بک لینک

خانه گرافیک | گرافیک را ساده بیاموزید!
سلام
امروز قصد دارم یه وبسایت بروز در زمینه آموزش گرافیک به شما معرفی کنم
[تصویر:  f872363861.gif]
وبسایت:http://gfxhome.ir/
کانال:http://tlgrm.me/gfxhome
تا چه حد خود را متعهد میدانید که در کار خود بهترین باشید؟

ونیس لومباردی

پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، mojtaba79 ، fooladsell
قالب بسیار زیبایی داره

وردپرسه؟

قالب اخصاصیه؟؟

اون که میگه دانلود تا چند لحظه دیگه آغاز میشه رو چطوری درست کردین؟
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHamMaD.Sh
(95-6-17، 12:32 عصر)E-Beshkani نوشته است: قالب بسیار زیبایی داره

وردپرسه؟

قالب اخصاصیه؟؟

اون که میگه دانلود تا چند لحظه دیگه آغاز میشه رو چطوری درست کردین؟

نه وردپرس نیست ظاهراً این اسکریپت هستش: https://codecanyon.net/item/pixel-premiu...t/13501416
اینم دمو چون لینک بالا با آی پی ایران باز نمیشه: http://demo.pixel.devdojo.com/
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، MOHamMaD.Sh
زود نبود برای خرید لایسنس فونت ایران سانس؟
آریاگراف
اولین و بهترین سایت کاملا ایرانی ارائه فایل و آموزش گرافیک خواهیم بود!
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، MOHamMaD.Sh
(95-6-17، 01:32 عصر)Aria.021 نوشته است: زود نبود برای خرید لایسنس فونت ایران سانس؟

البته طبق گفته خود سایت fontiran.com اگه لایسنس قانونی باشه هم در متن HTML باید متاتگی مثل زیر باشه:

کد:
<meta name="fontiran.com:license" content="FBP8H">

هم در کد CSS کامنت زیر باشه:

کد:
/*
IRAN Sans-serif fonts are considered a proprietary software.
To gain information about the laws regarding the use of these fonts, please visit www.fontiran.com

This set of fonts are used in this project under the license: (FBP8H)
*/

و هم در پوشه فایل های فونت فایل FontLicense.txt با محتویات زیر باشه:

کد:
To gain information about the laws regarding the use of these fonts, please visit www.fontiran.com

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
In case you use this set of fonts in a software product, write the license code in the specified place and place this file next to the fonts.

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
فونت های ايران سن‌سریف يک نرم افزار مالکيتی محسوب می شود جهت آگاهی از قوانين استفاده از اين فونت‌ها لطفاً به  وبسايت
www.fontiran.com
مراجعه نماييد
اين مجموعه فونت تحت اجازه نامه
(.....)
در اين پروژه استفاده می شود

در صورت استفاده از این مجموعه فونت در یک محصول نرم افزاری‌ یا وب‌سایت کد ۵ رقمی لایسنس خود را در محل مشخص شده (.....) درج کنید و این فایل را در کنار فونت ها قرار دهید.

که احتمالاً ایشون یادشون رفته این قوانین فونت خریداری شده خودشون رو رعایت کنن.
این قوانین در فایل license.pdf که در بسته دانلودی فونت هستش موجوده و تمامی این متن ها پیش ساخته شده خود fontiran.com هستش و ما باید فقط بخش لایسنس رو با کد لایسنس خودمون پر کنیم Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Aria.021 ، MOHamMaD.Sh
(95-6-17، 02:02 عصر)HSG نوشته است:
(95-6-17، 01:32 عصر)Aria.021 نوشته است: زود نبود برای خرید لایسنس فونت ایران سانس؟

البته طبق گفته خود سایت fontiran.com اگه لایسنس قانونی باشه هم در متن HTML باید متاتگی مثل زیر باشه:

کد:
<meta name="fontiran.com:license" content="FBP8H">

هم در کد CSS کامنت زیر باشه:

کد:
/*

*/

و هم در پوشه فایل های فونت فایل FontLicense.txt با محتویات زیر باشه:

کد:

In case you use this set of fonts in a software product, write the license code in the specified place and place this file next to the fonts.

فونت های ايران سن‌سریف يک نرم افزار مالکيتی محسوب می شود جهت آگاهی از قوانين استفاده از اين فونت‌ها لطفاً به  وبسايت
www.fontiran.com
مراجعه نماييد
اين مجموعه فونت تحت اجازه نامه
(.....)
در اين پروژه استفاده می شود

در صورت استفاده از این مجموعه فونت در یک محصول نرم افزاری‌ یا وب‌سایت کد ۵ رقمی لایسنس خود را در محل مشخص شده (.....) درج کنید و این فایل را در کنار فونت ها قرار دهید.

که احتمالاً ایشون یادشون رفته این قوانین فونت خریداری شده خودشون رو رعایت کنن.
این قوانین در فایل license.pdf که در بسته دانلودی فونت هستش موجوده و تمامی این متن ها پیش ساخته شده خود fontiran.com هستش و ما باید فقط بخش لایسنس رو با کد لایسنس خودمون پر کنیم Smile

من این بخش  TXT رو نمیدونستم الان آپلود کردم مرسی Smile
آریاگراف
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، HSG ، MOHamMaD.Sh
آموزش کالیگرافی تون مشکل داره 

نحوه سایه زدن ها غلطه
پاسخ
(95-6-17، 10:39 عصر)mostafa-ariya نوشته است: آموزش کالیگرافی تون مشکل داره 

نحوه سایه زدن ها غلطه

من آموزششون رو ندیدم اما به شخصه داشتم برای یک شرکتی آموزش کالیگرافی میزدم حتی پیشفروش هم کردم اما کم اوردم! با اینکه هر فروش 50 هزار تومن بود و انگیزه داشتم کم اوردم!
واقعا آموزشش کار سختیه.
آریاگراف
پاسخ
(95-6-18، 10:16 صبح)Aria.021 نوشته است:

نحوه سایه زدن ها غلطه

من آموزششون رو ندیدم اما به شخصه داشتم برای یک شرکتی آموزش کالیگرافی میزدم حتی پیشفروش هم کردم اما کم اوردم! با اینکه هر فروش 50 هزار تومن بود و انگیزه داشتم کم اوردم!
واقعا آموزشش کار سختیه.
32 هست که تو الفبایه و هرکدوم در هر جایک نوع گرایش داره که باید نوعشو بلد بود 

با یک اموزش نمیشه 
شاید چند جلسه اموزش بخاد بازم فکر نکنم 
چون هر بار این کلمات به هم ی جور وصل میشن
پاسخ

نحوه سایه زدن ها غلطه
سلام
ممنون بابت نظرتون
بنده همونجا عرض کردم که بسته به سلیقه هستش
گفتم"شما باید سایه رو ببینید"

(95-6-18، 11:36 عصر)mostafa-ariya نوشته است:
(95-6-18، 10:16 صبح)Aria.021 نوشته است:

نحوه سایه زدن ها غلطه

واقعا آموزشش کار سختیه.
32 هست که تو الفبایه و هرکدوم در هر جایک نوع گرایش داره که باید نوعشو بلد بود 

با یک اموزش نمیشه 
شاید چند جلسه اموزش بخاد بازم فکر نکنم 
چون هر بار این کلمات به هم ی جور وصل میشن

البته درست میفرمایید اما در حد مبتدی خوبه برای کاربران و کیفیت طرح ها هم خوب میشه

در کل ممنون از همه نظرات و توضیحات [b]HSG[/b] عزیز
و در مورد اسکریپت باید بگم کامل ترجمه و راست چین کردنش با خودم بوده و تغیرات فونت هم همینطور
تا چه حد خود را متعهد میدانید که در کار خود بهترین باشید؟

ونیس لومباردی

پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان