بک لینک

درخواست کمک جهت اعمال تغییرات روی css
سلام، من یه وبلاگ میهن بلاگ دارم که میخوام تصویر پس زمینه رو تغییر بدم، اما تنظیماتش داخل فایل style.css هست. من بلد نیستم روش تغییرات اعمال کنم. میخواستم اگر کسی وارد هست اینجا به من اطلاع بده تا اطلاعات کاربریم رو بهش بدم. هزینه این کار رو هم پرداخت می کنم
پاسخ
هزینه نمیخواد که. خودتون راحت میتونید انجام بدید.
کافیه فایل style.css اصلی را دانلود کنید. آدرس عکس خودتون در اینترنت را با آدرس عکس پیشفرض عوض کنید.
بعد هم در سرویس هایی که مستقیم فایل css رو نشون میدن (یعنی صفحه دانلود براش نمیارن) اونو آپلود کنید.(مثلا پرشین گیگ)
بعد هم آدرس فایل css خودتون رو با آدرس موجود در کد قالب عوض کنید.
دیگه وبمستر نیستم...
پاسخ
 سپاس شده توسط sammy72
نیازی به این موارد هم نیست شما کد قالب رو بزار من درستش میکنم.تصویری هم که قراره جایگزین بشه رو هم بفرستید.
پاسخ
 سپاس شده توسط sammy72
(95-10-7، 01:39 عصر)farnam2011 نوشته است: هزینه نمیخواد که. خودتون راحت میتونید انجام بدید.
کافیه فایل style.css اصلی را دانلود کنید. آدرس عکس خودتون در اینترنت را با آدرس عکس پیشفرض عوض کنید.
بعد هم در سرویس هایی که مستقیم فایل css رو نشون میدن (یعنی صفحه دانلود براش نمیارن) اونو آپلود کنید.(مثلا پرشین گیگ)
بعد هم آدرس فایل css خودتون رو با آدرس موجود در کد قالب عوض کنید.

آخه عزیز فقط اون نیست. بعد از قرار دادن عکس تنظیمات دیگه به هم میریزن. من فقط در حد ابتدایی بلدم Sad
پاسخ
(95-10-7، 04:21 عصر)HhosseinN نوشته است: نیازی به این موارد هم نیست شما کد قالب رو بزار من درستش میکنم.تصویری هم که قراره جایگزین بشه رو هم بفرستید.

براتون پیغام خصوصی فرستادم
مرسی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان