال های منو ببینید و بخندید Smile
البته الان دیدم ظاهراً archive.org صفحات دیگه سوالات منو ذخیره نکرده چه حیف Sad

واقعاً عجوبه باعث شد که من از کسی که تازه با اینترنت و وبلاگ آشنا شده به اینی که الان هستم برسم.

البته نمیگم در بلاگرز چیزی یاد نگرفتم نه بلاگرز هم برای من خیلی مفید بوده و هستش اما چون استارتر عزیز راه شروعشون رو گفتن منم گفتم شروعم رو بگم.

من از اول هم که آمده بودم بلاگرز متاسفانه با روزای افت و سقوطش آشنا شدم یعنی متاسفانه سعادت بودن در روز های اوج بلاگرز رو نداشتم اون موقعی که من تازه ثبت نام کرده بودم فقط یکم بهتر از الان بود وگرنه اون موقع هم مدیر قبلی انجمن رو به حال خودش رها کرده بود.

اما خدایی چیزی که باعث شد در بلاگرز بمونم همین جو سالمش بود و هست مثلاً شما برید انجمن پرشین تولز همه جور آدمی می بینید آدمی که بهتون فوش میده آدمی که به خاطر دینتون شما رو تحقیر میکنه آدمی که سرتون کلاه میذاره و... اما بلاگرز خدایی از این جهت (حداقل) سالم تر از انجمن های دیگه است که البته اینم شاید به این دلیله که چون زیاد معروف نیست و اون اشخاص مزاحمی که در انجمن های معروف هستن رغبت نمیکنن اینجا عضو بشن.

من توی این انجمن بیشترین مکالمه ها رو با دوستان E-Beshkani | Torbat | مهدی کفشگر داشتم اما در کنار این دوستان همیشه سطح دانش دوستان | Mansouri | Persian Geek | Mr.Alireza و... رو تایید کردم.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط MR.MOHAMMAD ، E-Beshkani ، persian ، AmirRezaei ، only ، amirARSHAN79 ، Mr.AliReza ، Black_Sky ، TYphon ، Aria.021 ، g.saeed ، mohammadhero ، PC1
سلام من از قبل از اومدن به بلاگرز میگم با عرض پوزش
من توی طلا فروشی شاگرد بودم اقای الهی هم دنبال سایت بود (اون موقع درامدی نداشت و بلاگرزی هم نبود) و من همش بهش می گفتم که ول کن فایده نداره بیا من دستت را بند می کنم بعدش من طلا فروشی را به دلیل معضل پول ترک کردم و رفتم توی بافندگی ( نه با میل با دستگاه های صنعتی) روزی 12 ساعت 6 روز هفته تا این که با جعفر رفتیم تهران (من تهران را بلد بودم تخصصم این بود خخخخ) و بلاگرز را خرید (البته میگم خرید یه جریانی بود خرید بلاگرز ) یکی دوماه بعد هم داشتم کارگری می کردم تا این که جعفر گفت ول کن بیا پیش خودم من هم که از خدا خواسته
------
یکی از دوستان چند وقت پیش پرسید تخصصت چیه ؟ گفتم خفه کردن سایت از تبلیغات (اون موقع سایتم را واقعا" خفه کرده بودم  دوتا سیستم پاپ اپ + پاپ باکس + بنر شناور + بک لینکها هم سمت راست بالا هست که تا وسط صفحه میاد )

این دهه هفتاد روی دوش ماست
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، only ، HSG ، amirARSHAN79 ، MR.MOHAMMAD ، Black_Sky ، Aria.021 ، g.saeed ، mohammadhero ، PC1
با سلام
با احترامی که برای تمام دوستان به خصوص دوستان قدیمی بلاگرز دارم و با تشکر از آقای حبیبی که از بنده برای شرکت در تاپیک دعوت کردن تو این تاپیک شرکت می کنم

داستان حضور من هم از جایی شروع شد که من به صورت اتفاقی تصمیم گرفتم در بلاگفا یک وبلاگ با محتوای تفریحی ایجاد کنم و البته ایجاد هم کردم برای اینکه اولین بار بود که از سیستم های وبلاگدهی استفاده می کردم آشنایی خاصی با قالب , کد قالب , گرافیک و یا اصطلاحات دیگری در این زمینه نداشتم
برحسب علاقه ای که پیدا کردم دنبال کد هایی برای وبلاگ بودم و یا مشکلاتی که برای وبلاگم پیش میومد رو سعی می کردم که از طریق گوگل جستجو و برطرف کنم و نمی دونم چرا من هر جستجویی می کردم مستقیم میومدم انجمن وبلاگ نویسان Smile
تا اینکه ثبت نام کردم و تونستم اینجا برای مشکلاتم راه حل پیدا کنم یواش یواش با دوستانی آشنا شدم که واقعا" مسیر زندگیم رو تغییر دادن . خیلی سریع به گرافیک و کار با فتوشاپ علاقه مند شدم و یه مدتی مشغول طراحی بنر و لوگو شدم که نمونه هایی هم تو این انجمن دارم
کد نویسی قالب رو سخت و تقریبا" غیر ممکن می دونستم و از این رو به غیر از ویرایش کد ها کار خاصی انجام نمی دادم تا اینکه به کمک آموزش یکی از کاربران اینجا که اسمشون حسین بود ولی متاسفانه نام کاربریشون از یادم رفته و نتونستم نامی ازشون ببرم تونستم اولین قالب پی اس دی رو به html تبدیل کنم از اون به بعد رفتم سراغ آموزش های css و html و js و در آخر هم php و هر روز با علاقه ای که پیدا می کردم تونستم کد نویسی قالب رو به صورت حرفه ای آغاز کنم 

تقریبا" یک سال و نیم هست که سفارش طراحی پوسته های وردپرس و قالب های وبلاگی و در به طور کل طراحی و راه اندازی سایت رو انجام می دم و خوشحالم بگم که تقریبا" طراحی سایت 7 شرکت بزرگ رو انجام دادم و این همه پیشرفت خودم رو مدیون انجمن بلاگرز و دوستان خودم می دونم و هیچ وقت از یاد نمی برم 
ولی با تغییرات مدیریتی و متاسفانه عدم توجه به انجمن و کاربران باعث شده تا کمتر در انجمن حضور داشته باشم ولی باز هم به رسم احترام بعضا" به انجمن میام
در آخر از برخی از دوستان که حضور ذهن دارم تقدیر و تشکر می کنم و اسم اونهایی که از یادم رفته رو عذرخواهی می کنم:

Black Ghost , mahdizz , F.Seraji , Mansouri , Miss Azad , Mr.AliReza , mortezaal , emperator  , E-Beshkani ,MR.MOHAMMAD , Mohammadinia , پويابهروش و ...
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، HSG ، only ، omidg ، Mr.AliReza ، MR.MOHAMMAD ، amirARSHAN79 ، Black_Sky ، TYphon ، Aria.021 ، g.saeed ، mohammadhero ، PC1 ، Bahamin
با سلام و احترام 
داستان من و بلاگرز یه مقداری متفاوت با دوستان است 
بنده بر عکس دوستان از قبل با زبان های برنامه نویسی متعددی برنامه نویسی میکردم و برحسب جستجو و... نرسیدم به این سایت
البته در پروفایل بنده توضیح داده ام:

http://blogers.ir/forum/member.php?actio...e&uid=8319

داستان من از زمانی شروع شد که بنده از سرویس های نحواهاست استفاده میکردم و برای مشتریان هم خریداری میکردم
بعد مدتی با شخصی با آقای مصطفی جانقربان برای هاستینگ کار میکردند آشنا شدم و این آشنایی سال های زیادی طول کشید

بعد مدتی هم با شخصی با آقای مافی آشنا شدم و این روال ادامه پیدا کرد تا روزی که نجوا هاست تبدیل به تهران هاست شد

مدت ها گذشت  و طی یک تماس تلفنی که با آقای مافی داشتم صحبتی درباره یک انجمن کردند به اسم بلاگرز 
بنده بعد لاگین متوجه شدم که دوستان بنده هم اینجا هستند که خوب در جاهای دیگر با آنها آشنا بودم همانند :

بچه های تیم امنیتی آشیانه :

Milad Hacking  == Hacking
Mahdi Hidden == Mr Willson And  Mahdi.Hidden

بچه های انجمن وردپرس پارسی :

Milad == MiladGraph

و... که متاسفانه حضور ذهن ندارم
خلاصه همون شد که ماندم و بعد واگذاری هم سعی کردیم تغییراتی بدیم در جهت بهبود سازی و...
و دیگه بقیه دوستان شاهد ماجرا هستند

ممنون از همه دوستان و عذر خواهی من بپذیرید بابت حضورذهن کامل از اسامی عزیزان ندارم 

یا حق
DeveloperMen.Com
insta & Line Me:Black_Sky_Teh
پاسخ
 سپاس شده توسط only ، AmirRezaei ، MR.MOHAMMAD ، HSG ، omidg ، TYphon ، E-Beshkani ، Aria.021 ، g.saeed ، mohammadhero ، PC1
سلام

معذرت از این انتقاد بی مورد !
امیدوارم پاک نشه

ــــــــــ
خوب قبلا انجمن دست آقای mjmafi (محمد جواد مافی ) بودش و درسته خیلی کم حضور داشتن ولی کاربرای فوق العاده ای هم حضور داشتن
غیبت ایشون مشکل زیاد جدی نبود (البته از نظر من ) چون خانم آزاد همه چیو بررسی میکردن .

خوب قالب همون قالب اصلی و بهینه بود
این همه تبلیغ نبود
به هر حال....
ــــــ
جناب آقای بشکنی

شما همین الانشم اسپم میدید
درست تو هر تاپیک یه ارسال آره حداقلش یه ارسال دارید مثلا :
{ فک کنم نشه!
واقعا میشه؟
فک کنم راهی نیس
راستی موبو آپدیت داده؟
خسته شدیم واقعا
آره جالبه
50 درصد پیشنهاد میشه
واقعا؟
مگه میشه
و......
}
بله امیدوارم منو از این انتقاد ببخشید و انتقاد پذیر باشید همینطور که قصد توهین ندارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، MR.MOHAMMAD ، Aria.021 ، g.saeed ، mohammadhero ، PC1 ، Mr.Navid
سلام و خسته نباشید به همه ی کاربران عزیز انجمن وبلاگنویسان و تشکر ویژه از محمد جان

بنده 4 ساله در این انجمن حضور دارم...میشه گفت تو موقعیت های تلخ و شیرینش بودم...

از قبل با کد نویسی صفحات وب آشنا بودم و به صورت حرفه ای طراحی می کردم. و با بلاگرز از پشتیبانی نجواهاست آشنا شدم. (قصد خرید هاست، برای یکی از دوستانم داشتم.)

بر خلاف بعضی کاربران, برای رفع مشکل یا سوال خاصی وارد انجمن نشدم! فقط عضو شدم و تاپیکی به اسم "طراحی قالب رایگان برای اعضا" زدم. که بعدها توسط خودم حذف شد. اوایل زیاد وقت داشتم و صرفا جهت بالا رفتن مهارت کد نویسی اقدام به این کار کردم. ولی بعدها، درخواست کاربران بسیار زیاد شد. طوری که محبوب ترین تاپیک گوگل و بلاگرز شده بود!

اون تاپیک مقدمه ای برای آشنا شدن من با کاربران انجمن در همان اوایل بود... دوست خوبم، رهنمافرد پ.خ دادند و برای شرکت در برنامه ی آیندشان به اسم "آی کامپ" پیشنهاد همکاری دادند. آی کامپی که بعدها تبدیل شد به یک انجمن وبلاگ نویسی که من و پویابهروش تا مدتی ادارش می کردیم. ولی بعد از مدتی به دلیل یه سری دلایل نا معلوم و گوشه گیری از نت و کلا فضای مجازی, متاسفانه بسته شد...

در همان وادی تاپیک طراحی قالب، با دوست خوب دیگرم، پویا بهروش آشنا شدم...کسی که حتی در ضمینه ی درسیم به بنده کمک کرد. با پویا هم فعالیت زیادی داشتیم. کلا شب و روز تو انجمن بودیم و جواب کاربرا رو می دادیم... تا این که پویا ، فکر داشتن وبلاگ 7Design به سرش زد و باهم شروع به کار کردیم. بعد از مدتی کاربر "MirAziz" نیز به جمع ما پیوست و ایشون هم نویسنده ی وبلاگ ما شدند . فعالیت خوبیم تو 7 دیزاین داشتیم و کلی هم تبلیغ می کردیم. ولی متاسفانه این وبلاگ نیز به خاطرات پیوست.

کاربر Pooria Sadeghi و Sadegh Alikhani که بعد از این دو، از نزدیک ترین افراد به من بودند . با این عزیزان نیز ارتباط بسیار نزدیکی داشتیم و انجمن 4Blogers را با بودجه ی صادق راه انداختیم . در ابتدا انجمن خوبی بود. ولی بعد به دلیل فعالیت کم کاربران و در حقیقت "راکت شدن آن" ، انگیزه ی ما نیز کم شد و گفتیم " تا وقتی بلاگرز هست، کی میاد اینجا؟! " . تا مدتی به همان صورت باقی ماند و بعد از اتمام قرارداد با "میهن وب هاست" ، دیگر آن را تمدید نکردیم.
آخرین بار هم عید پارسال بود که دیدم شماره ای ناشناس با گوشی من تماس گرفت و بعد از جواب دادن بسیار خوشحال شدم...خود علیخوانی بود, که بعد از مدت ها یادی کرده بود. (درگیر سربازی بود.)

با کاربر Pooria Sadeghi ام که 24 ساعت در ارتباط بودیم...یادمه در ابتدا یک کاربر مبتدی بودند که من و پویابهورش به بیشتر تاپیک های ایشون جواب می دادیم. ولی بعد از مدتی بسیار پیشرفت کردند و همان موقع بود که تازه دوست شده بودیم. تا یاهو انلاین میشدیم به هم پیام می دادیم حال و احوال می پرسیدیم. یا مشکل کد نویسی ، چیزی بود حل می کردیم. ولی پوریا بعد از مدتی درگیر یه مسائلی شد که کلا از نت کناره گرفت. و شماره ی خودش هم عوض کرد و دیگر هیچوقت آنلاین نشد و جواب من و هر کس دیگه ام نداد.

و و و بقیه کاربرانی که واقعا دلم براشون تنگ شده :

Ahmad-Ahmad : ناظم سابق انجمن...فعالیت خوبی تو کادر مدیریت داشت. همیشه ,سر هدر وبلاگش ناراحت بود! Smile

Keyvan4U : یکی از قدیمی ترین کاربران انجمن که اولین لوگو وبلاگم را زد...تازه از سربازی برگشته بود. قبلا هم ناظم بود.

Sajjad Mohamadnia : یکی دیگه از دوستای خوب و با مرامی که کمک زیادی در طراحی بنر و لوگو و کارهای گرافیک به بنده کرد.

Alaedin : از فعال ترین و حرفه ای ترین آدمایی بود که می شناختم و همیشه باهم در ارتباط بودیم...همیشه در حال ساخت قالب و طراحی سایت و فروش و ... بود.

MoahamdNabik : در همان ابتدای عضویتم، با ایشون آشنا شدم که ذر یک چت روم اختصاصی از بنده درخواست فعالیت داشت.

Mohammad : آدمی که همیشه سعی کرد در کادر مدیریت حضور داشته باشد ، ولی متاسفانه نشد . و فعالیت خود را در انجمن MyBBIran شروع کرد و موفق هم بود! تا سال پیش در ارتباط بودیم.

Milad(Hacking) : یکی از بهترین ها . و از نزدیکترین افراد به من...کسی که اوایل با نام کاربری Erfan4Boy (یه همچین چیزی) به عنوان یه کاربر مبتدی در انجمن فعالیت داشت. که بعد ها به این اسم ،در ضمینه ی هک و امنیت ادامه داد.

Rasool : یکی از حرفه ای ترین کابران انجمن و مدیر وبسایت 1Code . همیشه ایده هایی خوبی داشتند.

Milad Graph, Browning, Ipry, MohamadHero, Miss Azad, Mahdi  و ... که با همشون خاطرات خوبی دارم.

مدتی هم به لطف جناب مافی ناظم انجمن بودم و دقیق تر به تاپیک ها رسیدگی می کردم...و دائم با یکدیگر در تالار ناظمین در ارتباط بودیم و سر موضوعات مختلف تاپیک می زدیم و بحث می کردیم. صمیمیت خوبی بینمون بود...چون همه از قبل باهم آشنا بودیم.
هرچند هر از گاهی چند نفر استعفا می دادند و من و ایمان الائدین یا امیرحسین رهنمافرد تک می ماندیم و رسیدگی به گزارشات یا تخلفات سخت تر میشد.
علت کناره گیری بعضی نیز, وجود کاربری بود که در انجمن سوال و جواب تاپیک زد... برای خیلی وقت پیش بود. کسی که کل کادر مدیریت را به فحش کشید و من و بقیه بسیار دل خور شده بودیم و گفتیم آیا وقعا ارزش داره ادامه بدیم ؟! ولی جناب مافی بسیار اسرار کردند و ما ایشون رو تنها نزاشتیم...

مدتی نیز برای کمک و بالا بردن سطح دانش کاربران ، علاوه بر مدیریت انجمن، از آقای مافی درخواست کردم که بخش آموزش HTML را به سرپرستی من ایجاد کند و ایشان بعد از مدتی با گذاشتن چند شرط به سختی قبول کردند . اما آموزش ها رضایت بخش بود و خود ایشان نیز راضی بودند. ولی بعد از "تولد تلخ" ، که ایشون مجبور به استفاده از یک بک اپ قدیمی برای برگرداندن انجمن شدند ، بیشتر تاپیک ها و پست ها پاک شد و خیلی از کاربران اعتراض کردند . بنده نیز رمقی برای گذاشتن دوباره ی آموزش ها نداشتم.

بعد از همه ی این قضایا و واگذاری انجمن به آقای "الهی" ،باز در کادر مدیریت به بقیه دوستان کمک کردم. و به کمک سجاد محمدنیا در حال طراحی پوسته ی جدید برای انجمن بودیم. کلا دوباره انگیزه ایجاد شده بود!...ولی طول نکشید که دوباره انجمن خیلی خشک و بی روح شد...و اینبار بدتر از قبل !

امروز هم بعد از مدتها تصمیم گرفتم سری به بلاگرز بزنم و دوباره خاطراتی را زنده کنم...که دیدم محمدجان به بنده پ.خ ارسال کردند و لینک این تاپیک را دادند.
تصمیم گرفتم چند خطی (بیشتر از چند) بنویسیم...تشکر بابت حسن توجهتون به بنده.

اگر کار یا سوالی در ضمینه ی کدنویسی یا وبلاگنویسی داشتید با ایمیل بنده در ارتباط باشید. یا در همین انجمن پ.خ بدید. هر از گاهی چک میکنم و کمکی از دستم بر بیاد، "حتما" انجام میدم.

+ نکته ی آخر : به زودی برنامه ای دارم که در آن از همه ی کاربران عزیز و فعال بلاگرز دعوت به همکاری میکنم. و بسیار خوشحال میشم به بنده کمک کنند. پس، منتظر باشید. Wink

از همه ی کسانی که تو این سال ها با ما بودند و بنده رو همیاری یا تحمل کردند کمال قدردانی رو دارم. چه دور...چه نزدیک...امیدوارم مفید واقع شده باشم.

مرسی همگی 3>
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، TYphon ، amirARSHAN79 ، AmirRezaei ، MR.MOHAMMAD ، Aria.021 ، HSG ، mohammadhero ، PC1 ، Bahamin ، Mr.Navid
حدود 2 سال پیش (4/93) من ثبت نام کردم
البته اونموقع خب خیلی فرق داشتن اینجا :|

یه خاطره باحال هم دارم ، باورتون میشه من تاپیک زدن هم بلد نبودم!

کلا طراحیمو توی اینجا تقویت کردم وگرنه فقط بلد بودم یه متن و براش بزار تو فتوشاپ خخخ
بچه های اینجا هم که گلن .

کلا اینجا مسیر زندگیمو تغییر داد ، با راهنمایی بچه ها ، سایت ساختم ، کد نویسی کردم ، قالب های وبلاگ رایگان ساختم ، همه ااشکالات و ایراد هامو از بچه ها میپرسیدم ، طراحی میکردم و اوووف خیلی کارای دیگه...
یه چند باری هم بهم تهمت PSD زدن یادمه خخخ یادم نیست شایدم واقعا PSD بودن (اگه پستشو کسی یادشه بگه تا بررسی کنم خخخ)

خلاصه که اینجا خیلی به رشد من کمک کرد یادش بخیر...

یه چند تا از دوستان هم اسمشون نه تو تشکر ها هست و نه پست دادن ، فکر کنم درگیر درسن Smile

خلاصه که یه مدت دوران خیلی خوشی داشتیم اینجا ، سطح علمی اینقد بالا بود که عین دانشگاه آکسفورد هر سوال میپرسیدی جواب میگرفتی.

اسم نمیبرم از کسایی که کمکم کردن چون شاید کسی از قلم بیافته ، اونایی که کمکم کردن خودشون میدونن و تو زندگی پاداششو میگیرن...

یاعلی.
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، E-Beshkani ، MR.MOHAMMAD ، HhosseinN ، mohammadhero ، AmirRezaei ، TYphon ، PC1
عذر سلام و خسته نباشید

این تاپیک واقعا یاد خیلیا که از انجمن و حتی از نت خدافظی کردن رو زنده میکنه باید یه تشکر ویژه از استارتر کرد !

من از سال 92 با بلاگرز آشنا شدم .

اون زمان اونقدر مبتدی بودم ( که الانشم به گرد پای اساتیدی مثل بقیه نمیرسیم ! ) که نمیتونستم یه خط کد HTML بنویسم !

خلاصه هم پرمدعا بودیم و هم اسپمر ! با عزیزان خیلی زیادی آشنا شدم مثل آقای [b]AmirRezaei [/b]جناب بشکنی آقا پوریا و آقای رهنمافرد و بقیه دوستان مثل HSG , Mohammadnia , ipry و بقیه دوستان ! ( عذر میخوام نام نمیبرم چون نام کاربریشونا یادم رفته ولی خاطراتشون مونده !

همه اعضای انجمن اساتید من بودن و هرکدومشون یه مبحثی رو به من یاد دادن و بنده رو با این موضوع آشنا کردن و به لطف خدا الان توی مبحث کدنویسی فعالیت میکنم .

آشنایی من با بلاگرز با یه پاپ آپ شروع شد ! که دو ماه اول عضو نشدم و فقط پرسش های کاربران رو میدیم و طبق جوابایی که کاربران میدادن مشکلاتم رو برطرف میکردم . یه روز خیلی جالب شد برام تا عضو اولین انجمنی که توی عمرم دیدم بشم ! خلاصه عضو شدم و درخواست ویرایش قالب پی سی دانلود رو دادم !

گذشت و گذشت تا امروز که متاسفانه بلاگرز اون بلاگرز قدیم نیست !

موفق باشید :X

مُرد !
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، AmirRezaei ، g.saeed ، HSG ، MR.MOHAMMAD ، amirARSHAN79 ، only ، Aria.021 ، TYphon ، PC1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان