بک لینک

فیلم آموزش ساخت کارت تبلیغاتی سیاه و سفید در فتوشاپ
سلام دوستان. یک فیلم آموزشی درست کردم از ساختن یک کارت تبلیغاتی در ابعاد کوچک و سیاه سفید. برای دیدن فیلم به لینک زیر در آپارات برید:
http://www.aparat.com/v/Z4aQI
فایل نهایی رو ضمیمه کردم. این آموزش 5 دقیقه شد. اگه توضیحات رو حذف کنیم این کارت توی 2دقیقه ساخته شده!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

گلِکسی تولز
دریافت ابزار ها و طراحی های گرافیکی

پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، mojtaba79
(95-4-25، 06:40 عصر)mj3a نوشته است: سلام دوستان. یک فیلم آموزشی درست کردم از ساختن یک کارت تبلیغاتی در ابعاد کوچک و سیاه سفید. برای دیدن فیلم به لینک زیر در آپارات برید:
http://www.aparat.com/v/Z4aQI
فایل نهایی رو ضمیمه کردم. این آموزش 5 دقیقه شد. اگه توضیحات رو حذف کنیم این کارت توی 2دقیقه ساخته شده!

خوبه
ولی به نطرت خیلی ساده نیست؟
پاسخ
بله ساده است. همین سادگی خیلی کار رو شیک کرده. من یه کارت ویزیت دارم یه طرفش شماره و اسمش هست یه طرف دیگه فقط یه لوگو. ولی خیلی خیلی زیباست تازه اون رنگی بود. من سیاه و سفید کار کردم. توی سیاه و سفید چون تنوع رنگی زیادی نداریم نمیشه از اجزای زیادی استفاده کرد. چون رنگ ها تکراری و خسته کننده میشن.ممنون از نظرت
گلِکسی تولز

پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
(95-4-25، 07:23 عصر)mj3a نوشته است: بله ساده است. همین سادگی خیلی کار رو شیک کرده. من یه کارت ویزیت دارم یه طرفش شماره و اسمش هست یه طرف دیگه فقط یه لوگو. ولی خیلی خیلی زیباست تازه اون رنگی بود. من سیاه و سفید کار کردم. توی سیاه و سفید چون تنوع رنگی زیادی نداریم نمیشه از اجزای زیادی استفاده کرد. چون رنگ ها تکراری و خسته کننده میشن.ممنون از نظرت

همینی که میگی رو برام پ.خ کن یا بزار همینجا Smile
پاسخ
من خود کارتش رو دارم! عکسش رو ندارم
گلِکسی تولز

پاسخ
بسیار عالی بود. من از نرم افزارهای طراحی لوگو استفاده میکردم برای طراحی کارتهای ویزیت. اما حقیقتا مثل فتوشاپ نبود کیفیت کار. با این آموزش کارت ویزیت خوبی طراحی کردم
پاسخ
(95-7-27، 10:23 صبح)fnazari نوشته است: بسیار عالی بود. من از نرم افزارهای طراحی لوگو استفاده میکردم برای طراحی کارتهای ویزیت. اما حقیقتا مثل فتوشاپ نبود کیفیت کار. با این آموزش کارت ویزیت خوبی طراحی کردم

ببخشید ولی این کارت ویزیت نیست :|
کارت ویزیت در سایز 3.5 در 2 اینچ ساخته میشه و نوع رنگش هم CMYK هست.
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان