بک لینک

معرفی وب سرویس Email
یه وب سرویس برای ایمیل زیاد میخوام با قابلیت دریافت ایمیل و داشتن API. مثلا میخوام 1000 تا ایمیل بسازم و بقیه بتونن به این 1000 ایمیل ، ایمیل ارسال کنند و من هم با API بتونم ایمیل ها رو مدیریت کنم. ممنونم.
برای تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ، سه صلوات محمدی بفرست.
اللهم صلي على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

Telegram ID: @AliRezaBeitari
پاسخ
اگر Hosting رایگانی هم که تعداد Email های زیادی رو میده باشه مشکلی نیست.

پاسخ
(95-6-23، 05:36 عصر)Mr.AliReza نوشته است: اگر Hosting رایگانی هم که تعداد Email های زیادی رو میده باشه مشکلی نیست.
هاست های پولی هم سقف میزارن
تعداد بالا اگر می خواهی (البته نمی دون چندتا مدنظرت هست) توی یه مطلب خوندم البته چند ماه پیش که هر اکانت جیمیل تا روزی 500 ایمیل میشه باهاش فرستاد
-----------
ویرایش اشتباه شد
من خودم ایمیل فیک می خوام بسازم از chmail.ir
استفاده می کنم

این دهه هفتاد روی دوش ماست
پاسخ
 سپاس شده توسط PC1 ، Mr.AliReza
سلام 
برای اینکار باید سرور ایمیل تهیه کنیدچون باعث اسپمر شناخته شدن سرویس ایمیل اون هاستینگ میشه. 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.AliReza
(95-6-23، 07:46 عصر)persian نوشته است:
(95-6-23، 05:36 عصر)Mr.AliReza نوشته است: اگر Hosting رایگانی هم که تعداد Email های زیادی رو میده باشه مشکلی نیست.
تعداد بالا اگر می خواهی (البته نمی دون چندتا مدنظرت هست) توی یه مطلب خوندم البته چند ماه پیش که هر اکانت جیمیل تا روزی 500 ایمیل میشه باهاش فرستاد
-----------
ویرایش اشتباه شد
استفاده می کنم

من حدودا 1 الی 2 میلیون ایمیل میخوام.

(95-6-23، 08:07 عصر)PC1 نوشته است:
سلام 
برای اینکار باید سرور ایمیل تهیه کنیدچون باعث اسپمر شناخته شدن سرویس ایمیل اون هاستینگ میشه. 

من نمیخوام با این ایمیل ها ، ایمیلی به کسی ارسال کنم. بلکه فقط قراره یک ایمیل به این ایمیل ها ارسال بشه. من میخوام با POP3 یا IMAP4 اون ایمیل رو بخونم.

پاسخ
 سپاس شده توسط PC1
(95-6-23، 08:16 عصر)Mr.AliReza نوشته است:
(95-6-23، 07:46 عصر)persian نوشته است:
-----------
ویرایش اشتباه شد
استفاده می کنم

من حدودا 1 الی 2 میلیون ایمیل میخوام.

(95-6-23، 08:07 عصر)PC1 نوشته است:
سلام 

من نمیخوام با این ایمیل ها ، ایمیلی به کسی ارسال کنم. بلکه فقط قراره یک ایمیل به این ایمیل ها ارسال بشه. من میخوام با POP3 یا IMAP4 اون ایمیل رو بخونم.

پس با اینصورت فکر نکنم اینکار محدودیتی داشته باشه 
حالا محض احتیاط هم که شده قبل از اینکه اقدام به خرید کنید از فروشنده بپرسید.
البته هاست رایگان هم این امکان رو داره . میتونید از رایگان استفاده کنید اینطوری اگر مسدودم کنن ،ضرر نمیکنید.
پاسخ
(95-6-23، 08:35 عصر)PC1 نوشته است: پس با اینصورت فکر نکنم اینکار محدودیتی داشته باشه 
حالا محض احتیاط هم که شده قبل از اینکه اقدام به خرید کنید از فروشنده بپرسید.
البته هاست رایگان هم این امکان رو داره . میتونید از رایگان استفاده کنید اینطوری اگر مسدودم کنن ،ضرر نمیکنید.

هاست های رایگان محدودیت دارند. حداکثر 120 تا میزارن درست کنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط PC1
سلام
یادمه یه بار دیگه هم این درخواست رو داشتید و در این انجمن به نتیجه نرسید.
به نظرم تو انجمن وب هاستینگ تاک بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید شاید کسایی باشن که ارائه کنن.
ببینید بگید هاست ایمیل انبوه می خواین که علاوه بر امکان ارسال ایمیل انبوه امکان ایجاد بی نهایت اکانت ایمیل هم داشته باشه.
واقعاً عجیبه به خودمم توهین میکنم میگم بی کارم که 24 ساعته اینجا پلاسم پستم حذف میشه به نظرم بهتره دیگه فعالیت نکنم چون به ضرر انجمن هستم و فقط دارم محیط تجاری رو آموزشی اش میکنم که خب این یعنی اختشاش این محیط توسط بنده!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.AliReza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان