بک لینک

نمونه کارهای Mohammad Shakori
[تصویر:  discover-app.png]

واسه اینکه بهتر متوجه عکس ها بشید, اونا رو توی تب جدید باز و ZOOM OUT کنید
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
من به سایت PSDREPO دوتا صفحه فرستادم, و اون ها هم تاییدش نکردن و حتی جواب ایمیل من رو هم ندادن. نمیدونم چقدر کارم داغون بود, شما در موردش نظر بدید
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
تکراریه خب!
خیلیا حتی ممکنه فکر کنن ریپ زدید یا مبتدی هستید ، چون کار تکراری اینطور مشکلارو داره.

ایده های جدید بازار داره.
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
(95-7-5، 04:56 عصر)Aria.021 نوشته است: تکراریه خب!
خیلیا حتی ممکنه فکر کنن ریپ زدید یا مبتدی هستید ، چون کار تکراری اینطور مشکلارو داره.

ایده های جدید بازار داره.

آریای عزیز من تجربه کاربری نمیسازم, فقط خالق رابط کاربری هستم.
تو اون سایت رو هم یه نگاه اجمالی بندازید کارهایی پست تر از کار من رو پیدا خواهید کرد -و خودت هم تایید میکنی-
انتظار خرگوش شاخ دار یا عقاب کچل رو از من داشتید شاید ولی این فقط قرار یک -ی از هزاران- کیت رابط کاربری ساخته شده با استاندارد های متریال دیزاین باشه و بس.
من هنوز به اون درجه از کمال نرسیدم که بتونم تجربه کاربری بسازم, تجربه کاربر رو کسی میتونه بسازه که حداقل 10 سال کار طراحی انجام داده باشه
این دوتا صفحه میتونه برای کسی که میخواد یه اپ discover یا چیزی رو بر اساس متریال دیزاین بسازه الهام بخش باشه, من نمیدونم با زبان های طراحی آشنایی دارید یا نه, بین زبان های مختلف فرق خیلی زیادی هست, مثلا تو متریال دیزاین منو روی محتوا میلغزه ولی در iOS محتوا از روی منوی حرکت میکنه .. مطمئنم که خودت اینارو میدونی اما برای کسی که با استاندارد ها آشنایی نداره این دوتا اسکرین نمیتونه خیلی هم تکراری باشه.
با این که میگی تکراریه موافقم .. اینترفیس منم مثله بقیه چندتا دکمه داره که میتونی روش کلیک کنی, یک دکمه جستجو داره تا باهاش جستجو کنی, چندتا card و یه منو, مشابه های زیادی داره // ( ! )
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط Aria.021
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط ebrahim.sh
طراحی وبسایت شرکتی 
کانالم