بک لینک

لطفاً قالب پیش فرض MyBB را از حالت سراسری در بیارید!
سلام
متاسفانه انجمن که قالب خوب نداره یه قالب Default خود MyBB هم هستش که معلوم نیست چرا الان چند وقته بخش پست ها و تالار هاش هم مثل هدر سراسری شده.
برای من این موضوع خیلی آزار دهنده است چون باید از این گوشه مانیتور تا اون گوشه رو بخونم چشمم درد میگیره خصوصاً که پهنای صفحه نمایشم دارای رزولوشن 1920 پیکسل هم هست.

لطفاً قالب Default رو به حالت قبل بر گردونید.

اینم اسکرین شات برای درک بهتر:

حالت پیش فرض (مورد نظر من): http://pictik.ir/aBK.png
حالت فعلی: http://pictik.ir/79M.png

خیلی ممنون.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط persian
خب CSS رو با افزونه Stylebot به صفحه Inject کن !! Big Grin (کاری که خودم هم انجام میدم)
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، TYphon ، persian ، Mr.Navid
(95-6-20، 09:12 عصر)Mr.AliReza نوشته است: خب CSS رو با افزونه Stylebot به صفحه Inject کن !! Big Grin (کاری که خودم هم انجام میدم)

نه دیگه ما تا این حد نیستیم Big Grin
اما جدا از شوخی ممنون پیشنهاد خوبیه ولی ظاهراً برای فایرفاکس (مرورگر مورد علاقه من) باید افزونه جایگزین Stylish رو نصب کرد.
البته من قبلاً با Grease Monkey یه کار هایی کردم که البته برای تزریق جاوا اسکریپت بود ولی تا حالا تو کار تزریقات CSS نبودم Smile
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.AliReza
با تشکر از آقا علیرضا مشکل حل شد با افزونه Stylish تونستم درستش کنم Smile
این کد رو همینطوری ناشیانه گذاشتم درست شد:

کد:
 .tborder .tfixed .clear{width:1275px}
 center{width:1275px;margin: 0px auto}
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.AliReza
مگه ماله شما هم اینجوریه ؟!! Big Grin
ولی جدا فک کنم 10 تا تاپیک بیشتر در مورد قالب -تو انجمن- داریم ..!
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، persian ، Mr.Navid
مال منم با این کد درست شد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان