بک لینک

ساخت یک صفحه با PHP
دوستان من یه برگه تو PHP میخوام که کاربر چند تا عدد رو وارد کنه و پس از انجام محاسبه پاسخ رو برگردونه.
اگه کسی میتونه کمک کنه بگه تا توضیح کاملتر بدم. هزینه هم پرداخت میشه.
پاسخ
اگه همینی ک گفتید باشه هزینه لازم نداره!!!
توضیح کاملتر بدید بهتره قطعا ...
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، شاهرخ
دیشب بلاخره به هر زحمتی بود کدی رو که میخواستم پیدا کردم ولی یه مشکل داره.
من میخوام تو یه صفحه دو تا باکس داشته باشم که که کاربر توی اونها عدد وارد کنه و با زدن دگمه ارسال یه محاسبه انجام و مقدار پاسخ بازگشت داده بشه. الان کد قسمت اول رو دارم که با متد post اعداد ارسال میشن ولی برای بازگشتش نمی دونم چکار کنم. قطعه کد این بخش ناقصه و پاسخ رو بر نمی گردونه. این هم بگم پاسخ مهم این که تو همین برگه باشه یا یک برگه دیگه.
پاسخ
(95-5-7، 08:23 عصر)شاهرخ نوشته است: دیشب بلاخره به هر زحمتی بود کدی رو که میخواستم پیدا کردم ولی یه مشکل داره.
من میخوام تو یه صفحه دو تا باکس داشته باشم که که کاربر توی اونها عدد وارد کنه و با زدن دگمه ارسال یه محاسبه انجام و مقدار پاسخ بازگشت داده بشه. الان کد قسمت اول رو دارم که با متد post اعداد ارسال میشن ولی برای بازگشتش نمی دونم چکار کنم. قطعه کد این بخش ناقصه و پاسخ رو بر نمی گردونه. این هم بگم پاسخ مهم این که تو همین برگه باشه یا یک برگه دیگه.

خب اگر فقط یسری محاصبات ریاضی هست ، اصلا نیازی نیست که سمت سرور برنامه نویسی کنید. با JavaScript خیلی راحت میشه اینکار رو کرد !!
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، Mr.Navid ، HSG ، شاهرخ
من الان کد فرمش رو دارم و این قطعه کد درانتهای اون نوشته شده:
کد:
<?php
echo "<h2> طول ضلع سوم </h2>";
$c= pow($numb*$numb + $number*$number,1/2);
echo $c;
?>
الان مشکل من اینه که وقتی صفحه رو اجرا می کنم فرم که میاد این نوشته ها هم زیر فرم وجود داره:

و پس از فشردن دکمه ارسال اتفاقی نمیفته چکار می تونم بکنم؟
پاسخ
(95-5-7، 11:43 عصر)شاهرخ نوشته است: من الان کد فرمش رو دارم و این قطعه کد درانتهای اون نوشته شده:
کد:
<?php
echo "<h2> طول ضلع سوم </h2>";
$c= pow($numb*$numb + $number*$number,1/2);
echo $c;
?>
الان مشکل من اینه که وقتی صفحه رو اجرا می کنم فرم که میاد این نوشته ها هم زیر فرم وجود داره:

و پس از فشردن دکمه ارسال اتفاقی نمیفته چکار می تونم بکنم؟

خب با توجه به عکسی که قرار دادید ، شما صفحه PHP رو بر روی سروری (LocalHost یا Host) اجرا نمیکنید. خب اینطوری معلومه که کدهای PHP اجرا نمیشن !! :|

پاسخ
 سپاس شده توسط شاهرخ
من وردپرس دارم و پس از ایجاد برگه جدید کدها رو اونجا میزارم کار دیگه ای باید بکنم؟
پاسخ
(95-5-7، 11:55 عصر)شاهرخ نوشته است: من وردپرس دارم و پس از ایجاد برگه جدید کدها رو اونجا میزارم کار دیگه ای باید بکنم؟

در وردپرس اجازه اجرا کردن کدهای PHP رو به عنوان یک صفحه ندارید ؛ مگر اینکه از پلاگین Insert PHP استفاده کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسط شاهرخ ، HSG
اگه فقط قراره محاسبه وتر باشه چرا از جاوااسکریپت استفاده نمیکنید؟؟!!
در حال برنامه نویسی یک اسکریپت هستم...|منتظر باشید 
پاسخ
Big Grin 
(95-5-8، 12:45 صبح)Mr.Navid نوشته است: اگه فقط قراره محاسبه وتر باشه چرا از جاوااسکریپت استفاده نمیکنید؟؟!!

چون کدش رو ندارم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان