بک لینک

درخواست فونت
سلام. من یه فونت میخوام که حرف ن ، رو به بیرون باشه، ینی کشیده و رو به بالا باشه. واسه طراحی.
اگه کسی داره پیوست کنه یا اسم یا لینکش رو بده
پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba79
سلام
اگه فقط برای یه طراحی می خواین می تونید با نرم افزار های وکتور مثل CorelDraw براحتی حروف هر فونت رو دونه دونه تغییر بدید و مثلاً بچرخونید یا کشیده کنید و... بعدش به صورت عکس ذخیره کنید و تو فتوشاپ ازش استفاده کنید.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
فونت نیل 3
فونت شفیق
فونت سایه دو
فونت خودکار
فونت بردیا
فونت فانتزی
فونت حاجر فونت محسون

اینا رو گوگل سرچ کنید میاره.مثلا نیل 3 رو اولین یافته فونت یابه که میتونید ازش دانلود کنید
پاسخ
به نظر من از فونت های اماده استفاده نکن. بلکه خودت فونت رو تغییر بده. برای اینکار کلمه مورد نظرت رو بنویس و بعد روی لایه نوشته کلیک راست کن گزینه convert to smart object رو بزن برو ابزار move tool رو انتخاب کن و روی کلمه کلیک کن بعد روی خط کادر نوشته ت کلیک کن. بالا تو نوار ابزار یه گزینه هایی مربوط به سایز نشون داده میشه که سمت راستش یه ایکونه که روش موس رو نگه داری نوشته switch between  free transform and warp... که وقتی روش کلیک کنی میتونی نوشته ت رو به هر حالتی در بیاری. فقط کافیه با گریدی که برات ایجاد میشه بازی کنی.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان