بک لینک

نظرخواهی درمورد وبسایت " لبخند ما "
سلام دوستان . وقتتون بخیر . راستش من حدود یک سالی بود نیوده بودم انجمن . درگیر مسائل کاری بودم که خداروشکر تکمیل شد و الان دوباره برگشتم به وبمستری .
به دلیل این که خیلی وقته اینجا نیومدم قوانین رو کامل نمیدونم . فقط خواستم علاوه بر اعلام حضور ، سایت جدید رو هم خدمتتون معرفی کنم که نظراتتون رو بگید . اگه ایرادی ، اشکالی ، ضعفی و ... تو ساید دیدین همینجا بهم بگید حتما خوشحال میشم و اعتبار هم با کمال میل بهتون میدم . البته در صورتی که حرفتون متین و قابل قبول باشه .

درضمن یک سال پیش بنده یادمه که مدیر انجمن فرموده بودند که قالب جدید برای انجمن سفارش دادنه و بزودی آماده میشه و ....

اما الان اومدم و با کمال تاسف با همون قالب قدیمی و نافرم مواجه شدم . بخدا قسدم به هم ریختن انجمن نیست اما وااااااقعا نتونستم این رو نگم .

خب بگذریم . درضمن خدمتتون عرض کنم که سایت رو روی رزبلاگ ایجاد کردم . به دلیل این که مدیریت سایت وردپرسی از عهده یک نفر خارجه و بنده خودم بارها شکست خوردم ..

اینم سایت خدمتتون : http://www.labkhandema.ir/

دوستان یه لطفی کنید فقط نظرات سازنده بدید که لااقل باعث پیشرفت ما هم بشه . تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، ali93 ، HSG ، PC1 ، TYphon
بنظرم یه قالب اختصاصیو دارای آرشیو موضوعی باشه خوبه.
اگرم قراره آرشیو موضوعی نزارید یه کاریم میشه کرد که متن خلاصه کناره تصویر بندانگشتی (تصویر بندانگشتی با حجم مناسبه همون سایز) قرار داده بشه.اینطوری لود صفحه اول با تصاویر بزرگ سخت نمیشه.شکیلترم هست و تعداد بیشتری هم میشه مطلب در صفحه نخست قرار داد.
الان من برای نت گردی با سرعت معمولی میام برای همین صفحه اول سایتتون لودش سخت کامل میشه.
یه فاوایکن هم قرار بدین.چون پیشفرض روی ایکن رزبلاگه.
سئوی قالبشم بدک نیست ولی خیلی خوبم نیست . (هرچند الانه سئوی مطلب مهمتر از خوده قالب شده)

الان اونقدر جذابیت نداره واقعیتش میشه خیلی بیشترم ایراد گرفت در هر صورت موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، E-Beshkani ، only ، ebrahim.sh
بهتره لینک مربوط به انجمن و الکسا تو صفحه جدید باز بشه، کاربرا معمولا وقتی یه برگه رو باز میکنند تا لود بشه به سایتهای دیگه سر میزنند و فراموش میکنند که این صفحه که لود شده مربوط به کدوم سایته و به جای زدن دکمه back کلا صفحه رو می بندند و باعث کمتر دیده شدن سایتتون میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، ebrahim.sh
سلام
خیلی خوشحال شدم برگشتید اما نه به خاطر بلاگرز بلکه به خاطر اینکه خاطرات گذشته این انجمن خیلی خوب بوده ولی الان...
نمی دونم چرا هر جا من میرم توش یا از همون اول می ترکه یا به تدریج کلاً قدمم نحسه Smile باور میکنید انجمن خیلی معروف مجید آنلاین هم به تازگی عضو شدم فهمیدم اکثر اوقات روز فقط من آنلاین هستم :| در صورتی که مجید آنلاین یه زمانی بین مردم خیلی تعریف میشد کلاً یا شانس بد منه که آخر های هر چیزی نصیبم میشه یا قدم نحسیه که دارم که همه چی خراب میشه Smile

درباره سایت هم به نظرم دامنه با توجه به IR. بودن اصلاً قشنگ نیست منظورم از با توجه به IR. بودن اینه که به دلیل فقط 4 هزار تومان بودن این پسوند و فقط مختص کشور ما ایران بودنش خیلی راحت تر از دامنه های بین المللی مثل COM. میشه دامنه های کوتاه و ناب پیدا کرد مثلاً باور کنید من هیچ یک از دامنه هام رو هرگز هرگز از کسی نخریدم و همه اش رو از اول خودم ثبت کردم.

بعد طبق گفته دوستان قالب زیاد خوبی هم نداره یه چیز دیگه هم به نظر من بعد این همه سال فعالیت شما من انتظار داشتم حداقل دیگه سمت رزبلاگ نرید حالا نمیگم وردپرس ولی حداقل هر چیزی روی هاست بود خیلی بهتر از رزبلاگ بود نه به خاطر به رخ کشیدن پول هاست و... نه بیشتر به خاطر نداشتن محدودیت های وبلاگ و خصوصاً نداشتن مشکل انتقال در آینده.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، ali93 ، HhosseinN ، only ، ebrahim.sh ، TYphon
Heart 
(95-6-17، 09:06 عصر)HSG نوشته است: سلام
خیلی خوشحال شدم برگشتید اما نه به خاطر بلاگرز بلکه به خاطر اینکه خاطرات گذشته این انجمن خیلی خوب بوده ولی الان...
نمی دونم چرا هر جا من میرم توش یا از همون اول می ترکه یا به تدریج کلاً قدمم نحسه Smile باور میکنید انجمن خیلی معروف مجید آنلاین هم به تازگی عضو شدم فهمیدم اکثر اوقات روز فقط من آنلاین هستم :| در صورتی که مجید آنلاین یه زمانی بین مردم خیلی تعریف میشد کلاً یا شانس بد منه که آخر های هر چیزی نصیبم میشه یا قدم نحسیه که دارم که همه چی خراب میشه Smile

درباره سایت هم به نظرم دامنه با توجه به IR. بودن اصلاً قشنگ نیست منظورم از با توجه به IR. بودن اینه که به دلیل فقط 4 هزار تومان بودن این پسوند و فقط مختص کشور ما ایران بودنش خیلی راحت تر از دامنه های بین المللی مثل COM. میشه دامنه های کوتاه و ناب پیدا کرد مثلاً باور کنید من هیچ یک از دامنه هام رو هرگز هرگز از کسی نخریدم و همه اش رو از اول خودم ثبت کردم.

بعد طبق گفته دوستان قالب زیاد خوبی هم نداره یه چیز دیگه هم به نظر من بعد این همه سال فعالیت شما من انتظار داشتم حداقل دیگه سمت رزبلاگ نرید حالا نمیگم وردپرس ولی حداقل هر چیزی روی هاست بود خیلی بهتر از رزبلاگ بود نه به خاطر به رخ کشیدن پول هاست و... نه بیشتر به خاطر نداشتن محدودیت های وبلاگ و خصوصاً نداشتن مشکل انتقال در آینده.

داداش شما گلی /
خیلی آقایی /
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
(95-6-17، 09:06 عصر)HSG نوشته است: سلام

سلام حسین جان . واقعا خوش حال شدم که هنوز هستی Smile

درضمن این اتفاق ها دلیلش قدم نحس بنده یا شما نیست . تنها علت فقط و فقط بی درایتی مدیریت انجمن هاست . نمونه اش همین بلاگرز .

در رابطه با انتقاد سازندت هم باید بگم که راستش من الان حدود 8 ماه هست که مغازه تعمیرات و فروش کامپیوتر زدم و دلیل غیبتم هم همین بود . خداروشکر الان دیگه از بابت هزینه هاست و دامین و سرور و ... مشکلی ندارم اما سیاست کاریم اینه که اول یه وبلاگ رو با کمترین هزینه بیارم بالا و بعد درکنارش یه سایت بزنم Smile

درضمن برای سایت هم تصمیم دارم یه گروه تشکیل بدم که دیگه به مشکل بر نخوره سایت .

اما فعلا تمرکزم روی همین وبلاگه .

در رابطه با قالب هم ساده به نظر میاد اما سئوی نسبتا خوبی داره . شاید به خاطر خلوت بودنش هم جلوه زیبایی نداره که بعدا تبلیغات میاد روش. وگرنه درکل قالب سبکی هست .

در کل تشکر از همتون . سعی میکنم به تمام نکاتی که فرمودید توجه کنم . به همه دوستان +1 اعتبار افزوده شد Wink

دوستان یه مشکل دیگه هم که سایت داره اینه که بعضی مطالب به شکلی که در تصویر براتون ضمیمه کردم ایندکس

يعني مثلا شما توي گوگل وقتي سرچ ميکنيد "دانلود فيلم خواب زده ها با لينک مستقيم" سايت بنده صفحه 5 گوگل قرار داره که عکسشو براتون ضميمه کردم . مشکل اينجاست که توي گوگل بجاي اين که فقط عنوان همون مطلب سرچ شده موجود باشه ، عنوان يه مطلب دیگه هم کنارش درج شده . مثلا براي همين مطلب که عرض کردم اينطور توي گوگل به نمايش در مياد : دانلود فيلم خواب زده ها با لينک مستقيم - دانلود فيلم در مدت معلوم با لينک مستقیم

در صورتی که الگو عنوان به این شکل هست :
عنوان پست - عنوان سایت

اما بعصی از مطالب سایت بنده به این صورت ایندکس میشن : عنوان پست اصلی - عنوان یه پست دیگه .

عنوان اصلی خود سایت رو هم از همون روز اول لبخند ما گذاشته بودم و هست . ام ...

در کل ممنون میشم راهنمایی کنید . ( تصاویر هم ضمیمه شد )

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط HSG
سلام و عرض ادب !
خوش اومدین
پ.ن : آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، PC1 ، TYphon
(95-6-18، 12:22 عصر)E-Beshkani نوشته است: سلام و عرض ادب !
خوش اومدین
پ.ن : آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا Smile

سلام الیاس جان . چطوری ؟ واقعا دمتون گرم . با این که انجمن انجمن اولی نیست ولی هنوز دلتون نیمده ترکش کنید . Smile

پس کی بیام ؟ والا من 7 ماه تو اداره جات پادویی کردم تازه یک ماهه که اسایش گرفتم .

گرفتن کارت ملی و معافیت خدمت و وام و پروانه کسب و ران اندازی مغازه و .... . همه اینا رو به صورت فشرده انجام دادم تو این مدت . خخخخخ ولی ارزش داشت . الان دیگه سر و سامون گرفتم خداروشکر . Smile

الانم از این که برگشتم دیدم شما هنوز هستید خیلی خوش حال شدم . ولی حیف که دیگه انجمن انجمن اولی نیست ...
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، HSG ، PC1
دوستان ممنون میشم این مشکل بنده رو راهنمایی کنید . تشکر ...
پاسخ
(95-6-18، 12:37 عصر)ebrahim.sh نوشته است: دوستان ممنون میشم این مشکل بنده رو راهنمایی کنید . تشکر ...

خیلی خوشحالم که سر و سامون گرفتید پس الان که همه چی جوره و خدا رو شکر دیگه مشکل مالی هم ندارید فقط مونده ازدواج Big Grin
از شوخی گذشته من هنوز خیلی ها رو می شناسم که 35 سال به بالا سن دارن ولی هنوز آنچنان که باید سر و سامون گرفته حساب نمیشن که مثلاً موقعیت ازدواج داشته باشن به همین دلیله که ازدواج ها تو مملکت ما انقدر آمارش پایینه شما باید بری کلی خدا هم شکر کنی که تونستی تو اوایل جوونی به درجه ای برسی که حداقل خودت فکر کنی سر و سامون داری خیلی جوون های ما خودشون رو نون خور اضافی پدر و مادر می دونن چه برسه به اینکه بخوان اعلام سر و سامون گرفته کنن نمونه اش خود من Smile

درباره مشکل هم ببینید این طرز فکر شما اشتباهه که اول با وبلاگ شروع کنید بعد پیشرفت کرد برید رو سایت چون متاسفانه وبلاگدهی های ایرانی هیچ کدوم راه 100 درصد برای انتقال به هاست رو ندارن مثلاً نمونه اش وبلاگ رزبلاگی معروف skinak.ir خودتون ببینید چقدر معروف شده و حتی انجمنش از بلاگرز هم شلوغ تره اما فکر میکنید مدیرش که حتی مدیر هاستینگ شیراز وب هاست هم هست و کار با اسکریپت مدیریت هاستینگ whmcs هم بلده دوست نداشت وبلاگش رو بیاره روی یه هاست رو سرور های خودش؟ معلومه که دوست داشت ولی خب انتقال وبلاگ + انجمن رزبلاگیش خیلی مشکله و چون راه 100 درصدی هم براش نیست همینطوری گذاشته رو رزبلاگ بمونه.برای همین گفتم بهتره حالا با هر اسکریپتی از اول پایه و بنا هدف چندین و چند سال آینده تون بسازید تا در آینده به مشکل نخورید انتقال از وبلاگ به سایت مثل این می مونه که بخواین یه خونه کلنگی بسازید بعدش که دیدید مستاجر ها زیاد شد تبدیلش کنید به آپارتمان مدرن Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، only ، ebrahim.sh ، PC1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان