بک لینک

90% تخفیف نرم افزار اندروید فقط 20 نفر اول انجمن فقط 5 تومن
ا سلام
فقط 5 تومن

سایت شما در جیب مشتریانتان مشابه سایتهای موفقی چون دیجی کالا ، دیوار، شیپور

فقط 5 هزار تومان به جای 50 هزار تومان برای 20 نفر اول 
با کد تخفیف 4040 از 90 درصد تخفیف استفاده کنید
نرم افزار اندرویدی جهت نمایش سایت شما و ارسال خبرنامه و ارسال نظرات به ایمیل شما و... سایر توضیحات در لینک ارائه شده موجوده
لینک
http://toopweb.ir/android/31-build-a...roid-site.html
لینک
سایت toopwebدات ای ار و بخش اندروید

دمو نرم افزار بهمراه توضیحات در لینک ارائه شده موجود هست. میتونید نمونه نرم افزار رو دانلود کنید و با نصب روی گوشی اندرویدی از امکاناتش با خبر شوید.

توضیح کوتاه: تو لینک دو فرم موجوده که طبق اون فرم نرم افزار برای شما خصوصی سازی میشه. توضیحات کامل در فرمها موجود هست.

اما چرا نرم افزار اندروید؟؟؟ پاسخ واضح است با هر بار دانلود نرم افزار سایتتان شما صاحب یک عنصر تبلیغاتی جهت تبلیغ محصولاتتان خواهید شد؟ عنصری که هر لحضه نرم افزار سایت شما را رایگان منتشر خواهد کرد... 
بنظرتان علت اصلی معروف شدنی سایتهایی چون دیوار در بین افراد غیر متخصص چیست؟ پاسخ واضح است نرم افزار اندروید
کودکان بسیاری را میشناسیم که اصلا درک صحیحی از اینترنت ندارند ولی هر کدام در کار با بازیهای اندرویدی خبره هستند!! بله با این روش همه امکان مشاهده سایت شما را خواهند داشت چه با سواد و چه بیسواد
پس یکی از راههای جذب مشتریان غیر متخصص نرم افزار اندروید است

تجربه شخصی بنده: حقیقتا چند سالیست که در حوزه طراحی سایت فعالیت میکنیم و هرکس از من میپرسید کارت چیست؟ میگفتم طراحی سایت! باور بفرمایید اکثر مخاطبان من درک صحیحی از این جمله نداشتند تا زمانی که نرم افزار اندروید سایتم را ساختم... حال هر کس میپرسد شغل شما چیست میگم بلوتوثتو روشن کن و نرم افزار رو براش میریزم !!! چه با سواد و چه بیسواد همه موضوع کاری من را درک میکنند و جالبه بدونید العان بیشتر مشتریانم رو از طریق همین نرم افزار جذب میکنم. در حقیقت این نرم افزار دلیل برتری سرویسهای سایت ما نسبت به رقباست
امتحان این روش تبلیغاتی ضرری نداره
پاسخ
ظرفیت باقیمانده 19 نفر
پاسخ
نمونه اسکرین شات از نرم افزارهای ایجاد شده به لینک زیر مراجعه کنید
http://toopweb.ir/android/31-build-a-sof...-site.html

سایت toopweb دات ای ار و منو اندروید
پاسخ
ظرفیت باقیمانده 18
پاسخ
پایان ظرفیت
پاسخ