بک لینک

دامنه ی .net.ir
سلام به همه
چرا دامنه هایی که با net.ir تموم شده باشه انقد کمه؟!
پاسخ
سلام
چون طبق گفته ایرنیک:

نقل قول: ثبت این دامنه برای مؤسسات و یا شرکت‌هایی که مجوز رسمی خدمات شبکه و اطلاع رسانی مانند ISPها دارندامکانپذیر است.

پس اصولا افراد عادی مثل من و شما نمی تونن ثبت کنن.

منبع: https://www.nic.ir/Frequently_Asked_Questions
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، PC1
(95-5-9، 03:03 عصر)mihanbloger نوشته است: سلام به همه
خیلی کم پیدا میشه که یک شرکت بخواد یه همچین دامنه ای بخره مگر اینکه مثلا x.net رو بخواد و نباشه و هم x و هم .net واسش مهم باشه که بیاد x.net.ir رو بخره. کاربرا معمولا حال ندارن همچین آدرسی رو تایپ کنن. البته همونطور که HSG گرامی گفتن برای ثبت .net یا .net.ir باید شرکت خدمات شبکه ثبت کرده باشی.
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
(95-5-9، 07:32 عصر)شاهرخ نوشته است:
(95-5-9، 03:03 عصر)mihanbloger نوشته است: سلام به همه
خیلی کم پیدا میشه که یک شرکت بخواد یه همچین دامنه ای بخره مگر اینکه مثلا x.net رو بخواد و نباشه و هم x و هم .net واسش مهم باشه که بیاد x.net.ir رو بخره. کاربرا معمولا حال ندارن همچین آدرسی رو تایپ کنن. البته همونطور که HSG گرامی گفتن برای ثبت .net یا .net.ir باید شرکت خدمات شبکه ثبت کرده باشی.

نه اشتباه نکنید net. خالی که بین المللی هست رو هر کسی می تونه ثبت کنه فقط net.ir. نیاز به شرکت بودن داره.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
طبق قوانینی که شرکت nic هم در وب سایتش به اونها اشاره کرده ثبت این دامنه ها فقط با مجوز برای شرکتهای خاصی امکان پذیره.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان