بک لینک

مشکلات اساسی در بروز رسانی و نصب از مخزن وردپرس
Bug 
سلام روزتون بخیر
چند روزی هست که یکسری مشکلات اساسی با وردپرسم دارم, اصلا نمیتونم ا مخزن وردپرس چیزی نصب کنم, اخبار سیاره وردپرس نمایش داده نمیشه و بطور کل انگار آفلاینه
مثلا برای اخبار وردپرس میگه : خطای RSS: WP HTTP Error: کاربر درخواست HTTP را بلوکه کرد.
و موقع اضافه کردن افزونه از مخزن وردپرس میگه: 
یک خطای غیرمنتظره رخ داد. ممکن است مشکل از WordPress.org یا تنظیمات سرویس‌دهنده شما باشد. اگر کماکان این مشکلات ادامه داشت، لطفا سری به انجمن‌های پشتیبانی بزنید.

از فایل update.php هم ارور های مختلفی میاد.

باید چیکار کنم دوستان؟
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
یه تیکت به هاستینگ بده ببین درست می کنن یا نه
اگر دزست کردن که خدا را شکر اگر گفتن به ما مربوط نیست
داخل فایل wp-config.php
عبارت define('WP_DEBUG', false); را به عبارت
 define( 'WP_DEBUG', true );
تغییر میدید تا ارور ها نمایان بشود بعد ارور های سایت را یه جایی کپی کن (هر صفحه از سایت را که در این حالت باز کنید ارور ها در بالای صفحه نمایش داده میشود) و تغییرات را برگردون و ببین چه ارور هایی میده و مشکل دقیقا از کجاست

این دهه هفتاد روی دوش ماست
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
سلام.برای نصب نشدن افزونه و اخبار سیاره وردپرس حس میکنم جاوای مرورگرتون فعال نیست
برای خطای بعدی اچ تی تی پی این هم ممکنه حتی از هاست باشه یا قالبتون .از افزونه core control میتونید برای رفعش استفاده کنید
برای خطای غیر منتظره هم ببینید وردپرستون درست بروزرسانی شده یا نه.اگر شد که جهت اطمینان یک بار دیگه بروزرسانی کنید (مخصوصا دو سه بروزرسانی جدیدش پشت سره هم ارائه شده).البته دستی اپدیت کنید بهتره
یا به سرویس هاستدهیتون اطلاع بدین ممکنه پورتیو مسدود کرده باشن . قبلش افزونه ای اگر جدیدا نصب کردین غیر فعال کنید ببینید درست میشه یا نه

اگه مشکل اخریتون پابرجاست که احتمالا کل مشکل از هاستتون باشه و باید به مدیریت خبر بدین
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
کارهایی که گفتید رو انجام دادم اما هیچ مشکلی حل نشد
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
(95-11-13، 04:54 عصر)TYphon نوشته است: کارهایی که گفتید رو انجام دادم اما هیچ مشکلی حل نشد

ارور هایی که سایت داده را بزار توی تاپیک شاید فهمیدم چی به چیه

پاسخ
 سپاس شده توسط HhosseinN ، TYphon
از ارورها عکس گرفته بشه بهتره
البته بعضی سرویسهای هاستدهی خوب رسیدگی نمیکنن (اگه شد که اسم سرویس دهنده رو همینجا یا اگه نشد خصوصی بگین)
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
Bug 
سایتم روی میهن وب هاست میزبانی میشه, پشتیبانش بهم گفت مشکلش از اسکریپته شماست, دست هم میگفت چون روی سابدامین وردپرس رو نصب کردم و دیدم هیچ مشکلی نداره ..

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ
همه افزونه ها را غیر فعال کن اگر درست شد مشکل یکی از افزونه ها هست. نشد قالب پیش فرض وردپرس را فعال کن.
اگر این سایت از اول این مشکل ها را داشته شاید مشکلی در هنگام نصب وردپرس بوده در این حالت راهی که من بلدم وردپرس را پاک کنید و دوباره نصب کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
دوباره بصورت دستی وردپرس رو بروزرسانی کنید (از  داخل پنل و خودکار نه). فکر نکنم راههای دیگه عملی باشه.بکاپم میتونه مشکلگشا باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط TYphon
غیر فعال کردن افزونه ها اولین کاری بود که کردم و  وقتی که (از طریق داشبورد) به هی سایتی نمیتونم وصل بشم پس خودکار هم نمیتونم آپدیت کنم.
جواب نمیده
کانالم 
تلگرامم
@Su_Hard
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان