بک لینک

اسکریپت اپلود سنتر
سلام
دوستانی که تجربه دارن بفرمایند بهترین اسکریپت برای اپلود سنتر کدوم هست برای اپلود فایل سنگین از ادرس (url)
ترجیحا رایگان باشه و حتما" هم از سایت 20اسکریپت نباشه (توی اسکریپت هاش به نظر من شل و... زیاد هست )

با تشکر

این دهه هفتاد روی دوش ماست
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، PC1 ، HSG
بنظرم کلیفا مناسب هست
پاسخ
 سپاس شده توسط persian
(95-6-17، 08:49 عصر)omidg نوشته است: بنظرم کلیفا مناسب هست

:/
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1
(95-6-17، 08:53 عصر)E-Beshkani نوشته است:
(95-6-17، 08:49 عصر)omidg نوشته است: بنظرم کلیفا مناسب هست

:/

از اسپم دادن بپرهیزید :|
کلیفا برای انتقال از url بسیار مناسبه 
حتی بعنوان آپلود سنتر هم مناسبه
پاسخ
 سپاس شده توسط persian ، Mr.Navid
سلام
به شخصه کلیفا رو توصیه نمیکنم . 
هکر ها حسابی در زمینه هک کردن این اسکریپت فعال هستند . 
خودمم میخواستم آپلود سنتر بزنم اما دیدم اسکریپت درست حسابی نیست. 
اگر برای استفاده شخصی لازم دارید با یک دستور ساده php راحت میتونید از لینک آپلود کنید 
کد:
<?php
copy("http://test.ir/file.zip",'file.zip');
?>
البته یک اسکریپت هم برای استفاده عمومی میشه نوشته که اونم کار زیاد سختی نیست و فقط 24 ساعت وقت میخواد .
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، persian
(95-6-17، 10:54 عصر)PC1 نوشته است: سلام
به شخصه کلیفا رو توصیه نمیکنم . 
هکر ها حسابی در زمینه هک کردن این اسکریپت فعال هستند . 
خودمم میخواستم آپلود سنتر بزنم اما دیدم اسکریپت درست حسابی نیست. 
اگر برای استفاده شخصی لازم دارید با یک دستور ساده php راحت میتونید از لینک آپلود کنید 
کد:
<?php
copy("http://test.ir/file.zip",'file.zip');
?>
البته یک اسکریپت هم برای استفاده عمومی میشه نوشته که اونم کار زیاد سختی نیست و فقط 24 ساعت وقت میخواد .

سلام
هیچ وقت خطر هک شدن نباید جلوی ما را بگیره چون اکثر سایت ها را میشه هک کرد (یک داستان در مورد هک یک بانک یادم افتاد اگر وقت کنم و یادم باشه حتما براتون میگم)
خودم یه سایت دارم یه بار یکی اومد که سایتت مشکل امنیتی داره پول بده بسازم گفتم خوبه همین جوری چند وقت بعدش به یکی گفتم این سایت را چک کن گفت فلان مشکل داره و من انجام نمیدم نمیشه امنش کرد در این حد در ضمن سایت من خیلی وقت هست که بالا هست و مشکلی هم نداشته.
تنها راه برای حفاظت از سایت در برابر همه حطرات بک اپ هست

پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، HSG
سلام
اسکریپت های معروف رایگان رو که کلاً ارزش ندارن به نظرم تو سایت codecanyon.net (که البته با آی پی ایران باز نمیشه) دنبال اسکریپت باشید خوبیش اینه که اگه قانونی خریداری کنید و خصوصاً انگلیسی بلد باشید می تونید مستقیم به برنامه نویس اسکریپت هم در ارتباط باشید.
اما اگه برای استفاده شخصی می خواین اسکریپت عالی RapidLeech کارتون رو راه میندازه این اسکریپت حتی می تونه فایل های چند گیگی هم روی هاست شما از لینکی که بهش میدید ذخیره کنه بعدش فقط هم نمی خواد لینک مستقیم باشه این اسکریپت لینک غیر مستقیم اکثر آپلودسنتر های معروف خارجی هم به مستقیم تبدیل میکنه همچنین میشه باهاش فیلم های یوتیوب هم دانلود کرد Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط only ، persian ، PC1
(95-6-18، 09:06 صبح)HSG نوشته است: سلام
اسکریپت های معروف رایگان رو که کلاً ارزش ندارن به نظرم تو سایت codecanyon.net (که البته با آی پی ایران باز نمیشه) دنبال اسکریپت باشید خوبیش اینه که اگه قانونی خریداری کنید و خصوصاً انگلیسی بلد باشید می تونید مستقیم به برنامه نویس اسکریپت هم در ارتباط باشید.
اما اگه برای استفاده شخصی می خواین اسکریپت عالی RapidLeech کارتون رو راه میندازه این اسکریپت حتی می تونه فایل های چند گیگی هم روی هاست شما از لینکی که بهش میدید ذخیره کنه بعدش فقط هم نمی خواد لینک مستقیم باشه این اسکریپت لینک غیر مستقیم اکثر آپلودسنتر های معروف خارجی هم به مستقیم تبدیل میکنه همچنین میشه باهاش فیلم های یوتیوب هم دانلود کرد Smile
انگلیسی بنده از افتضاح بدتر هست خخخ
اولویت با استفاده شخصی هست ولی یکم درامد هم داشته باشه دامنه ای که ثبت کردم حیف هست که بدون درامد باشه

پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، PC1
(95-6-18، 10:08 صبح)persian نوشته است: انگلیسی بنده از افتضاح بدتر هست خخخ
اولویت با استفاده شخصی هست ولی یکم درامد هم داشته باشه دامنه ای که ثبت کردم حیف هست که بدون درامد باشه

برای منم افتضاحه هر چی انگلیسی می نویسم همش با کمک Google Translate هستش Smile
من تو این زمینه به عمو پورنگ هم حسودیم میشه که خندوانه آورده بودنش چون سه تا زبان (لهجه نه زبان) بلده یکی فارسی، یکی ترکی و یکی گیلکی (چون گیلکی برخلاف تصور خیلی ها زبان مستقل حساب میشه نه لهجه) اما من فقط تو فارسی هم موندم و همینم به زور بلدم Big Grin
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، persian
(95-6-18، 09:06 صبح)HSG نوشته است: سلام

متاسفانه اسکریپت های لیچر مشکلی که دارند اینه که هم به سرور مبدا و هم به سرور مقصد فشار زیادی وارد میکنند

با تشکر
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان